MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
83
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 7.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
      
1KUŹMICZ Adam 247POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-3900:16:2600:33:3400:50:51
2NIECHWIEJCZYK Piotr 251UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:16:5700:34:1000:51:20
3HELWICH Stefan 291KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-6900:17:2300:34:3800:51:58
4JUREK Adam 293KS METRACO POLKOWICELUBINM50-59100:17:0200:34:1700:52:04
DQSIWAK Piotr 295KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:17:12 DQ00:34:47 DQ00:52:22 DQ
6JAKIMIEC Tadeusz 236HUSARIA RACTIMSZCZECINEKM50-59100:17:5400:35:1900:52:37
7GRODZKI Ireneusz 232GORZÓW WLKP.M40-4900:17:3100:35:0600:52:51
8KUŚMIEREK Jan 389BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-4900:17:5800:36:0000:53:58
9KOZŁOWSKI Piotr 382TR STARRBLADESTARE KUROWOM40-4900:17:4700:35:5400:54:20
10KLIMCZAK Adam 240GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-5900:17:5200:36:1700:54:53
11PIETRZYK Jarosław 256NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-3900:18:0200:36:2300:54:58
12KORZEŃ Grzegorz 244SŁUPSKM40-49200:17:5400:36:2600:55:20
13DREWA Marian 226POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-69100:18:1100:36:5500:56:17
14SANIUK Edward 264FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+00:18:5600:37:3400:56:20
15ADAMCZYK Adam 211PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+200:19:0400:38:0200:56:59
16JĘDRASIAK Renata 292KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:18:5400:38:0300:56:59
17GIERSZEWSKI Arkadiusz 229CHOJNICEM40-4900:18:4200:37:3800:57:02
18ŚWISŁOCKI Bogdan 279FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-5900:18:4300:37:4300:57:05
19SMARSZCZ Wiesław 271LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-6900:18:5800:38:0800:57:08
20KOZAKOWSKA Małgorzata 245KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-4900:18:4300:37:5900:57:09
21HRYNDIO Jerzy 235STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-6900:18:5700:38:0700:57:32
22WEINER Jakub 283CKZIU NYSA MECHANIKPRUDNIKM18-29100:19:1000:38:2100:57:58
23GODZIŃSKI Paweł 230BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-4900:19:0200:38:3000:58:01
24RAJEK Magdalena 261NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4900:19:2300:38:5900:58:35
25BADOCHA-DUDA Małgorzata 214ELITE TEAMGDAŃSKK50-5900:19:0400:38:4100:58:43
26SZCZĘŚNIAK Zbigniew 274NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-5900:19:1800:39:0000:58:57
27ŚLUSARCZYK Andrzej 278WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-6900:19:1700:39:2100:59:14
28POSIM Dariusz 259WATAHADUBIELM50-59100:19:2800:39:1500:59:29
29DUDA Barbara 227POLITECHNIKA GDAŃSKAGDAŃSKK18-2900:19:4500:39:3500:59:36
30CZAJKA Urszula 220RUMIAK60-6900:19:3200:39:3000:59:49
31RASZEWSKA Izabela 262FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-4900:19:3400:39:3800:59:55
32POŁUBIAK Paweł 125SIECINOM30-39200:19:0900:39:4001:00:11
33PRZYBYŁEK Marysia 260NWPL/MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-4900:19:1800:40:0401:00:24
34KOLASA Katarzyna 242FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-3900:19:4000:39:5501:00:46
35CZEMPIK Kornelia 222STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-5900:20:2500:40:4001:01:17
36GÓRSKA Iwona 231LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-4900:20:2900:41:1201:01:25
37TOKARZ Joanna 281LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:20:4500:41:2301:01:47
38STAWNIAK Karol 273KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+00:20:3200:41:0701:01:49
39ZWOLENKIEWICZ Joanna 289KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-4900:20:4100:41:1901:01:52
40GWAREK Anita 233PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-4900:20:3500:41:0901:02:08
41CONTUCCI Ewa 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-4900:20:4400:41:4801:02:52
42SKAWIŃSKA Ewa 269NAKIJEZAPRASZAMYWILKSZYNK40-4900:20:2700:41:5401:02:55
43KURZAWSKA Jolanta 294KS METRACO POLKOWICELUBINK70+00:21:0900:42:1001:03:14
44PARCHIMOWICZ Janusz 255SZCZECINM60-69100:20:4900:42:1601:03:35
45WOJDANOWSKA Małgorzata 286LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-3900:21:3300:43:0501:04:09
46PONKA Radosław 258POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-49100:20:5700:42:3401:04:18
47KOTULA Jakub 50UNIA MIASTKATOWICEM30-3900:21:2200:43:0601:04:40
48RATKA Michał 299E-FIZJA TEAMPIŁAM30-3900:21:1500:42:5801:04:51
49PINIS Michał 257NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-3900:21:4200:43:1401:04:57
50PANEK Elwira 254LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-5900:21:4500:43:2901:05:07
51CHYRA Janusz 217UNIA MIASTLUBLINIECM40-4900:21:4500:43:1801:05:08
52CIESIELSKA Renata 218TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-49100:21:5500:43:5101:05:31
53WOJTALA Małgorzata 287RZESZÓWK40-4900:21:3100:43:5501:05:45
54WIETRZAK Tomasz 284ZDROWO PIJ.PLPABIANICEM40-4900:21:2700:43:3101:05:48
55ANDRUSZKIEWICZ Paweł 212SZCZECINEKM40-4900:22:0600:44:2301:06:08
56MACIŃSKA Estera 298LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-2900:21:3400:43:5601:06:08
57CZEMPIK Aniela 223STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-6900:22:1200:44:2301:06:25
58WOSS Anna 288LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-49100:21:3900:44:0701:06:26
59SŁUPIANEK Sonia 270STADION ŚLĄSKIKATOWICEK30-3900:21:3500:43:4001:06:41
60SĘDZIK Katarzyna 266LECYMY DURŚBYTOMK40-4900:21:5800:44:1801:06:52
61STANKOWSKA Marzena 272KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4900:22:0600:44:3401:07:19
62TURZYŃSKA-STOPA Maria 391BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-6900:22:1700:44:4401:07:30
63OMARSKA Grażyna 253PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-6900:22:2000:44:5301:07:58
64CHOLEWKA Jolanta 215MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-6900:22:2400:45:0501:08:03
65KIDAWA Bożena 300SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-69100:22:4500:45:1301:08:05
66KIDAWA Danuta 221SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4900:22:2600:45:1901:08:29
67WYSOCKA Bernadeta 390BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4900:22:1300:45:1201:08:35
68THOMALLA Bogdan 280STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+00:22:3800:45:5501:09:33
69LIGĘZA Elżbieta 296K50-5900:23:3700:47:2301:10:19
70SIKORRA Janina 267'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+00:23:2200:47:0501:10:52
71SCHWANN Mirosław 265WEJHEROWOM50-5900:23:1300:47:0201:11:22
72JANIK Maciej 237HYDRO ZASAPANIPIŁAM30-3900:23:3500:47:3301:11:52
73DROZD Krystyna 297CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-5900:24:1600:48:2801:12:22
74KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 239LECYMY DURŚCHORZÓWK30-3900:24:2600:48:5801:12:26
75KIDAWA Marian 345SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-6900:23:2600:48:0501:13:05
76WŁOCHOWICZ Olga 285LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-3900:24:2600:49:0701:14:15
77KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 246STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6900:24:3900:49:2201:14:16
78OLSZYŃSKA Marzena 252WILKI KOSZALINKOSZALINK50-5900:25:1000:49:2801:14:18
79FAHRENHOLZ Rafał 228WARSZAWAM60-6900:24:0400:50:0201:15:34
80CZETYRKOWSKA Katarzyna 224SARBINOWOK30-3900:24:3700:49:5401:15:48
81CHRAPEK Urszula 216NORDUMRUDZICAK30-3900:25:1400:51:0201:17:13
82JÓŹWIAK Dominik 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-2900:26:1200:52:5701:20:27
83SIWCZYK Grażyna 268LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-6900:25:4800:52:3201:20:37
84ŻAMOJCIN Małgorzata 290NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-59
Znaleziono 84 wynik(ów)