MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
50
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
49
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.5km | 6km | 8.5km | 11km | 13.5km | 16km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
3.5km
Start_All
6km
Start_All
8.5km
Start_All
11km
Start_All
13.5km
Start_All
16km
Start_All
18.5km
Czas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1KORDOWSKI Piotr 318LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-491M 100:24:1100:42:0501:00:1001:17:5201:35:3701:53:4002:11:5902:29:55.93 7:068.4
2KNITER Tomasz 378BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 200:24:3500:42:1301:00:1401:17:5301:35:4301:53:4102:12:1202:31:26.71+00:01:307:108.4
3STACHOWIAK Sebastian 332UNIA MIASTKATOWICEM40-492M 300:24:3300:42:0701:00:0801:17:5501:35:5501:54:1202:13:0202:32:35.19+00:02:397:138.3
4SŁUPIANEK Paweł 329LECYMY DURŚKATOWICEM40-493M 400:24:3500:42:0701:00:1001:17:5501:36:0201:54:4002:14:0002:34:07.00+00:04:117:188.2
5BARCZYK Bogdan 301NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 500:25:1900:43:3701:02:0701:20:4101:39:1201:58:0902:17:4102:37:20.30+00:07:247:278
6HAŁAS Marcin 312UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 600:25:2000:43:4101:02:0801:20:4101:39:1301:58:1002:17:3702:37:20.58+00:07:247:278
7ŻYDACZEWSKI Ryszard 342KS METRACO POLKOWICELUBINM50-592M 700:25:2300:43:5001:02:3201:21:2301:40:2301:59:1002:18:2502:37:29.62+00:07:337:278
8KUŚMIEREK Patryk 379BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 800:25:5800:44:5101:03:5201:22:4101:42:0402:00:5302:20:0802:39:58.34+00:10:027:347.9
9KOŁODZIEJ Joanna 316STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKAK50-591K 100:26:3500:45:5201:05:3301:25:0501:44:3102:03:3202:22:4702:42:47.77+00:12:517:427.8
10LENZ Andrzej 321MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-593M 900:26:5300:46:1601:05:4301:25:2001:44:3702:03:4102:22:5802:42:53.98+00:12:587:437.8
11KOWALSKI Marek 320UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-594M 1000:27:1400:46:5801:06:4701:26:4001:46:3902:06:5102:27:2102:47:36.50+00:17:407:567.6
12CIESIELSKI Jan 305TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-494M 1100:27:2800:47:2601:07:1001:27:1201:47:2402:07:4702:27:5102:47:43.99+00:17:487:567.5
13CIESIELSKI Jerzy 304TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM18-293M 12200:26:3900:46:4501:06:2701:26:0201:46:3002:06:4602:27:1202:47:45.59+00:17:497:577.5
14SZULC Alicja 333NW WERWA MŁAWAMŁAWAK40-491K 200:26:5300:46:3101:06:1401:26:1501:46:2302:06:5802:28:0102:49:56.70+00:20:008:037.4
15NOWICZ Mariusz 325CIDRY LOTAJOMKSIĘŻY LASM18-294M 1300:27:1700:47:0901:06:5601:26:4801:46:3602:06:5602:28:2402:50:17.15+00:20:218:047.4
16ŻAMOJCIN Marek 338NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-595M 1400:27:2400:47:4201:07:5501:28:1301:48:4302:09:2602:30:2702:51:31.47+00:21:358:077.4
17RAKOWIECKI Zbigniew 344GDAŃSKM50-596M 1500:27:3100:47:4401:08:1301:28:4001:48:5302:09:2302:30:2302:51:35.58+00:21:398:077.4
18SPYCHAŁA Marzena 331CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-492K 300:27:2600:47:2201:07:4301:28:2801:49:1902:09:5802:31:0002:51:54.19+00:21:588:087.4
19STĘPIEŃ Lucyna 340KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 400:27:1900:47:3001:08:0901:28:4401:49:2702:10:1602:31:2502:52:17.76+00:22:218:097.3
20PAPROTNA Agnieszka 326NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 500:28:0600:48:2101:08:4301:29:2401:50:0102:10:5402:32:0002:53:27.00+00:23:318:137.3
21LIGĘZA Janusz 343M50-597M 16100:27:5300:48:4801:09:1901:29:5501:50:3302:11:2802:32:4502:54:00.42+00:24:048:147.3
22BADECKI Ryszard 213KS METRACO POLKOWICENIESZCZYCEM50-598M 1700:27:3000:47:3601:07:4501:28:0301:48:3602:09:4102:32:0602:55:17.44+00:25:218:187.2
23JANOSZKA Irena 313CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWK50-592K 600:27:5100:48:2501:09:0701:30:0601:51:2602:12:2902:34:0602:55:52.50+00:25:568:207.2
24ŚCIBUT Ania 334FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-493K 700:27:5500:48:3501:09:2601:30:2601:51:3202:12:5802:35:2502:57:38.80+00:27:428:257.1
25KORDOWSKA Bogusława 317LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWK40-494K 800:28:4700:49:3101:10:2301:31:4301:52:5902:14:1802:36:0802:58:02.60+00:28:068:267.1
26WESOŁOWSKI Wojciech 337MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM60+1M 1800:28:5400:50:4901:12:5201:34:2901:55:3902:17:1902:38:2202:59:50.22+00:29:548:317
27KĘPA Andrzej 315FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM60+2M 1900:28:5500:50:4801:12:5101:34:2701:55:3802:17:2202:39:1003:00:45.29+00:30:498:337
28GROS Agnieszka 311STADION ŚLĄSKIKATOWICEK40-495K 9100:28:5000:49:4501:11:2401:33:0301:54:4202:16:1602:38:2803:00:45.68+00:30:498:347
29GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 310ZAWSZE MŁODZIŁÓDŹM50-599M 2000:28:1000:48:4401:09:1501:30:1101:51:5002:14:1702:37:3103:00:47.12+00:30:518:347
30SŁAWIŃSKA Marta 377BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 1000:29:3500:50:3401:11:3801:32:4901:54:1302:16:3402:40:2503:02:38.30+00:32:428:396.9
31STOPA Joanna 376BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 1100:29:3300:50:3301:11:3601:32:4801:54:1202:16:3202:40:2403:02:38.76+00:32:428:396.9
32DUSZA Anna 308NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-593K 1200:28:3800:49:2901:10:5401:32:3501:54:3702:17:1002:40:1003:03:20.85+00:33:248:416.9
33BUCZKOWSKA Wiesława 303FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 1300:29:0100:50:2101:11:4201:33:3601:55:4202:17:5902:40:5403:03:44.39+00:33:488:426.9
34ŻUCHOWICZ Elżbieta 339KS METRACO POLKOWICEDĄBROWA GÓRNICZAK60+3K 1400:29:0800:50:3601:12:4601:35:1101:57:2602:20:0302:43:0403:06:30.78+00:36:348:506.8
35KORYTOWSKA Agnieszka 319NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-392K 1500:29:0400:50:0501:11:4601:33:1801:55:5202:18:5802:43:1903:07:52.22+00:37:568:546.7
36MALKIEWICZ Małgorzata 250ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYNOK50-594K 1600:29:4800:51:4901:13:5701:36:1001:58:4102:21:4202:44:5603:08:14.72+00:38:188:556.7
37DANKIEWICZ Barbara 306ZAWSZE MŁODZIŁOWICZK40-496K 1700:31:0400:53:5201:16:0601:38:1602:00:3602:23:2602:46:4703:09:58.98+00:40:039:006.7
38SOBAŃSKA Grażyna 330DRUŻBICEK60+4K 1800:31:0100:53:4601:16:3301:38:4802:01:1202:23:4802:46:4803:10:14.42+00:40:189:006.7
39MALINOWSKA Katarzyna 323LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-393K 1900:31:0200:54:0501:16:3401:38:5602:02:0202:25:1002:48:5103:12:42.95+00:42:479:086.6
40POSTEK Danuta 327MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-595K 2000:31:1400:54:2201:17:2301:40:2002:03:4402:27:3502:52:1503:17:19.99+00:47:249:216.4
41DYWELSKI Marek 309KOSZALINM50-5910M 2100:29:3900:51:2901:13:2301:36:3102:00:2402:25:2802:51:5203:18:49.15+00:48:539:256.4
42KARASIEWICZ Irena 375FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-596K 2100:30:0300:52:3801:15:4601:39:1102:03:1602:28:1402:53:5703:20:13.54+00:50:179:296.3
43NIETRZEBKA Paweł 324MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-392M 2200:32:2500:56:1901:20:0601:43:2802:07:0402:31:1602:56:2603:22:03.64+00:52:079:346.3
44ROZMUS Jolanta 328FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+5K 2200:32:0400:55:5701:19:4301:43:3902:08:3702:33:5902:59:0203:23:39.78+00:53:439:396.2
45BIELSKA Anna 302UWOLNIONE ENDORFINYPŁOŃSKK50-597K 2300:31:5400:56:1801:20:2701:45:0502:10:0802:34:5202:59:4403:24:34.84+00:54:389:416.2
46ZAWADZKA Maria 341KS METRACO POLKOWICELUBINK60+6K 2400:32:0900:55:5701:19:2801:43:3502:07:4602:32:5402:58:4403:24:45.70+00:54:499:426.2
47TOMCZAK Danuta 336MIELNOK50-598K 25100:33:0100:58:0401:23:3401:50:0702:17:4302:45:3503:13:2503:42:05.34+01:12:0910:315.7
48KARASIEWICZ Iwona 314NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-394K 2600:35:4701:02:1001:27:5301:53:5502:20:0402:47:4203:17:3203:46:20.84+01:16:2410:435.6
49DŁUGOŁĘCKI Krzysztof 307TEAM NW CIECHANÓWCIECHANÓWM60+3M 2300:33:4901:00:4001:28:0501:54:5202:22:1002:51:2203:20:5803:54:07.36+01:24:1111:055.4
50WIŚNIEWSKA Sylwia 350EDUWISRÓŻANKOWOK40-497K 27100:31:2700:56:5301:23:0201:49:3502:18:19+00:42:4210:145.9
Znaleziono 50 wynik(ów)