MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-04-29
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
79
Wystartowało/ Started:
72
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
71
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WOJTASIŃSKI Daniel 764VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39100:00:0900:17:5100:36:1900:55:0801:13:50.2501:14:00.10 7:238.1
2KLICZKA Kamil 720SANPROBI SZCZECINSZCZECINM40-49100:00:1000:17:4200:36:0500:55:0001:14:07.8001:14:18.20+00:00:177:248.1
3NIECHWIEJCZYK Piotr 732UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49200:00:1000:17:5100:36:1800:55:1401:14:15.7001:14:26.25+00:00:257:258.1
4PUSZKIEL Leszek 741GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-691200:01:2600:18:0700:36:4800:55:4001:14:52.0001:16:18.75+00:01:017:298
5HELWICH Stefan 715KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-69200:01:2600:18:0800:37:1300:57:0901:17:26.9001:18:53.60+00:03:367:447.7
6SIWAK Piotr 744KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:01:2300:18:4300:38:1100:58:0401:17:38.4001:19:01.80+00:03:487:457.7
7ŚWISŁOCKI Bogdan 757FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-59200:01:2300:18:5400:38:3300:58:2501:17:58.4501:19:21.95+00:04:087:477.7
8CZECHOWSKI Dariusz 708RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-39200:00:1000:18:5500:38:3000:58:3101:18:57.6001:19:08.15+00:05:077:537.6
9RACZYŃSKI Kazimierz 743LINUX MAGAZINE TEAM / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-493100:00:1100:19:0700:38:4800:59:0401:19:11.9501:19:23.00+00:05:217:557.6
10JĘDRASIAK Renata 716KS METRACO POLKOWICELUBINK50-59100:03:3000:19:5200:39:4800:59:5801:19:56.3501:23:26.45+00:06:067:597.5
11PUSZKIEL Adrian 774GREEN TEAMZIELONA GÓRAM18-29100:00:0900:19:3400:39:4901:00:1001:20:42.1001:20:51.10+00:06:518:047.4
12LIPKO Adrianna 728PENDOLINOGDYNIAK18-29100:02:1100:19:5100:40:0301:00:3201:20:52.7501:23:04.30+00:07:028:057.4
13UKLEJEWSKI Kacper 759GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-292100:00:0800:19:3600:40:2901:01:0701:21:12.8001:21:21.75+00:07:228:077.4
14SMUL Andrzej 747MARSZ PO ZDROWIETARNOWO PODGÓRNEM60-69300:01:2700:19:2300:39:4401:00:2501:21:24.0501:22:51.60+00:07:338:087.4
15SZPILMAN Katarzyna 755FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK40-49100:02:5200:19:4000:40:0001:00:5301:21:38.0001:24:30.10+00:07:478:097.3
16MATECKI Ryszard 729KS METRACO POLKOWICEKUDOWA ZDRÓJM60-69400:01:2500:19:3700:40:1101:01:0601:21:38.7001:23:04.35+00:07:488:097.3
17KOLARSKA Agnieszka 721VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-39100:02:1200:19:4900:40:2101:01:1301:22:08.2501:24:20.80+00:08:188:127.3
18SPYCHAŁA Marzena 749WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-49200:02:5100:20:1700:40:5001:01:4301:22:33.2501:25:25.15+00:08:438:157.3
19WROŃSKI Włodzimierz 767PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM60-69500:01:2400:19:5900:40:5201:01:3001:22:37.1001:24:02.00+00:08:468:157.3
20SKRYCKA Katarzyna 745KS METRACO POLKOWICELUBINK30-39200:02:1200:20:3300:41:4801:03:0101:24:08.4501:26:20.50+00:10:188:247.1
21ŁUKASZEWICZ Joanna 773GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-49300:02:5200:20:3800:41:5701:03:2201:24:55.5501:27:47.80+00:11:058:297.1
22KORYTOWSKA Agnieszka 722MŁAWAK30-39300:02:1200:20:4100:41:5601:03:1201:25:05.3001:27:18.15+00:11:158:307.1
23KOWALSKI Marek 723UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-59300:01:2200:20:5800:42:1101:03:5301:25:24.9501:26:47.55+00:11:348:327
24NETKOWSKI Wojciech 731PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM50-594100:01:2200:20:5500:42:2701:04:0801:25:41.4001:27:03.95+00:11:518:347
25KARABACH Sergiej 775GRODNOM30-39300:00:0900:21:5900:43:0801:04:3801:25:42.8501:25:52.55+00:11:528:347
26PAŁUBICKI Marcin 735SZCZECINEKM40-494100:00:1200:21:2000:42:4901:04:5001:25:46.1001:25:58.45+00:11:558:347
27ŻAMOJCIN Marek 770NIEZRZESZONYSZCZECINM50-59500:01:2400:20:5500:42:2601:04:0801:25:49.6501:27:13.85+00:11:598:347
28GÓRSKI Jacek 714GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM50-59600:01:2100:20:3900:41:5201:03:3801:25:51.7501:27:13.70+00:12:018:357
29PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 737PRUSZYŃSKI NORDIC WALKINGSZCZODRKOWICEK40-49400:02:5100:20:3400:42:1901:04:4301:26:58.6501:29:50.55+00:13:088:416.9
30PUSZKIEL-LEŃCZUK Izabela 742GREEN TEAMZIELONA GÓRAK30-39400:02:1300:21:3900:43:3701:05:2001:27:17.5501:29:31.25+00:13:278:436.9
31CZAJKA Urszula 706RUMIAK60-691100:03:3100:20:5900:43:0501:05:1301:27:28.0501:30:59.95+00:13:378:446.9
32ŚLUSARCZYK Marcin 756WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-39400:00:0900:21:3600:44:1501:06:1301:27:53.0001:28:02.45+00:14:028:476.8
33CHARCZUK Zenon 704WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-69600:01:2400:21:2100:42:5701:05:2501:28:19.5001:29:43.75+00:14:298:496.8
34BYTNIEWSKI Mieczysław 703BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+100:01:2800:22:2500:44:3901:07:2301:29:52.8001:31:21.75+00:16:028:596.7
35KRUSZKA Arleta 724MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-59200:03:3000:21:4400:44:0701:07:0301:30:13.4001:33:44.35+00:16:239:016.6
36KOZŁOWIECKI Waldemar 779TKKF KOSZALINKOSZALINM60-69700:01:2800:21:0000:42:4201:06:1301:30:42.9501:32:10.95+00:16:529:046.6
37PIĄTKOWSKI Józef 738KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+200:01:2900:21:5200:44:4201:07:5001:30:50.7001:32:20.55+00:17:009:056.6
38SOBAŃSKA Grażyna 748DRUŻBIOCEK60-69200:03:3300:21:4700:44:1401:07:2201:30:53.4001:34:26.65+00:17:039:056.6
39FARON Monika 712ELITE TEAMGDYNIAK30-39500:02:1300:22:0500:44:4901:07:3701:30:56.2501:33:09.35+00:17:069:056.6
40CZYCZ Kazimierz 772GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-69800:01:2500:22:1900:44:3801:07:2501:31:13.6501:32:39.20+00:17:239:076.6
41PRZYBYLSKA Maria 740MIKUSZEWOK60-693200:03:3300:22:2300:45:2601:08:4501:31:57.2001:35:30.85+00:18:069:116.5
42URANTÓWKA Henryk 760N/ZSKWIERZYNAM70+3100:01:2800:22:0100:44:5301:08:2901:32:27.6501:33:55.75+00:18:379:146.5
43CZAKIERT Marek 707VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-49500:00:1200:23:0000:47:0101:10:2501:33:41.0501:33:53.15+00:19:509:226.4
44SURIAK Michał 751VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM18-29300:00:0800:23:0400:47:0001:10:3001:33:47.7001:33:56.55+00:19:579:226.4
45PANEK Elwira 736LĘBORKK50-59300:03:2900:22:4000:46:1101:10:0601:34:08.3001:37:38.00+00:20:189:246.4
46KAZIMIERCZYK Piotr 718SZCZECINM40-49600:00:1100:23:0800:46:2701:10:1901:34:24.2501:34:35.50+00:20:349:266.4
47STEFAŃSKI Andrzej 750FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM50-59700:01:2100:23:4400:47:3101:11:2301:35:52.4001:37:14.35+00:22:029:356.3
48JURCZYŃSKA Bożena 717VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-59400:03:3100:22:4700:46:4301:10:5401:35:59.7001:39:30.75+00:22:099:356.3
49GRZESZCZAK Andrzej 771KS METRACO POLKOWICEZAGÓRÓWM50-59800:01:2300:23:3900:47:4501:12:0601:36:01.5001:37:25.35+00:22:119:366.2
50DUSZA Anna 709SZCZECINK40-49500:02:5300:23:2400:47:2001:11:1901:36:05.5501:38:59.30+00:22:159:366.2
51LABUDDA Katarzyna 866WEJHEROWOK30-396100:02:1300:22:3000:46:1601:11:1401:36:24.1501:38:37.60+00:22:339:386.2
52SURIAK Ewelina 752VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-29200:02:1200:23:3600:47:4501:12:1301:37:19.0001:39:31.00+00:23:289:436.2
53WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 766KS METRACO POLKOWICELUBINK70+100:03:3300:23:5900:48:1701:12:5001:37:25.7001:40:59.00+00:23:359:446.2
54SZEWCZYK Marek 754FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM50-59900:01:2200:23:4200:48:1301:13:2201:38:37.2501:39:59.85+00:24:479:516.1
55MUCHA Dariusz 730POZNAŃM40-49700:00:1100:24:1500:49:2301:14:2301:39:15.0501:39:26.35+00:25:249:556
56THOMALLA Bogdan 758SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+400:01:3100:22:2400:46:0301:12:0801:39:32.2501:41:04.20+00:25:429:576
57OMARSKA Grażyna 734PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK50-59500:03:3100:24:0400:49:0401:14:2601:39:54.7001:43:26.15+00:26:049:596
58KIDAWA Danuta 719SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-49600:02:5400:24:2600:49:4001:15:2201:41:36.2501:44:30.25+00:27:4610:095.9
59RYFUN Paweł 777KOSZALINM40-498100:00:1300:24:2900:50:5001:16:5001:42:09.3001:42:22.35+00:28:1910:125.9
60KOZICKA Anna 778SARBINOWOK40-497200:02:5100:23:3300:49:3301:16:1601:42:54.3001:45:46.20+00:29:0410:175.8
61KRZYŚCIN Rafał 725SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-49900:00:1100:24:4700:50:4101:17:0401:43:06.3001:43:18.05+00:29:1610:185.8
62DZIUBCZYŃSKA Ewa 711NIEZRZESZONAWAŁCZK50-59600:03:3000:24:3300:50:1601:18:5501:47:04.7001:50:35.25+00:33:1410:425.6
63LIPIŃSKA Urszula 727FACE NORDIC WALKING TEAMDĘBLINK40-498100:02:5300:25:5900:53:2601:20:1901:47:36.8501:50:29.90+00:33:4610:455.6
64CHRAPEK Urszula 705KS RUDZICARUDZICAK18-29300:02:1100:25:0400:52:3001:19:4601:47:42.4001:49:54.15+00:33:5210:465.6
65WASIELA Beata 761FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINK40-49900:02:5300:25:4300:52:2001:19:4901:48:17.4001:51:10.65+00:34:2710:495.5
66SZEWCZYK Agnieszka 753FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAK40-491000:02:5300:25:4200:52:2001:19:4701:48:19.3001:51:12.35+00:34:2910:495.5
67BORUCZYŃSKI Dariusz 702POLICEM40-4910100:00:1200:26:2300:54:1201:21:0301:48:21.8501:48:34.60+00:34:3110:505.5
68SMARUJ-SADOWSKA Janina 746BYDGOSZCZK60-694100:03:3200:25:5500:53:3101:21:3901:51:06.3001:54:39.00+00:37:1611:065.4
69KRZYŚCIN Mirosława 726SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4911100:02:5400:25:3900:52:5601:22:0601:51:20.8001:54:15.70+00:37:3011:085.4
70BARTNIK Marian 776TKKF KOSZALINKOSZALINM70+5100:01:2900:25:3200:54:2901:25:0401:55:28.3501:56:58.15+00:41:3811:325.2
DQZALEWSKI Zbigniew 610KOSZALINM50-591DQ00:19:06 DQ00:39:36 DQ01:02:06 DQ01:31:06.00 DQ DQ--
WASILEWSKI Sławomir 762PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2DNF00:22:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 72 wynik(ów)