MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-04 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 50 |
Wystartowało : | 50 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 49 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 3.5km | Start_All 6km | Start_All 8.5km | Start_All 11km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORDOWSKI Piotr | 318 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M40-49 | 00:24:11 | 00:42:05 | 01:00:10 | 01:17:52 | |||
2 | KNITTER Tomasz | 378 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:24:35 | 00:42:13 | 01:00:14 | 01:17:53 | |||
3 | SŁUPIANEK Paweł | 329 | LECYMY DURŚ | KATOWICE | M40-49 | 00:24:35 | 00:42:07 | 01:00:10 | 01:17:55 | |||
4 | STACHOWIAK Sebastian | 332 | UNIA MIAST | KATOWICE | M40-49 | 00:24:33 | 00:42:07 | 01:00:08 | 01:17:55 | |||
5 | HAŁAS Marcin | 312 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:25:20 | 00:43:41 | 01:02:08 | 01:20:41 | |||
6 | BARCZYK Bogdan | 301 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:25:19 | 00:43:37 | 01:02:07 | 01:20:41 | |||
7 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 342 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:25:23 | 00:43:50 | 01:02:32 | 01:21:23 | |||
8 | KUŚMIEREK Patryk | 379 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:25:58 | 00:44:51 | 01:03:52 | 01:22:41 | |||
9 | KOŁODZIEJ Joanna | 316 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K50-59 | 00:26:35 | 00:45:52 | 01:05:33 | 01:25:05 | |||
10 | LENZ Andrzej | 321 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M50-59 | 00:26:53 | 00:46:16 | 01:05:43 | 01:25:20 | |||
11 | CIESIELSKI Jerzy | 304 | TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M18-29 | 2 | 00:26:39 | 00:46:45 | 01:06:27 | 01:26:02 | ||
12 | SZULC Alicja | 333 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:26:53 | 00:46:31 | 01:06:14 | 01:26:15 | |||
13 | KOWALSKI Marek | 320 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:27:14 | 00:46:58 | 01:06:47 | 01:26:40 | |||
14 | NOWICZ Mariusz | 325 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:27:17 | 00:47:09 | 01:06:56 | 01:26:48 | |||
15 | CIESIELSKI Jan | 305 | TORUŃ-IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 00:27:28 | 00:47:26 | 01:07:10 | 01:27:12 | |||
16 | BADECKI Ryszard | 213 | KS METRACO POLKOWICE | NIESZCZYCE | M50-59 | 00:27:30 | 00:47:36 | 01:07:45 | 01:28:03 | |||
17 | ŻAMOJCIN Marek | 338 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:27:24 | 00:47:42 | 01:07:55 | 01:28:13 | |||
18 | SPYCHAŁA Marzena | 331 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K40-49 | 00:27:26 | 00:47:22 | 01:07:43 | 01:28:28 | |||
19 | RAKOWIECKI Zbigniew | 344 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:27:31 | 00:47:44 | 01:08:13 | 01:28:40 | |||
20 | STĘPIEŃ Lucyna | 340 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:27:19 | 00:47:30 | 01:08:09 | 01:28:44 | |||
21 | PAPROTNA Agnieszka | 326 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:28:06 | 00:48:21 | 01:08:43 | 01:29:24 | |||
22 | LIGĘZA Janusz | 343 | M50-59 | 1 | 00:27:53 | 00:48:48 | 01:09:19 | 01:29:55 | ||||
23 | JANOSZKA Irena | 313 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K50-59 | 00:27:51 | 00:48:25 | 01:09:07 | 01:30:06 | |||
24 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 310 | ZAWSZE MŁODZI | ŁÓDŹ | M50-59 | 00:28:10 | 00:48:44 | 01:09:15 | 01:30:11 | |||
25 | ŚCIBUT Ania | 334 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:27:55 | 00:48:35 | 01:09:26 | 01:30:26 | |||
26 | KORDOWSKA Bogusława | 317 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K40-49 | 00:28:47 | 00:49:31 | 01:10:23 | 01:31:43 | |||
27 | DUSZA Anna | 308 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 | 00:28:38 | 00:49:29 | 01:10:54 | 01:32:35 | |||
28 | STACHOWICZ Joanna | 376 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:29:33 | 00:50:33 | 01:11:36 | 01:32:48 | |||
29 | SŁOMIŃSKA Marta | 377 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:29:35 | 00:50:34 | 01:11:38 | 01:32:49 | |||
30 | GROS Agnieszka | 311 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-49 | 1 | 00:28:50 | 00:49:45 | 01:11:24 | 01:33:03 | ||
31 | KORYTOWSKA Agnieszka | 319 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K30-39 | 00:29:04 | 00:50:05 | 01:11:46 | 01:33:18 | |||
32 | BUCZKOWSKA Wiesława | 303 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:29:01 | 00:50:21 | 01:11:42 | 01:33:36 | |||
33 | KĘPA Andrzej | 315 | FACE NORDIC WALKING TEAM | KOSZALIN | M60+ | 00:28:55 | 00:50:48 | 01:12:51 | 01:34:27 | |||
34 | WESOŁOWSKI Wojciech | 337 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M60+ | 00:28:54 | 00:50:49 | 01:12:52 | 01:34:29 | |||
35 | ŻUCHOWICZ Elżbieta | 339 | KS METRACO POLKOWICE | DĄBROWA GÓRNICZA | K60+ | 00:29:08 | 00:50:36 | 01:12:46 | 01:35:11 | |||
36 | MALKIEWICZ Małgorzata | 250 | ŻYJ AKTYWNIE | WIERSZYNO | K50-59 | 00:29:48 | 00:51:49 | 01:13:57 | 01:36:10 | |||
37 | DYWELSKI Marek | 309 | KOSZALIN | M50-59 | 00:29:39 | 00:51:29 | 01:13:23 | 01:36:31 | ||||
38 | DANKIEWICZ Barbara | 306 | ZAWSZE MŁODZI | ŁOWICZ | K40-49 | 00:31:04 | 00:53:52 | 01:16:06 | 01:38:16 | |||
39 | SOBAŃSKA Grażyna | 330 | DRUŻBICE | K60+ | 00:31:01 | 00:53:46 | 01:16:33 | 01:38:48 | ||||
40 | MALINOWSKA Katarzyna | 323 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:31:02 | 00:54:05 | 01:16:34 | 01:38:56 | |||
41 | KARASIEWICZ Irena | 375 | FACE NORDIC WALKING TEAM | BRANIEWO | K50-59 | 00:30:03 | 00:52:38 | 01:15:46 | 01:39:11 | |||
42 | POSTEK Danuta | 327 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:31:14 | 00:54:22 | 01:17:23 | 01:40:20 | |||
43 | NIETRZEBKA Paweł | 324 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | M30-39 | 00:32:25 | 00:56:19 | 01:20:06 | 01:43:28 | |||
44 | ZAWADZKA Maria | 341 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 00:32:09 | 00:55:57 | 01:19:28 | 01:43:35 | |||
45 | ROZMUS Jolanta | 328 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:32:04 | 00:55:57 | 01:19:43 | 01:43:39 | |||
46 | BIELSKA Anna | 302 | UWOLNIONE ENDORFINY | PŁOŃSK | K50-59 | 00:31:54 | 00:56:18 | 01:20:27 | 01:45:05 | |||
47 | WIŚNIEWSKA Sylwia | 350 | EDUWIS | RÓŻANKOWO | K40-49 | 1 | 00:31:27 | 00:56:53 | 01:23:02 | 01:49:35 | ||
48 | TOMCZAK Danuta | 336 | MIELNO | K50-59 | 1 | 00:33:01 | 00:58:04 | 01:23:34 | 01:50:07 | |||
49 | KARASIEWICZ Iwona | 314 | NORDICLUB SZCZECIN | WARSZAWA | K30-39 | 00:35:47 | 01:02:10 | 01:27:53 | 01:53:55 | |||
50 | DŁUGOŁĘCKI Krzysztof | 307 | TEAM NW CIECHANÓW | CIECHANÓW | M60+ | 00:33:49 | 01:00:40 | 01:28:05 | 01:54:52 |
Znaleziono 50 wynik(ów)