MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
83
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
     
1KUŹMICZ Adam 247POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-3900:16:2600:33:34
2NIECHWIEJCZYK Piotr 251UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:16:5700:34:10
3JUREK Adam 293KS METRACO POLKOWICELUBINM50-59100:17:0200:34:17
4HELWICH Stefan 291KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-6900:17:2300:34:38
DQSIWAK Piotr 295KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:17:12 DQ00:34:47 DQ
6GRODZKI Ireneusz 232GORZÓW WLKP.M40-4900:17:3100:35:06
7JAKIMIEC Tadeusz 236HUSARIA RACTIMSZCZECINEKM50-59100:17:5400:35:19
8KOZŁOWSKI Piotr 382TR STARRBLADESTARE KUROWOM40-4900:17:4700:35:54
9KUŚMIEREK Jan 389BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:17:5800:36:00
10KLIMCZAK Adam 240GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:17:5200:36:17
11PIETRZYK Jarosław 256NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:18:0200:36:23
12KORZEŃ Grzegorz 244SŁUPSKM40-49200:17:5400:36:26
13DREWA Marian 226POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-69100:18:1100:36:55
14SANIUK Edward 264FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+00:18:5600:37:34
15GIERSZEWSKI Arkadiusz 229CHOJNICEM40-4900:18:4200:37:38
16ŚWISŁOCKI Bogdan 279FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:18:4300:37:43
17KOZAKOWSKA Małgorzata 245KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-4900:18:4300:37:59
18ADAMCZYK Adam 211PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+200:19:0400:38:02
19JĘDRASIAK Renata 292KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:18:5400:38:03
20HRYNDIO Jerzy 235STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-6900:18:5700:38:07
21SMARSZCZ Wiesław 271LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-6900:18:5800:38:08
22WEINER Jakub 283CKZIU NYSA MECHANIKPRUDNIKM18-29100:19:1000:38:21
23GODZIŃSKI Paweł 230BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4900:19:0200:38:30
24BADOCHA-DUDA Małgorzata 214ELITE TEAMGDAŃSKK50-5900:19:0400:38:41
25RAJEK Magdalena 261NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:19:2300:38:59
26SZCZĘŚNIAK Zbigniew 274NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:19:1800:39:00
27POSIM Dariusz 259WATAHADUBIELM50-59100:19:2800:39:15
28ŚLUSARCZYK Andrzej 278WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:19:1700:39:21
29CZAJKA Urszula 220RUMIAK60-6900:19:3200:39:30
30DUDA Barbara 227POLITECHNIKA GDAŃSKAGDAŃSKK18-2900:19:4500:39:35
31RASZEWSKA Izabela 262FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:19:3400:39:38
32POŁUBIAK Paweł 125SIECINOM30-39200:19:0900:39:40
33KOLASA Katarzyna 242FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-3900:19:4000:39:55
34PRZYBYŁEK Marysia 260NWPL/MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-4900:19:1800:40:04
35CZEMPIK Kornelia 222STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:20:2500:40:40
36STAWNIAK Karol 273KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:20:3200:41:07
37GWAREK Anita 233PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:20:3500:41:09
38GÓRSKA Iwona 231LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-4900:20:2900:41:12
39ZWOLENKIEWICZ Joanna 289KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-4900:20:4100:41:19
40TOKARZ Joanna 281LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:20:4500:41:23
41CONTUCCI Ewa 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:20:4400:41:48
42SKAWIŃSKA Ewa 269NAKIJEZAPRASZAMYWILKSZYNK40-4900:20:2700:41:54
43KURZAWSKA Jolanta 294KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:21:0900:42:10
44PARCHIMOWICZ Janusz 255SZCZECINM60-69100:20:4900:42:16
45PONKA Radosław 258POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-49100:20:5700:42:34
46RATKA Michał 299E-FIZJA TEAMPIŁAM30-3900:21:1500:42:58
47WOJDANOWSKA Małgorzata 286LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-3900:21:3300:43:05
48KOTULA Jakub 50UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:21:2200:43:06
49PINIS Michał 257NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3900:21:4200:43:14
50CHYRA Janusz 217UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:21:4500:43:18
51PANEK Elwira 254LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-5900:21:4500:43:29
52WIETRZAK Tomasz 284ZDROWO PIJ.PLPABIANICEM40-4900:21:2700:43:31
53SŁUPIANEK Sonia 270STADION ŚLĄSKIKATOWICEK30-3900:21:3500:43:40
54CIESIELSKA Renata 218TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-49100:21:5500:43:51
55WOJTALA Małgorzata 287RZESZÓWK40-4900:21:3100:43:55
56MACIŃSKA Estera 298LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:21:3400:43:56
57WOSS Anna 288LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-49100:21:3900:44:07
58SĘDZIK Katarzyna 266LECYMY DURŚBYTOMK40-4900:21:5800:44:18
59ANDRUSZKIEWICZ Paweł 212SZCZECINEKM40-4900:22:0600:44:23
60CZEMPIK Aniela 223STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-6900:22:1200:44:23
61STANKOWSKA Marzena 272KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:22:0600:44:34
62TURZYŃSKA-STOPA Maria 391BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:22:1700:44:44
63OMARSKA Grażyna 253PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:22:2000:44:53
64CHOLEWKA Jolanta 215MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-6900:22:2400:45:05
65WYSOCKA Bernadeta 390BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:22:1300:45:12
66KIDAWA Bożena 300SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-69100:22:4500:45:13
67KIDAWA Danuta 221SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4900:22:2600:45:19
68THOMALLA Bogdan 280STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+00:22:3800:45:55
69SCHWANN Mirosław 265WEJHEROWOM50-5900:23:1300:47:02
70SIKORRA Janina 267'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+00:23:2200:47:05
71LIGĘZA Elżbieta 296K50-5900:23:3700:47:23
72JANIK Maciej 237HYDRO ZASAPANIPIŁAM30-3900:23:3500:47:33
73KIDAWA Marian 345SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6900:23:2600:48:05
74DROZD Krystyna 297CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5900:24:1600:48:28
75KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 239LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3900:24:2600:48:58
76WŁOCHOWICZ Olga 285LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:24:2600:49:07
77KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 246STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:24:3900:49:22
78OLSZYŃSKA Marzena 252WILKI KOSZALINKOSZALINK50-5900:25:1000:49:28
79CZETYRKOWSKA Katarzyna 224SARBINOWOK30-3900:24:3700:49:54
80FAHRENHOLZ Rafał 228WARSZAWAM60-6900:24:0400:50:02
81CHRAPEK Urszula 216NORDUMRUDZICAK30-3900:25:1400:51:02
82SIWCZYK Grażyna 268LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6900:25:4800:52:32
83JÓŹWIAK Dominik 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:26:1200:52:57
84ŻAMOJCIN Małgorzata 290NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-59
Znaleziono 84 wynik(ów)