MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
83
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
    
1KUŹMICZ Adam 247POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-3900:16:26
2NIECHWIEJCZYK Piotr 251UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:16:57
3JUREK Adam 293KS METRACO POLKOWICELUBINM50-59100:17:02
DQSIWAK Piotr 295KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:17:12 DQ
5HELWICH Stefan 291KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-6900:17:23
6GRODZKI Ireneusz 232GORZÓW WLKP.M40-4900:17:31
7KOZŁOWSKI Piotr 382TR STARRBLADESTARE KUROWOM40-4900:17:47
8KLIMCZAK Adam 240GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:17:52
9KORZEŃ Grzegorz 244SŁUPSKM40-49200:17:54
10JAKIMIEC Tadeusz 236HUSARIA RACTIMSZCZECINEKM50-59100:17:54
11KUŚMIEREK Jan 389BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:17:58
12PIETRZYK Jarosław 256NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:18:02
13DREWA Marian 226POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-69100:18:11
14GIERSZEWSKI Arkadiusz 229CHOJNICEM40-4900:18:42
15ŚWISŁOCKI Bogdan 279FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:18:43
16KOZAKOWSKA Małgorzata 245KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-4900:18:43
17JĘDRASIAK Renata 292KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:18:54
18SANIUK Edward 264FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+00:18:56
19HRYNDIO Jerzy 235STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-6900:18:57
20SMARSZCZ Wiesław 271LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-6900:18:58
21GODZIŃSKI Paweł 230BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4900:19:02
22ADAMCZYK Adam 211PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+200:19:04
23BADOCHA-DUDA Małgorzata 214ELITE TEAMGDAŃSKK50-5900:19:04
24POŁUBIAK Paweł 125SIECINOM30-39200:19:09
25WEINER Jakub 283CKZIU NYSA MECHANIKPRUDNIKM18-29100:19:10
26ŚLUSARCZYK Andrzej 278WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:19:17
27SZCZĘŚNIAK Zbigniew 274NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:19:18
28PRZYBYŁEK Marysia 260NWPL/MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-4900:19:18
29RAJEK Magdalena 261NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:19:23
30POSIM Dariusz 259WATAHADUBIELM50-59100:19:28
31CZAJKA Urszula 220RUMIAK60-6900:19:32
32RASZEWSKA Izabela 262FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:19:34
33KOLASA Katarzyna 242FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-3900:19:40
34DUDA Barbara 227POLITECHNIKA GDAŃSKAGDAŃSKK18-2900:19:45
35CZEMPIK Kornelia 222STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:20:25
36SKAWIŃSKA Ewa 269NAKIJEZAPRASZAMYWILKSZYNK40-4900:20:27
37GÓRSKA Iwona 231LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-4900:20:29
38STAWNIAK Karol 273KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:20:32
39GWAREK Anita 233PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:20:35
40ZWOLENKIEWICZ Joanna 289KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-4900:20:41
41CONTUCCI Ewa 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:20:44
42TOKARZ Joanna 281LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:20:45
43PARCHIMOWICZ Janusz 255SZCZECINM60-69100:20:49
44PONKA Radosław 258POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-49100:20:57
45KURZAWSKA Jolanta 294KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:21:09
46RATKA Michał 299E-FIZJA TEAMPIŁAM30-3900:21:15
47KOTULA Jakub 50UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:21:22
48WIETRZAK Tomasz 284ZDROWO PIJ.PLPABIANICEM40-4900:21:27
49WOJTALA Małgorzata 287RZESZÓWK40-4900:21:31
50WOJDANOWSKA Małgorzata 286LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-3900:21:33
51MACIŃSKA Estera 298LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:21:34
52SŁUPIANEK Sonia 270STADION ŚLĄSKIKATOWICEK30-3900:21:35
53WOSS Anna 288LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-49100:21:39
54PINIS Michał 257NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3900:21:42
55CHYRA Janusz 217UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:21:45
56PANEK Elwira 254LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-5900:21:45
57CIESIELSKA Renata 218TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-49100:21:55
58SĘDZIK Katarzyna 266LECYMY DURŚBYTOMK40-4900:21:58
59ANDRUSZKIEWICZ Paweł 212SZCZECINEKM40-4900:22:06
60STANKOWSKA Marzena 272KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:22:06
61CZEMPIK Aniela 223STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-6900:22:12
62WYSOCKA Bernadeta 390BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:22:13
63TURZYŃSKA-STOPA Maria 391BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:22:17
64OMARSKA Grażyna 253PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:22:20
65CHOLEWKA Jolanta 215MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-6900:22:24
66KIDAWA Danuta 221SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4900:22:26
67THOMALLA Bogdan 280STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+00:22:38
68KIDAWA Bożena 300SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-69100:22:45
69SCHWANN Mirosław 265WEJHEROWOM50-5900:23:13
70SIKORRA Janina 267'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+00:23:22
71KIDAWA Marian 345SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6900:23:26
72JANIK Maciej 237HYDRO ZASAPANIPIŁAM30-3900:23:35
73LIGĘZA Elżbieta 296K50-5900:23:37
74FAHRENHOLZ Rafał 228WARSZAWAM60-6900:24:04
75DROZD Krystyna 297CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5900:24:16
76KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 239LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3900:24:26
77WŁOCHOWICZ Olga 285LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:24:26
78CZETYRKOWSKA Katarzyna 224SARBINOWOK30-3900:24:37
79KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 246STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:24:39
80OLSZYŃSKA Marzena 252WILKI KOSZALINKOSZALINK50-5900:25:10
81CHRAPEK Urszula 216NORDUMRUDZICAK30-3900:25:14
82SIWCZYK Grażyna 268LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6900:25:48
83JÓŹWIAK Dominik 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:26:12
84ŻAMOJCIN Małgorzata 290NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-59
Znaleziono 84 wynik(ów)