MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
265
Wystartowało:
246
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
244
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJEWSKI Sebastian 142KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 100:16:1700:33:08.80 6:379
2TOPOLNICKI Konrad 174CKZIU NYSA MECHANIKPRZECHÓDM18-291M 200:16:2900:33:15.86+00:00:076:399
3BRZOZOWSKI Piotr 380AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 300:16:3400:34:06.28+00:00:576:498.8
4TRZCIŃSKI Franciszek 178SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOM50-541M 400:17:1800:34:33.64+00:01:246:548.7
5DĘBSKI Bartłomiej 28NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 500:17:0800:34:35.81+00:01:276:558.7
6WITUCKI Jacek 193POZNAŃM45-492M 600:17:0100:34:39.82+00:01:316:568.7
7PODGÓRSKI Szymon 131CKZIU NYSA MECHANIKWĘŻAM-Jun.1M 700:17:3500:34:56.56+00:01:476:598.6
8KMITTER Michał 384BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.2M 800:17:1800:35:02.83+00:01:547:008.6
9ROŻYNEK Miron 361KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 900:17:2400:35:05.50+00:01:567:018.5
10WIERZBIŃSKI Piotr 400KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-493M 1000:17:1300:35:14.53+00:02:057:038.5
11WOROCH Roman 362KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 11100:17:3400:35:22.48+00:02:137:048.5
12OLSZAŃSKI Karol 123FEAR THE RETURNKATOWICEM40-442M 1200:17:2300:35:24.34+00:02:157:058.5
13FRĄCKOWIAK Roman 354KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 13100:17:5300:35:54.45+00:02:457:108.4
14SPYCHAŁA Lesław 152CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAM50-543M 1400:17:4000:35:55.31+00:02:467:118.3
15JASIŁEK Przemysław 57RADAWNICAM40-443M 1500:17:4200:35:59.35+00:02:507:118.3
16KUBIAK Przemysław 85KS IDMAR RACING TEAMMOSINAM45-494M 1600:17:2600:36:00.92+00:02:527:128.3
17FRĄCKOWIAK Mateusz 33KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.3M 1700:17:2000:36:02.48+00:02:537:128.3
18NACZK Leonard 114LĘBORSKIE LWYLĘBORKM40-444M 1800:17:5600:36:04.78+00:02:557:138.3
19KOP Wiesław 71DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-592M 19100:18:1200:36:51.30+00:03:427:228.1
20HARENDA Andrzej 46DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM50-544M 2000:18:1500:36:52.22+00:03:437:228.1
21TOPOREK Rafał 175LĘBORSKIE LWYPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 2100:18:5800:37:04.19+00:03:557:248.1
22KUŚMIEREK Mateusz 395BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.4M 2200:17:5200:37:13.49+00:04:047:268.1
23ZIELIŃSKI Szczepan 201SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM45-495M 2300:18:0800:37:16.36+00:04:077:278
24WIŚNIEWSKI Sławomir 191FLUGGER TEAMGDAŃSKM45-496M 2400:18:3700:37:17.57+00:04:087:278
25STANISŁAWSKI Jan 154MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-642M 2500:18:2800:37:31.11+00:04:227:308
26NACZK Wiktoria 113LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Jun.1K 100:18:5400:37:36.54+00:04:277:318
27DUSZEŃKO Zygmunt 352KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 2600:18:4300:37:41.10+00:04:327:328
28POLISZCZUK Piotr 133PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)2M 2700:18:4200:37:41.87+00:04:337:328
29MATECKI Ryszard 358KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM70+1M 2800:19:0800:37:47.84+00:04:397:337.9
30HOLWEK Jarosław 51ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM55-593M 2900:18:4300:37:52.26+00:04:437:347.9
31SZYMAŃSKI Stefan 169XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITYKIEŹLINYM70+2M 3000:19:1000:37:52.75+00:04:437:347.9
32TOMCZYK Edward 173MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+3M 31100:19:1800:37:54.42+00:04:457:357.9
33KOŁPAK Jan 70LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+4M 32100:19:1100:37:55.94+00:04:477:357.9
34IDKOWIAK Magdalena 54KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-441K 200:18:4200:37:57.56+00:04:487:357.9
35MARCINKOWSKA Agnieszka 346UNIA MIASTK-Jun.2K 300:18:5800:37:57.67+00:04:487:357.9
36GAŁĄZKA Paweł 349MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Niepełnosprawni(A)3M 3300:18:5000:38:01.41+00:04:527:367.9
37OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 359KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 400:19:0000:38:01.41+00:04:527:367.9
38SZPILMAN Katarzyna 163ELITE TEAMGDYNIAK50-542K 500:19:0200:38:02.03+00:04:537:367.9
39KROMSKI Paweł 80NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-545M 3400:18:5100:38:02.48+00:04:537:367.9
40GIBAS Asia 36BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGK30-391K 600:18:5400:38:07.10+00:04:587:377.9
41GIBAS Sławek 37BAŻANT NW ELBLĄGELBLĄGM40-445M 3500:19:0200:38:10.72+00:05:017:387.9
42RAJEK Tomasz 141NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-546M 3600:18:4600:38:17.31+00:05:087:397.8
43KRAJEWSKA Hanna 78MARSZ PO ZDROWIEPIŁAK-Jun.3K 700:18:5800:38:22.80+00:05:147:407.8
44SZYMANOWSKI Eugeniusz 167LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-643M 3700:19:0100:38:26.95+00:05:187:417.8
45JÓŹWIAK Marianna 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 800:19:0500:38:28.25+00:05:197:417.8
46KUBAT Janusz 82NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-497M 3800:19:1400:38:32.80+00:05:237:427.8
47ŚLUSARCZYK Marcin 276WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-446M 3900:18:5700:38:33.54+00:05:247:427.8
48WROŃSKI Włodzimierz 196PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM65-691M 4000:19:1200:38:39.24+00:05:307:447.8
49GODZIŃSKA Dorota 39BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK30-392K 900:19:1600:38:41.75+00:05:327:447.8
50LITWIŃCZUK Robert 282M50-547M 4100:18:3700:38:42.55+00:05:337:447.8
51WOŁK Beata 195FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAK40-442K 1000:19:2000:38:43.97+00:05:357:447.7
52PUSZKARSKA Małgorzata 138GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK40-443K 1100:19:0700:38:45.87+00:05:377:457.7
53BUCZKOWSKI Jerzy 383KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM65-692M 4200:19:2600:38:46.61+00:05:377:457.7
54SULIKOWSKA Agnieszka 386PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK40-444K 1200:19:0600:38:47.06+00:05:387:457.7
55BARANIEWSKI Andrzej 210M55-594M 4300:19:3600:38:51.73+00:05:427:467.7
56PIĄTEK Dariusz 128POLIPAK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)4M 4400:19:0900:39:02.97+00:05:547:487.7
57JUREK Jagoda 63KS METRACO POLKOWICELUBINK-Jun.4K 1300:19:1600:39:03.81+00:05:557:487.7
58SZCZUDLIK Małgorzata 158KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-393K 1400:19:2500:39:06.34+00:05:577:497.7
59KAZIMIERCZAK Sebastian 205GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM45-498M 4500:19:3100:39:08.52+00:05:597:497.7
60SZYMANOWSKA Anna 166LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)1K 1500:19:2600:39:08.68+00:05:597:497.7
61MROZICKI Andrzej 112SZCZECINEKM55-595M 4600:19:2300:39:16.53+00:06:077:517.6
62KAMIŃSKA Beata 64NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-543K 1600:19:4700:39:30.00+00:06:217:547.6
63BIERKUS Mirosław 234KOSZALINM60-644M 4700:20:0600:39:37.30+00:06:287:557.6
64WITUCKA Karolina 192POZNAŃK-Dzieci1K 1700:19:3300:39:42.81+00:06:347:567.6
65WOLSKI Tomasz 194KOSZALINM40-447M 48100:19:2700:39:48.91+00:06:407:577.5
66BEREŚ Marcin 8AZS ŚUMRZESZÓWM18-292M 4900:19:5300:40:00.35+00:06:518:007.5
67ZIELIŃSKA Jolanta 66GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK55-591K 1800:19:5600:40:06.91+00:06:588:017.5
68MALINOWSKA Monika 204LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK30-394K 19100:19:3900:40:07.92+00:06:598:017.5
69DUDEK Edward 351KS METRACO POLKOWICEGŁOGÓWM65-693M 5000:19:3600:40:10.09+00:07:018:027.5
70KORYTOWSKI Jakub 74MŁAWAM-Dzieci1M 5100:19:2900:40:23.23+00:07:148:047.4
71GRYGOROWICZ Bogdan 357KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 5200:20:0800:40:26.08+00:07:178:057.4
72ŻUCHOWICZ Robert 381KS METRACO POLKOWICEDĄBROWA GÓRNICZAM55-596M 5300:20:0700:40:27.15+00:07:188:057.4
73CZMOCH Marian 24PUKS ŁOSICEŁOSICEM65-694M 5400:19:5600:40:27.78+00:07:188:057.4
74SAMOJŁO Sławomir 147ŚWINOUJŚCIEM55-597M 5500:20:0600:40:28.04+00:07:198:057.4
75RĘDZINIAK Marzena 143KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK40-445K 2000:19:5500:40:28.69+00:07:198:057.4
76ANTOŃ Bartłomiej 3AZS ŚUMPRZEMYŚLM18-293M 5600:19:5100:40:36.87+00:07:288:077.4
77WAWRZYNIAK Anna 186GDYNIAK45-492K 2100:20:0400:40:37.29+00:07:288:077.4
78POZNAŃSKI Wiesław 136BIAŁYSTOKM60-645M 5700:20:2000:40:37.96+00:07:298:077.4
79KOZIARZ Roman 76STADION ŚLASKIKATOWICEM60-646M 5800:20:0600:40:38.49+00:07:298:077.4
80STOLMANN Helena 388BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK55-592K 2200:20:1000:40:40.47+00:07:318:087.4
81CHMIELEWSKI Marcin 20PROTYM RACING TEAMPOZNAŃM40-448M 59100:19:3500:40:41.29+00:07:328:087.4
82TUZIMEK Agata 181KURÓWK30-395K 2300:20:2300:40:43.96+00:07:358:087.4
83TURKOWSKA Iwona 179SZALONE ONEWĄGROWIECK55-593K 2400:20:1700:40:52.33+00:07:438:107.3
84JUREK Kamila 62BIAŁOŚLIWIEK30-396K 2500:20:1900:40:55.63+00:07:468:117.3
85PINIS Agnieszka 130NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-446K 2600:20:1700:41:01.48+00:07:528:127.3
86BUGAŁA Alicja 14NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.5K 2700:20:0400:41:07.05+00:07:588:137.3
87HARENDA Karol 48DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM-Dzieci2M 6000:19:4400:41:08.15+00:07:598:137.3
88SZENDZIELORZ Ilona 161STADION ŚLASKIRUDA ŚLĄSKAK60-641K 2800:20:2900:41:08.71+00:07:598:137.3
89KUSTAL Marcin 132NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-449M 6100:20:4500:41:09.35+00:08:008:137.3
90ZIELIŃSKA Iwona 199SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-544K 2900:20:3800:41:17.02+00:08:088:157.3
91ŚLUSARCZYK Grzegorz 277WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-499M 6200:20:2700:41:18.42+00:08:098:157.3
92NIETRZEBKA Aleksandra 118MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 3000:20:2100:41:25.37+00:08:168:177.2
93MACZKOWSKA Zofia 97LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK-Jun.6K 3100:20:3100:41:36.35+00:08:278:197.2
94SZYCKO Oliwia 164KOBYLNICAK-Dzieci2K 3200:20:2500:41:38.48+00:08:298:197.2
95SMARSZCZ Grażyna 149LĘBORSKIE LWYLĘBORKK60-642K 33100:20:5300:41:42.02+00:08:338:207.2
96MIKUSINSKA Jola 108FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-493K 3400:20:4300:41:45.95+00:08:378:217.2
97SZEMBERSKI Paweł 160KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4910M 6300:20:4300:41:52.48+00:08:438:227.2
98MARCZEWSKI Kamil 102AZS ŚUMMIELECM18-294M 6400:20:4900:41:54.95+00:08:468:237.2
99DAROSZEWSKA Krystyna 26SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-643K 3500:20:5600:41:55.90+00:08:478:237.2
100GAWOR Renata 35NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-545K 3600:20:5700:41:56.20+00:08:478:237.2
101SULECKA Gabriela 156ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)2K 3700:20:4000:42:01.35+00:08:528:247.1
102GRYGOROWICZ Teresa 356KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 3800:20:4100:42:04.73+00:08:558:257.1
103KRAWCZYK Dorota 79DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-644K 3900:20:5000:42:05.08+00:08:568:257.1
104TOKAREWICZ Joanna 335BYDGOSZCZK40-447K 40200:21:0700:42:13.77+00:09:048:267.1
105STOLARSKA Joanna 348NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Jun.7K 4100:20:2400:42:17.56+00:09:088:277.1
106DARGAS Sandra 393BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci3K 4200:20:4600:42:18.90+00:09:108:277.1
107BUGAŁA Anna 368NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-448K 4300:20:5800:42:21.00+00:09:128:287.1
108ŁOPIŃSKI Aleksy 374SEALING TEAM FERAJNA PIŁAPIŁAM70+5M 6500:21:0900:42:21.73+00:09:128:287.1
109EWERTOWSKA Ewa 31NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-546K 4400:21:0000:42:22.98+00:09:148:287.1
110MOTOCZYŃSKI Krzysztof 111GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-647M 6600:21:0300:42:24.45+00:09:158:297.1
111ŻYTKOWSKI Andrzej 249TKKF KRZNABIAŁA PODLASKAM55-598M 6700:20:5900:42:24.63+00:09:158:297.1
112TOWARNICKA Izabela 176DAMROKIK-Niepełnosprawni(B)1K 4500:21:0600:42:30.64+00:09:218:307.1
113OLECH Marcin 122GDAŃSKM45-4911M 6800:21:1800:42:43.55+00:09:348:327
114DANA Kazimiera 25KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 4600:21:0600:42:47.75+00:09:388:337
115JÓŹWIAK Łukasz 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)5M 6900:21:2200:42:49.67+00:09:408:347
116WAWRZYNIAK Igor 187GDYNIAM-Dzieci3M 7000:20:2200:42:50.23+00:09:418:347
117PYKA Aleksandra 139UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci4K 4700:21:0000:42:55.32+00:09:468:357
118KUCZYŃSKA Anna 86NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK55-594K 4800:21:2100:42:56.09+00:09:478:357
119PONKA Barbara 134POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOK45-494K 4900:21:1800:42:58.94+00:09:508:357
120GODZIŃSKA Paulina 38BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK-Dzieci5K 5000:21:3800:42:59.53+00:09:508:357
121KOLARSKA Nadia 69NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Dzieci6K 5100:21:3100:43:01.16+00:09:528:367
122WOROCH Jolanta 370KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOK50-547K 5200:21:2100:43:03.12+00:09:548:367
123ŚLUSARCZYK Karolina 172WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.8K 5300:21:1800:43:10.10+00:10:018:386.9
124GÓRECKA Iwona 369STADION ŚLASKIŚWIĘTOCHŁOWICEK50-548K 5400:21:2900:43:12.83+00:10:048:386.9
125SZYCKO Radosław 165KOBYLNICAM40-4410M 7100:21:2000:43:13.90+00:10:058:386.9
126KUŹMICZ Magdalena 92MASZEWKOK30-397K 5500:21:2100:43:18.55+00:10:098:396.9
127SOBCZYK Rafał 150KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4912M 7200:21:1900:43:19.85+00:10:118:406.9
128HARENDA Joanna 47DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOK45-495K 5600:21:5500:43:35.31+00:10:268:436.9
129KORPAL Cezary 73KOSZALINM55-599M 7300:21:4500:43:38.68+00:10:298:436.9
130PIĄTKOWSKI Józef 360KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+6M 7400:21:4300:43:40.57+00:10:318:446.9
131NIESŁONY Ryszard 117STADION ŚLASKICHORZÓWM55-5910M 7500:21:4900:43:42.19+00:10:338:446.9
132GOŁĘBIEWSKI Andrzej 40KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-648M 7600:22:0500:43:44.83+00:10:368:456.9
133BIKOWSKA Gabriela 12LĘBORSKIE LWYLĘBORKK-Niepełnosprawni(A)3K 5700:21:3800:43:47.78+00:10:388:456.8
134BADZIĄG Waldemar 4ELITE TEAMSŁUPSKM50-548M 7700:21:4000:43:49.62+00:10:408:456.8
135NIECHWIEJCZYK Kinga 115UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.9K 5800:21:2700:43:57.19+00:10:488:476.8
136BIEGAJŁO Piotr 9ZDROWOPIJ.PLPABIANICEM50-549M 7800:22:0100:44:02.44+00:10:538:486.8
137SROKA Piotr 153AZS UŚBYTOMM18-295M 79100:22:0500:44:02.46+00:10:538:486.8
138WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 363KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 5900:21:5900:44:03.54+00:10:548:486.8
139BARCZYK Jolanta 6NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-595K 6000:21:5200:44:05.86+00:10:578:496.8
140ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+7M 8000:21:5700:44:16.22+00:11:078:516.8
141ŚWIĆ Joanna 157CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-496K 6100:21:5800:44:25.99+00:11:178:536.8
142GUZIOR Agnieszka 45KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-497K 6200:21:5600:44:28.12+00:11:198:536.7
143WIESZOŁEK Ewelina 188IZBICKOK30-398K 63100:21:5900:44:30.83+00:11:228:546.7
144CZEKAŃSKI Damian 23WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-392M 8100:22:1500:44:32.99+00:11:248:546.7
145ZIELIŃSKI Jacek 200GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM65-695M 8200:22:1000:44:37.22+00:11:288:556.7
146BIEGAJŁO Małgorzata 10ZDROWOPIJ.PLPABIANICEK50-549K 6400:22:1200:44:39.62+00:11:308:556.7
147RURAŃSKI Jerzy 145STADION ŚLASKIKATOWICEM70+8M 8300:21:5200:44:47.83+00:11:398:576.7
148NOWAK Ewa 119STADION ŚLASKICZĘSTOCHOWAK50-5410K 6500:22:2400:44:48.22+00:11:398:576.7
149ANGIELCZYK Małgorzata 2MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK65-693K 6600:22:0900:44:48.62+00:11:398:576.7
150MAŁACHOWICZ Barbara 99BIAŁA PODLASKAK65-694K 6700:22:3200:44:49.23+00:11:408:576.7
151ŻUKOWICZ Bartłomiej 387KLUBSPORTU.PLRZESZÓWM45-4913M 8400:22:0900:44:59.59+00:11:509:006.7
152KOZIARZ Jadwiga 77STADION ŚLASKIKATOWICEK55-596K 6800:22:1000:45:02.96+00:11:549:006.7
153KUBAT Monika 83NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOK45-498K 6900:22:1100:45:03.56+00:11:549:006.7
154RÓŻYCKA Beata 144CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-499K 7000:22:3100:45:06.73+00:11:579:016.6
155GRUDNOWSKA Dominika 399BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Jun.10K 7100:21:4900:45:10.09+00:12:019:026.6
156WIĘCKIEWICZ Mirosław 189ELBLĄGM55-5911M 8500:22:2600:45:10.40+00:12:019:026.6
157BURCHART Monika 15TEAM DEAFWEJHEROWOK-Niepełnosprawni(B)2K 7200:22:3100:45:12.68+00:12:039:026.6
158KORZENIOWSKA Aldona 75CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5411K 7300:22:5500:45:21.04+00:12:129:046.6
159SZEMBERSKA Małgorzata 159KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-4910K 7400:22:2700:45:21.84+00:12:139:046.6
160KSIĄŻEK Danuta 81CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(A)4K 7500:22:4000:45:29.38+00:12:209:056.6
161BIESZKE Paweł 11WOJCIESZYCEM55-5912M 8600:22:1300:45:30.39+00:12:219:066.6
162MIKSZA Adam 107STARGARDM40-4411M 8700:22:2900:45:31.76+00:12:229:066.6
163PINIS Gabriela 129NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK-Dzieci7K 7600:22:0400:45:32.13+00:12:239:066.6
164MICHALAK Elżbieta 105CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-597K 7700:22:5100:45:32.72+00:12:239:066.6
165GRYGIEL Teresa 43MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-645K 7800:22:3900:45:33.46+00:12:249:066.6
166ZIELIŃSKA Elżbieta 198CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5412K 7900:23:0600:45:51.80+00:12:439:106.5
167STOLARSKA Magdalena 347NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-5413K 8000:22:4200:45:52.32+00:12:439:106.5
168BARAN Aneta 263BORNE SULINOWOK45-4911K 8100:22:5700:45:58.46+00:12:499:116.5
169FILUSZ Alfred 32ZDZIESZOWICEM50-5410M 8800:23:1200:46:02.33+00:12:539:126.5
170SZYMAŃSKA Lucyna 168XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITYKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)5K 8200:22:2800:46:05.02+00:12:569:136.5
171JANIK Bogusław 56STADION ŚLASKISIEMIANOWICE ŚL.M55-5913M 8900:22:4200:46:07.50+00:12:589:136.5
172KUŚMIEREK Beata 396BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-449K 8300:23:0000:46:08.00+00:12:599:136.5
173JEDYNAK Stanisław 366PASJA NORDIC WALKINGRASZYNM70+9M 9000:22:4900:46:10.54+00:13:019:146.5
174KUTNIEWSKA Maria 91FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK60-646K 8400:22:5700:46:11.55+00:13:029:146.5
175MARCINIUK Katarzyna 100CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4912K 8500:23:3400:46:18.26+00:13:099:156.5
176OBRĘBSKA Wioletta 120CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4913K 8600:22:4000:46:22.54+00:13:139:166.5
177AUGUSTYNIAK Piotr 322WIERZCHOWOM45-4914M 9100:22:1600:46:26.96+00:13:189:176.5
178RACZYŃSKA Aleksandra 140STADION ŚLASKICHORZÓWK70+2K 8700:22:5500:46:45.87+00:13:379:216.4
179GRUDNOWSKI Norbert 398BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci4M 9200:22:1100:46:45.97+00:13:379:216.4
180KACZMAREK Martyna 248MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK-Dzieci8K 8800:23:0000:46:54.13+00:13:459:226.4
181OWCZAREK Magdalena 124MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5414K 8900:23:3000:46:54.60+00:13:459:236.4
182STĘPNIEWSKA Agnieszka 155KOSZALINK-Niepełnosprawni(A)6K 9000:23:3600:46:58.50+00:13:499:236.4
183MAZUR Barbara 104CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK65-695K 9100:23:2900:47:21.65+00:14:129:286.3
184HOLWEK Iwona 52ZDROWOPIJ.PLPABIANICEK50-5415K 9200:23:1700:47:22.57+00:14:139:286.3
185WIĘCKOWSKA Dorota 190CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5416K 9300:24:2500:47:38.14+00:14:299:316.3
186BORUCZYŃSKI Dariusz 207POLICEM45-4915M 9300:23:2300:47:40.89+00:14:329:326.3
187GRZEGORZEWSKA Aneta 44CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK40-4410K 9400:23:3700:47:46.92+00:14:389:336.3
188KRUSZKA Maria 364PASJA NORDIC WALKINGMARKIK65-696K 9500:23:4100:47:55.80+00:14:479:356.3
189JANIK Marzenna 55STADION ŚLASKICHORZÓWK55-598K 9600:23:4900:47:57.51+00:14:489:356.3
190KULA Monika 88CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK45-4914K 9700:24:5300:48:25.18+00:15:169:416.2
191WSZOŁEK Jakub 197AZS ŚUMRZEPIENNIK STRZYŻEWSKIM18-296M 9400:23:5600:48:38.81+00:15:309:436.2
192MAKOWSKA-SARAŃSKA Joanna 373TRANSFORMERSLESZNOK30-399K 9800:24:1100:48:47.95+00:15:399:456.1
193MIKSZA Katarzyna 106STARGARDK40-4411K 9900:24:1300:48:59.74+00:15:509:486.1
194MALINOWSKA Grażyna 98LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+3K 10000:24:2600:49:03.19+00:15:549:486.1
195SAWA Helena 148LĘBORSKIE LWYLĘBORKK70+4K 10100:24:0700:49:14.33+00:16:059:506.1
196KORPAL Grażyna 72KOSZALINK55-599K 10200:24:3600:49:15.43+00:16:069:516.1
197MOTOCZYŃSKA Aleksandra 110GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK60-647K 10300:24:2100:49:18.02+00:16:099:516.1
198ŁASIŃSKA Krystyna 202SZALONE ONEWĄGROWIECK65-697K 10400:24:1500:49:24.92+00:16:169:526.1
199LECYK Jadwiga 93CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-648K 10500:24:0900:49:46.85+00:16:389:576
200HARENDA Dawid 49DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMDOLASZEWOM-Dzieci5M 9500:23:3900:49:57.64+00:16:489:596
201ŚLIWIŃSKA Edyta 170TEAM DEAFKOSAKOWOK-Niepełnosprawni(B)3K 10600:25:1600:50:02.49+00:16:5310:006
202KUCZYŃSKI Włodzimierz 87NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-649M 9600:24:2700:50:04.84+00:16:5610:016
203KORZENIEC Joanna 225KRASIEJÓWK40-4412K 10700:25:1600:50:15.46+00:17:0610:036
204CHYREK Renata 21GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-5910K 10800:24:3900:50:18.21+00:17:0910:036
205GROBELNA Jadwiga 355KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 10900:24:5200:50:25.98+00:17:1710:055.9
206CHLIPAŁA Agnieszka 18NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK30-3910K 11000:25:3700:50:28.99+00:17:2010:055.9
207DARGAS Małgorzata 392BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4413K 11100:25:0800:50:39.08+00:17:3010:075.9
208SCHREUDER Stanisława 385KOSZALINK70+5K 11200:24:4400:50:39.66+00:17:3010:085.9
209JEDYNAK Katarzyna 365PASJA NORDIC WALKINGRASZYNK-Jun.11K 11300:23:5300:50:50.56+00:17:4110:105.9
210POPEK Małgorzata 135CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK60-649K 11400:25:0500:50:51.06+00:17:4210:105.9
211SZWAJA Katarzyna 367ZAWIERCIEK45-4915K 11500:25:0700:50:52.42+00:17:4310:105.9
212SACHA Krzysztof 146AZS ŚUMTYCHYM18-297M 9700:25:4300:50:55.35+00:17:4610:115.9
213OGONOWSKA Edyta 121KLUB NW PATYCZAKI – GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5911K 11600:25:2100:50:56.38+00:17:4710:115.9
214MODELSKI Paweł 109AZS ŚUMKRAKÓWM18-298M 9800:25:4100:50:57.11+00:17:4810:115.9
215MARCZAK Piotr 101SZCZECINEKM40-4412M 9900:24:5200:50:57.93+00:17:4910:115.9
216ŚLUSARCZYK Danuta 171WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-698K 117100:25:1100:51:04.34+00:17:5510:135.9
217OWCZAREK Henryka 126MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK70+6K 11800:25:5200:51:27.19+00:18:1810:175.8
218PROKOPOWICZ Małgorzata 137CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(A)7K 11900:25:1200:51:41.32+00:18:3210:205.8
219LEWANDOWSKI Jacek 94STADION ŚLASKICZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(B)3M 10000:25:5900:52:55.79+00:19:4610:355.7
220DUSZEŃKO Elwira 353KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)8K 12000:25:5400:53:03.75+00:19:5410:365.7
221KISIEL Piotr 206WARSZAWAM-Dzieci6M 101100:24:4500:53:09.36+00:20:0010:385.6
222MATEJEK Marzena 103CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK50-5417K 12100:26:2000:53:12.22+00:20:0310:385.6
223PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 127GOWINOK70+7K 12200:26:2300:53:13.96+00:20:0510:385.6
224BOJARCZUK Elżbieta 13CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK55-5912K 12300:25:5700:53:18.31+00:20:0910:395.6
225GRODNOWSKA Wiktoria 397BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci9K 12400:26:2600:53:48.73+00:20:3910:455.6
226DARGAS Marta 394BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci10K 12500:26:2600:53:49.35+00:20:4010:465.6
227JAKUBCZYK-GONICKA Justyna 241KOSZALINK40-4414K 12600:27:0300:53:50.10+00:20:4110:465.6
228SOKOŁOWSKA Dorota 151POLIPAK TEAM GWEGOŚCICINOK50-5418K 12700:26:5300:54:24.54+00:21:1510:525.5
229GAJDA Weronika 34KOSZALINK-Dzieci11K 12800:26:4200:54:26.00+00:21:1710:535.5
230KOZA Mirosława 209MIELNOK45-4916K 12900:28:1500:55:49.68+00:22:4011:095.4
231LEDOCHOWIA Anna 208CKM MIELNOMIELNOK40-4415K 13000:28:4900:56:21.57+00:23:1211:165.3
232KAZIMIERCZAK Żaneta 203GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4416K 13100:28:5000:56:21.90+00:23:1311:165.3
233BARTNIK Marian 372TKKF KOSZALINKOSZALINM70+10M 10200:26:5500:56:38.04+00:23:2911:195.3
234CYBULSKA Ewa 22CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(A)9K 13200:28:4500:58:13.04+00:25:0411:385.2
235HORNOWSKA Bożena 53CHODZĘ Z SERCEMRADZYŃ PODLASKIK-Niepełnosprawni(A)10K 13300:28:3200:58:20.63+00:25:1111:405.1
236KULCZYCKI Jan 89GDAŃSKM65-696M 10300:28:2700:58:32.18+00:25:2311:425.1
237GAJDA Ewa 238KOSZALINK50-5419K 13400:27:4200:58:36.73+00:25:2711:435.1
238CAG-SOBCZYK Edyta 16KLUBSPORTU.PLRZESZÓWK45-4917K 13500:29:4300:58:51.75+00:25:4211:465.1
239CICHECKA Dorota 5MIELNOK30-3911K 13600:28:0700:58:59.87+00:25:5111:475.1
240JAGODZIŃSKA Wiktoria 19MIELNOK-Dzieci12K 13700:28:0800:59:03.28+00:25:5411:485.1
241DROP Mieczysław 29PAKOŚĆM70+11M 10400:29:3001:00:02.49+00:26:5312:005
242KILAR Igor 67KILAR TEAMKOSZALINM-Dzieci7M 10500:29:5401:01:02.58+00:27:5312:124.9
243BARTYGA Zofia 371KOSZALINK65-699K 13800:29:4701:01:12.55+00:28:0312:144.9
244TRZCIŃSKI Eugeniusz 177BYDGOSZCZM60-6410M 10600:23:48+00:07:319:316.3
245TUZIMEK Jakub 182KURÓWM-Jun.5M 1072   
DQTURKOWSKI Stanisław 180RUNCOHOLICSWĄGROWIECM55-59100:20:19 DQ00:41:21.73 DQ--
Znaleziono 246 wynik(ów)