MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING - BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-04-29
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
261
Wystartowało/ Started:
236
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
230
Na trasie/ On track:
5

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1STILLER Karol 536CZĘSTOCHOWAPOLSKAM30-39100:00:5000:17:0000:34:28.7500:35:19.55 6:538.7
2RECZULSKI Mariusz 523CZĘSTOCHOWAPOLSKAM50-54100:02:2000:17:5200:36:07.0500:38:27.35+00:01:387:138.3
3WOROCH Roman 577KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOPOLSKAM55-59100:02:4500:17:5800:36:08.6000:38:53.65+00:01:397:138.3
4TRZCIŃSKI Franciszek 561SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)CHEŁMNOPOLSKAM50-54200:02:1700:17:5500:36:08.7500:38:25.90+00:01:397:138.3
5GAJEWSKI Eugeniusz 443KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM60-64100:03:1300:18:1400:37:04.8000:40:18.30+00:02:367:258.1
6BRZOZOWSKI Piotr 653AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOPOLSKAM30-39200:00:5000:18:2400:37:15.8500:38:06.20+00:02:477:278.1
7RAKUĆ Jakub 520RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM18-29100:00:4700:18:2600:37:16.3000:38:04.20+00:02:487:278
8HAŁAS Marcin 604CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAM30-39300:00:5000:18:2800:37:24.2500:38:14.80+00:02:557:288
9ROŻYNEK Miron 526BRAKWROCŁAWPOLSKAM50-54300:02:1900:18:2200:37:38.4000:39:58.25+00:03:107:318
10KRYŚ Artur 479KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHPOLSKAM45-49100:01:4700:18:4900:37:56.9500:39:43.95+00:03:277:357.9
11MACHNIK Janusz 488CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM40-441100:01:2100:18:4700:37:57.6000:39:19.20+00:03:297:357.9
12KOPCZEWSKI Dariusz 472FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLSKAM50-54400:02:1900:18:3100:38:15.3000:40:34.85+00:03:467:397.8
13POLEWCZAK Mariusz 516CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAM45-49200:01:4700:18:5400:38:21.7000:40:09.45+00:03:537:407.8
14BREWKA Joachim 418UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM50-54500:02:1800:19:0900:38:48.4000:41:06.95+00:04:197:457.7
15KROMSKI Paweł 478NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZPOLSKAM50-54600:02:2100:19:1300:38:51.4500:41:12.60+00:04:227:467.7
16LENZ Andrzej 484GNIEZNOPOLSKAM50-54700:02:1700:19:2400:38:51.6500:41:09.50+00:04:237:467.7
17CHAMIELEC Bogusław 423A EMERYT BIEGALUBINPOLSKAM50-54800:02:1800:19:2400:38:56.9000:41:14.95+00:04:277:477.7
18SCHRÖDER Karol 528SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEPOLSKAM40-442100:01:2100:19:1000:39:22.7500:40:44.35+00:04:547:527.6
19KLARKOWSKI Bogdan 469KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAM60-64200:03:1400:19:1800:39:26.9000:42:41.15+00:04:587:537.6
20GŁOWA Michał 445CIESZYNPOLSKAM-Jun.100:00:0900:19:3200:39:30.2500:39:40.15+00:05:027:547.6
21SZUDARSKI Edward 549DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM55-59200:02:4400:19:3400:39:34.6500:42:19.60+00:05:067:557.6
22GRYGOROWICZ Bogdan 456KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM65-69100:03:4600:19:5400:39:44.7000:43:30.80+00:05:157:567.6
23ZYGMUNT Gracjan 582KINGBELL AUTO-SZYBY / CKU EUROCONSULTING PIŁAPIŁAPOLSKAM18-29200:00:4700:19:2600:39:53.6500:40:41.30+00:05:257:587.5
24TRZCIŃSKI Eugeniusz 562SIR'STARTBYDGOSZCZPOLSKAM60-64300:03:1500:19:4800:39:53.6500:43:09.45+00:05:257:587.5
25ADAMUS Marian 402SILESIA NORDIC TEAMBYTOMPOLSKAM65-69200:03:4500:19:5200:39:59.6000:43:44.65+00:05:307:597.5
26SPYCHAŁA Lesław 532WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAPOLSKAM50-54900:02:2000:19:2600:40:07.9000:42:28.80+00:05:398:017.5
27STANISŁAWSKI Jan 533MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃPOLSKAM55-59300:02:4600:19:4900:40:17.2500:43:03.45+00:05:488:037.4
28DUSZEŃKO Zygmunt 436KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM55-59400:02:4700:20:0000:40:18.2000:43:05.80+00:05:498:037.4
29FRĄCKOWIAK Roman 442ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM45-493100:01:4800:19:3500:40:21.2500:42:09.75+00:05:528:047.4
30DZIADEK Remigiusz 438ROKITYPOLSKAM50-541000:02:1700:20:0500:40:30.1500:42:47.25+00:06:018:067.4
31GIERSZEWSKI Arkadiusz 444CHOJNICEPOLSKAM30-39400:00:5100:19:5400:40:37.1500:41:28.90+00:06:088:077.4
32PARTYKA Teresa 513WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGPOLSKAK55-59100:09:2800:19:3800:40:40.0000:50:08.75+00:06:118:087.4
33MARCINKOWSKA Agnieszka 491UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAK-Dzieci100:05:2100:20:0600:40:41.9500:46:03.25+00:06:138:087.4
34HOLWEK Jarosław 586VIANESSEPABIANICEPOLSKAM50-5411100:02:1900:19:5800:40:43.3500:43:02.45+00:06:148:087.4
35FRĄCKOWIAK Mateusz 441ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAM-Jun.200:00:1000:20:0500:40:47.7000:40:57.70+00:06:188:097.4
36ROSADZIŃSKI Sławomir 525LESZNO :)LESZNOPOLSKAM45-49400:01:4600:20:1000:40:48.2000:42:35.05+00:06:208:097.3
37KOMAR Beata 471FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOPOLSKAK45-49100:08:2900:20:2400:41:01.6500:49:31.10+00:06:338:127.3
38RECZULSKA Katarzyna 522STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPOLSKAK45-49200:08:3100:20:1700:41:10.4500:49:42.20+00:06:428:147.3
39WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 576DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK55-59200:09:2800:20:1300:41:29.6000:50:58.20+00:07:018:187.2
40OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 509ZS ROSKOWIELEŃPOLSKAK45-49300:08:3000:20:2100:41:30.0000:50:00.55+00:07:018:187.2
41ZAŃKO Katarzyna 590RADZYŃ PODLASKIPOLSKAK40-44100:07:4900:20:1700:41:31.6000:49:21.00+00:07:038:187.2
42UKLEJEWSKI Przemysław 566GOSIR OSIELSKOOSIELSKOPOLSKAM40-44300:01:2000:20:3300:41:34.8500:42:55.45+00:07:068:197.2
43MIKOŁAJCZAK Jan 495KS METRACO POLKOWICELEGNICAPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)100:04:2400:20:3300:41:36.2500:46:00.30+00:07:078:197.2
44JÓŹWIAK Marianna 460WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK40-44200:07:4900:20:4100:41:40.6000:49:30.35+00:07:128:207.2
45LESIŃSKA Marzenna 485OLSZANYPOLSKAK50-54100:08:5800:20:4600:41:41.6000:50:39.65+00:07:128:207.2
46SZUDARSKI Marek 550DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM18-29300:00:4800:20:4100:41:45.6500:42:34.15+00:07:178:217.2
47ŚLUSARCZYK Andrzej 557WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKPOLSKAM65-69300:03:4400:20:3100:41:46.0500:45:30.95+00:07:178:217.2
48BON-PANTKOWSKA Aldona 416NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAK45-49400:08:3000:20:2800:41:50.6000:50:21.10+00:07:228:227.2
49RAKUĆ Angelika 521RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAK18-29100:06:4400:20:3500:41:52.4000:48:36.85+00:07:238:227.2
50DUDEK Kazimierz 640ŚWIERZAWAPOLSKAM65-69400:03:4700:20:5100:42:00.3500:45:47.45+00:07:318:247.1
51STOLARSKI Michał 539VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPOLSKAM45-49500:01:4900:20:5200:42:08.2500:43:58.20+00:07:408:257.1
52NACZK Wiktoria 500DYNAMICLĘBORKPOLSKAK-Jun.100:06:1100:20:3500:42:10.8500:48:22.00+00:07:428:267.1
53SZYMAŃSKI Stefan 554XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAM70+100:04:2200:21:0600:42:17.6500:46:39.80+00:07:488:277.1
54BIK Przemysław 411KS METRACO POLKOWICEKSIĘGINICEPOLSKAM-Jun.300:00:1100:20:4700:42:27.7000:42:38.75+00:07:588:297.1
55GRUSZKA Michał 452UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM40-44400:01:2200:20:4600:42:37.0500:43:59.40+00:08:088:317
56ZIELIŃSKI Andrzej 581NACŁAWPOLSKAM60-64400:03:1500:21:0400:42:37.2000:45:53.10+00:08:098:317
57MOTOCZYŃSKI Krzysztof 499GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZPOLSKAM60-64500:03:1400:21:1300:42:37.3500:45:51.85+00:08:088:317
58POLEWCZAK Aneta 517CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK45-49500:08:2900:20:5300:42:39.1000:51:09.05+00:08:118:327
59WAWRZYNIAK Anna 569FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAPOLSKAK40-44300:07:4900:20:5500:42:41.7500:50:31.35+00:08:138:327
60GRUSZKA Michał 453UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAM-Dzieci100:00:0900:20:4300:42:44.1000:42:53.25+00:08:158:327
61POLISZCZUK Piotr 518PIERNIKI NA CHODZIETORUŃPOLSKAM55-59500:02:4700:20:5300:43:05.2000:45:52.25+00:08:368:377
62DOLNA Ewelina 597KOLCZYGŁOWYPOLSKAK30-39100:07:1600:21:4300:43:14.3000:50:30.85+00:08:458:386.9
63STOLARSKA Joanna 537VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPOLSKAK-Jun.200:06:1100:21:1500:43:14.5500:49:25.85+00:08:458:386.9
64GOŁĘBIEWSKI Andrzej 446KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAM60-646100:03:1700:20:2900:43:20.5000:46:37.65+00:08:518:406.9
65STRASZAK Bogdan 623POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAM45-49600:01:4900:21:0700:43:23.8500:45:13.00+00:08:558:406.9
66KOWALCZYK Edyta 475KS METRACO POLKOWICEWAŁBRZYCHPOLSKAK45-49600:08:2800:21:3200:43:30.4500:51:59.40+00:09:028:426.9
67GRABNA Joanna 449RADOMSKOPOLSKAK30-39200:07:1900:21:4400:43:37.4000:50:57.00+00:09:098:436.9
68DYWELSKI Marek 437KOSZALINPOLSKAM55-59600:02:4500:21:1100:43:38.1000:46:23.85+00:09:098:436.9
69BARTOSIEWICZ Łukasz 407FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAM30-39500:00:5100:21:0800:43:44.4500:44:35.85+00:09:158:446.9
70STEMPNIAK Bogdan 534POZNAŃPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)200:04:3700:21:3600:43:46.4000:48:23.90+00:09:178:456.9
71MORYS Agnieszka 497FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAPOLSKAK30-39300:07:1400:21:4300:43:51.4000:51:05.90+00:09:228:466.8
72SZYCKO Radosław 552DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM40-44500:01:2000:21:4200:43:52.3500:45:12.95+00:09:238:466.8
73SULIKOWSKA Agnieszka 605PASJA NORDIC WALKINGSIERADZPOLSKAK30-39400:07:1700:21:5000:43:55.7500:51:13.00+00:09:278:476.8
74GAŁAŚ Joanna 588PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK18-29200:06:4400:21:4200:43:57.0000:50:41.55+00:09:288:476.8
75KUPIBIDA Bogusława 482SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEPOLSKAK55-59300:09:2800:21:4900:43:57.3000:53:25.75+00:09:288:476.8
76JÓŹWIAK Łukasz 461WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)300:04:3300:21:3700:43:58.2000:48:31.85+00:09:298:476.8
77NOWALIŃSKA Anastazja 505FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKPOLSKAK-Jun.300:05:5700:21:5600:44:10.9500:50:08.50+00:09:428:506.8
78SULECKA Gabriela 544ŚWIECIEPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)100:11:1700:21:5600:44:20.5500:55:38.45+00:09:528:526.8
79GRYGOROWICZ Teresa 455KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK65-69100:10:3900:22:0000:44:22.1000:55:01.35+00:09:538:526.8
80SOBOLEWSKI Marek 652KOSZALINPOLSKAM45-49700:01:4700:21:4200:44:22.3500:46:09.55+00:09:538:526.8
81DANA Andrzej 432KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAM65-695100:03:4800:20:4100:44:23.1500:48:11.15+00:09:548:526.8
82WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 573BYDGOSZCZPOLSKAK18-29300:06:4500:21:5400:44:29.2500:51:14.45+00:10:008:536.7
83LORENS Kazimierz 486CLLEO ZAWIERCIEMYSZKÓWPOLSKAM60-647100:03:1500:21:5700:44:29.5500:47:44.90+00:10:008:536.7
84SZYNKIEWICZ Katarzyna 555KOSZALINPOLSKAK40-44400:07:5000:22:1200:44:35.6000:52:26.55+00:10:078:556.7
85JAROSZ Adrianna 458AKADEMOSGDAŃSKPOLSKAK18-294100:06:4600:21:3800:44:35.9500:51:22.15+00:10:078:556.7
86WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 574BYDGOSZCZPOLSKAM18-29400:00:4900:22:0000:44:36.7000:45:25.75+00:10:078:556.7
87EWERTOWSKA Ewa 439NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃPOLSKAK45-49700:08:3200:22:1100:44:39.5500:53:12.05+00:10:118:566.7
88BARTOSIEWICZ Włodzimierz 406FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAM60-64800:03:1300:21:5900:44:43.5500:47:57.00+00:10:158:566.7
89BARUCH Henryka 409DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK65-69200:10:3900:22:0300:44:52.4500:55:32.30+00:10:248:586.7
90GIERSZEWSKA Magdalena 598KOLCZYGŁOWYPOLSKAK40-44500:07:5000:22:0300:44:55.9000:52:46.65+00:10:278:596.7
91DĄBROWSKI Andrzej 433MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINPOLSKAM65-69600:03:4800:22:2300:45:14.4500:49:02.50+00:10:459:026.6
92GWAREK Anita 457PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAK45-49800:08:2900:22:1300:45:14.8500:53:44.45+00:10:469:036.6
93NOWALIŃSKI Piotrek 506FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)400:04:3400:22:0800:45:15.2500:49:49.55+00:10:469:036.6
94SKWAREK Martyna 780POTĘGOWOPOLSKAK-Jun.400:06:1100:22:0300:45:19.2500:51:31.15+00:10:519:046.6
95KABACIŃSKI Maciej 463FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINPOLSKAM45-49800:01:4900:22:1400:45:21.4000:47:10.50+00:10:529:046.6
96KOSICKA Beata 473NORDIC WALKING KIEKRZROKIETNICAPOLSKAK45-49900:08:3500:22:2200:45:22.3000:53:58.10+00:10:549:046.6
97MALKIEWICZ Małgorzata 489ŻYJAKTYWNIEWIERSZYNOPOLSKAK50-54200:08:5400:22:2600:45:40.1500:54:35.10+00:11:129:086.6
98OSTROWSKA-NABIAŁCZYK Agnieszka 593OŁAWAPOLSKAK40-44600:07:5000:22:2500:45:48.0000:53:38.45+00:11:199:096.6
99KUMPIN Izabela 624POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK45-4910100:06:1300:22:1500:46:08.1500:52:21.45+00:11:399:136.5
100KRECZNER Marzena 477CLLEO ZAWIERCIEZAWIERCIEPOLSKAK30-39500:07:1400:23:0700:46:10.1000:53:24.60+00:11:419:146.5
101KOSIŃSKA Maria 474MOSIR RYPINRYPINPOLSKAK60-64100:10:0100:22:5500:46:11.4000:56:13.10+00:11:439:146.5
102STRASZAK Jolanta 622POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK45-491100:08:3000:22:5300:46:13.9000:54:44.10+00:11:459:146.5
103DANA Kazimiera 431KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAK60-64200:10:0400:22:5600:46:14.8000:56:19.65+00:11:469:156.5
104CHOLEWKA Jolanta 424MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃPOLSKAK60-643100:10:0100:22:5500:46:29.3500:56:31.25+00:12:019:186.5
105ŚCIBISZ Bogdan 5561943.SOSNOWIECPOLSKAM70+200:04:2300:22:2200:46:31.0500:50:54.45+00:12:029:186.4
106MIELEWCZYK Justyna 494REDAPOLSKAK30-396100:07:1700:23:1000:46:43.4500:54:01.40+00:12:159:206.4
107KALINOWSKA Jolanta 464CHEMACKBIELSKO-BIAŁAPOLSKAK45-491200:08:3300:23:2100:46:49.6000:55:22.60+00:12:209:216.4
108JANUSZKIEWICZ Łukasz 654KOŁOBRZEGPOLSKAM30-39600:00:5300:24:1300:46:53.6000:47:46.95+00:12:249:226.4
109SZYCKO Oliwia 551DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-Dzieci2100:05:2100:22:4800:46:57.6000:52:19.25+00:12:299:236.4
110SIEMIENIEC Ewelina 529BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK30-39700:07:1800:23:3100:47:00.2000:54:18.30+00:12:319:246.4
111SPYCHAŁA-KARAPULKA Arleta 603ŁĘŻECZKAPOLSKAK45-491300:08:3100:23:3000:47:10.1500:55:41.60+00:12:419:266.4
112NOWAK Jakub 503KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAM-Dzieci200:00:0900:22:3400:47:15.1500:47:25.10+00:12:479:276.3
113WEKWERT Małgorzata 630POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK40-44700:07:5100:23:4700:47:33.1500:55:24.75+00:13:049:306.3
114KRASOWSKA Paulina 625POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK-Jun.500:06:1100:23:0900:47:34.4000:53:45.95+00:13:059:306.3
115ANTONIAK Alicja 404RADOMSKOPOLSKAK50-543100:08:5600:23:5700:47:40.0000:56:36.75+00:13:119:326.3
116ZYGMUNT Ilona 583KAWAKAMPPIŁAPOLSKAK30-39800:07:1500:23:2600:47:48.6500:55:04.55+00:13:209:336.3
117MARCZUK Monika 492BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK40-44800:07:5100:24:1100:47:53.0000:55:44.20+00:13:249:346.3
118FILUSZ Alfred 440ZDZIESZOWICEPOLSKAM45-49900:01:4800:23:5500:48:07.6500:49:56.10+00:13:399:376.2
119ZABIEGLIK Zuzanna 633POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAK-Dzieci300:05:2300:24:0200:48:10.4000:53:34.35+00:13:429:386.2
120SZAL Marzena 546BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK30-39900:07:1800:24:0300:48:13.0000:55:31.35+00:13:449:386.2
121DUBACKA Ola 638POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAK-Dzieci400:05:2600:22:5000:48:19.4000:53:45.45+00:13:509:396.2
122DZIEDZIEWICZ Natalia 600GRODNOBIAŁORUŚK30-391000:07:1500:23:5600:48:27.4000:55:43.25+00:13:599:416.2
123BRĄGIEL Krystyna 854NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAK60-64400:10:0200:24:1100:48:34.8000:58:37.65+00:14:069:436.2
124SZCZYPEK Ela 548DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK60-64500:10:0300:24:2700:48:35.5000:58:39.25+00:14:079:436.2
125SZAŁACIŃSKI Grzegorz 547CHEMACKGLIWICEPOLSKAM55-59700:02:4600:23:5200:48:35.5500:51:22.05+00:14:079:436.2
126WAWRZYNIAK Igor 570FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAPOLSKAM-Dzieci300:00:0900:23:3000:48:36.6000:48:45.60+00:14:079:436.2
127CYRA Grażyna 426SKOSZEWOPOLSKAK60-64600:10:0500:24:2600:48:37.6000:58:42.60+00:14:089:436.2
128ŻAMOJCIN Małgorzata 584NIEZRZESZONASZCZECINPOLSKAK55-59400:09:2900:23:5700:48:45.0500:58:14.80+00:14:169:456.2
129WASIELA Nikodem 568FACE NORDIC WALKING TEAMNOWY SUMINPOLSKAM-Jun.4100:00:0900:22:5700:49:03.0500:49:12.50+00:14:349:486.1
130PROKOP Beata 519BIAŁOŁĘKA NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAK50-54400:08:5500:24:1400:49:10.6000:58:06.45+00:14:429:506.1
131WRÓBLEWSKA Agnieszka 768BRAKMIELNOPOLSKAK45-491400:08:3400:24:1100:49:11.6000:57:46.15+00:14:439:506.1
132RODZIŃSKI Robert 524RKM SOPELEKRZESZÓWPOLSKAM40-44600:01:2100:24:2500:49:14.8000:50:36.15+00:14:469:516.1
133WIESZOŁEK Ewelina 575IZBICKOPOLSKAK30-3911100:07:1500:24:5200:49:29.6500:56:45.50+00:15:019:546.1
134WOROCH Jolanta 578DOPIEWODOPIEWOPOLSKAK50-54500:08:5600:24:5700:49:33.4000:58:29.65+00:15:049:546.1
135SUDOŁ Irena 543SKOCZÓWPOLSKAK55-59500:09:3100:24:3100:49:34.1000:59:05.10+00:15:059:546.1
136NIERADKA Kinga 502KOSZALINPOLSKAK40-44900:07:5200:24:4400:49:41.3000:57:33.70+00:15:129:566
137WĄSOWSKA Monika 571KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGPOLSKAK30-391200:07:1700:24:4400:49:45.1500:57:02.60+00:15:169:576
138PALICZEK Paulina 637POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAK-Dzieci500:05:2500:25:2100:49:56.9000:55:22.55+00:15:289:596
139ŚLUSARCZYK Karolina 559WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKPOLSKAK-Dzieci600:05:2200:24:1700:49:58.2000:55:20.25+00:15:299:596
140ARTYMICZ Maria 405NIEZRZESZONAGŁOGÓWPOLSKAK60-647100:10:0300:24:5000:50:19.8001:00:23.45+00:15:5110:046
141SZYMAŃSKA Lucyna 553XV KOŁO PZERI DYWITYKIEŹLINYPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)200:11:1600:24:4300:50:19.9501:01:36.40+00:15:5110:046
142BURY Liliana 422REDAPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)34 min kary00:07:1600:23:1000:50:43.4000:58:00.00+00:16:1510:085.9
143MARCINKOWSKA Renata 490FACE NORDIC WALKING TEAMSOCHACZEWPOLSKAK65-69300:10:4000:24:4700:50:55.5501:01:36.40+00:16:2710:115.9
144STOLARSKA Magdalena 538VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPOLSKAK45-491500:08:3200:24:5600:50:59.7000:59:31.85+00:16:3010:115.9
145LEKTARSKA Małgorzata 592WROCŁAWPOLSKAK30-391300:07:1600:25:1300:51:01.3500:58:17.60+00:16:3210:125.9
146UKLEJEWSKA Agnieszka 565GOSIR OSIELSKOOSIELSKOPOLSKAK30-391400:07:1400:25:0600:51:05.1500:58:19.55+00:16:3610:135.9
147WOJCIECHOWSKA Zuzanna 634POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAK-Dzieci700:05:2400:24:5300:51:05.4000:56:30.15+00:16:3710:135.9
148NIECHWIEJCZYK Kinga 501UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-Dzieci800:05:2100:24:3800:51:07.6500:56:29.40+00:16:3910:135.9
149KOZIOŁ Magdalena 476NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAK18-29500:06:4600:25:3100:51:13.0000:57:59.20+00:16:4410:145.9
150ZIELIŃSKA Elżbieta 580OSOBA PRYWATNANACŁAWPOLSKAK60-64800:10:0400:25:5400:51:38.1501:01:42.35+00:17:0910:195.8
151WAGNER-KOZIOŁ Grażyna 567NAKŁO ND NOTECIĄPOLSKAK50-54600:08:5600:26:0000:51:44.4001:00:40.75+00:17:1510:205.8
152BŁASZCZYK Katarzyna 413KIJANKI POZNAŃPOLSKAPOLSKAK45-491600:08:3300:25:5600:52:01.5001:00:35.00+00:17:3310:245.8
153STUDZIŃSKA Tatiana 541KOŁOBRZEGPOLSKAK45-491700:08:3000:25:5800:52:01.7501:00:32.70+00:17:3310:245.8
154KUCWAJ Amelia 644POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK-Dzieci900:05:2600:23:5300:52:09.7500:57:36.30+00:17:4110:265.8
155LITWIN Dawid 626POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAM30-397100:00:5200:26:2900:52:13.1000:53:05.60+00:17:4410:265.7
156BONIECKA Michalina 629POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK-Dzieci1000:05:2200:24:4000:52:13.9500:57:36.10+00:17:4510:265.7
157LACHOWICZ Emanuela 609MIELNOPOLSKAK-Dzieci1100:05:2800:25:5100:52:21.9500:57:50.70+00:17:5310:285.7
158ŚWIECZKIEWICZ Wiktoria 612MIELNOPOLSKAK-Dzieci1200:05:2800:25:3400:52:23.9500:57:52.30+00:17:5510:285.7
159SOKOŁOWSKA Klaudia 531CZARNE PANTERY PIŁAPIŁAPOLSKAK18-29600:06:4400:25:5400:52:29.8500:59:14.40+00:18:0110:305.7
160MARCZYK Jerzy Paweł 493FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAPOLSKAM55-59800:02:4700:25:5800:52:42.2500:55:30.00+00:18:1410:325.7
161BLANK Michał 650POTĘGOWOPOLSKAM-Dzieci42+5 min kary00:05:2600:23:2400:52:44.8500:58:11.00+00:18:1610:335.7
162BOJKE Karol 415WEJHEROWOPOLSKAM-Jun.500:11:2400:30:2400:53:01.5501:04:25.55+00:18:3210:365.7
163NOWAKOWSKA–RYK Monika 594DOBREPOLSKAK40-441000:07:5300:26:0200:53:20.4501:01:13.65+00:18:5110:405.6
164NOWROTEK Urszula 585CIESZYNPOLSKAK50-54700:08:5500:25:5700:53:24.1001:02:19.60+00:18:5510:405.6
165STUDZIŃSKA Anastazja 540KOŁOBRZEGPOLSKAK18-29700:06:4500:26:0200:53:47.3501:00:32.70+00:19:1810:455.6
166RYBACKI Szymon 641POTĘGOWOMALCZKOWOPOLSKAM-Dzieci52+5 min kary00:05:2500:23:2500:53:48.8000:59:14.00+00:19:2010:455.6
167STĘPNIEWSKA Agnieszka 535KOSZALINPOLSKAK30-391500:07:1900:26:2600:53:50.5501:01:10.25+00:19:2210:465.6
168JÓŹWIAK Dominik 462WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)100:04:3500:25:5800:53:59.6000:58:35.15+00:19:3110:485.6
169BARUCH Włodzimierz 410DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM65-69700:03:4700:26:1100:54:01.6000:57:48.75+00:19:3210:485.6
170ALESZCZYK Marek 403SZCZECINEKPOLSKAM50-541200:02:2100:26:2000:54:17.8000:56:39.45+00:19:4910:515.5
171KUCWAJ Zuzanna 643POTĘGOWOMALCZKOWOPOLSKAK-Dzieci1300:05:2500:24:4600:54:21.3000:59:47.25+00:19:5310:525.5
172MAJEWSKA Wiktoria 639POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAK-Dzieci1400:05:2400:24:5700:54:22.7500:59:47.65+00:19:5410:525.5
173OGONOWSKA Edyta 508KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAK55-59600:09:3000:27:0000:54:27.7501:03:57.85+00:19:5810:535.5
174SOBIŃSKA Anna 589MIELNOPOLSKAK30-391600:06:4300:26:5200:54:30.3501:01:13.70+00:20:0110:545.5
175MOTOCZYŃSKA Aleksandra 498GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZPOLSKAK55-59700:09:2900:26:4200:54:34.4501:04:04.05+00:20:0610:555.5
176LITWIN Michalina 783POTĘGOWOPOLSKAK30-391700:07:1900:27:1700:54:50.1501:02:09.35+00:20:2110:585.5
177SURMIAK Ryszard 545RKM SOPELEKRZESZÓWPOLSKAM70+300:04:2200:26:2100:55:06.3500:59:28.85+00:20:3711:015.4
178JAZOWIT-KRAWCZYK Ewa 459KOSZALINPOLSKAK50-54800:08:5700:26:4900:55:20.5001:04:17.65+00:20:5111:045.4
179DUSZEŃKO Elwira 607KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)400:11:1800:27:3400:55:23.8001:06:42.65+00:20:5511:045.4
180BONIECKA Joanna 628POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK40-441100:07:5100:27:1400:55:30.2501:03:21.75+00:21:0111:065.4
181SUCHECKA Regina 614LUBINPOLSKAK60-64900:10:0200:27:4200:55:34.5001:05:36.75+00:21:0511:065.4
182DEMBOWIAK Wanda 434MŁODZI DUCHEMSWARZĘDZPOLSKAK65-69400:10:4000:27:1000:55:40.1001:06:20.65+00:21:1111:085.4
183BUDASZ Grażyna 419PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAK60-641000:10:0500:27:1800:55:42.9501:05:48.80+00:21:1411:085.4
184GRABOWSKA Agnieszka 450MOSIR RYPINRYPINPOLSKAK-Niepełnosprawni(A)500:11:1800:27:4300:55:57.9501:07:16.35+00:21:2911:115.4
185PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 512GOWINOPOLSKAK65-69500:10:4100:28:0700:56:02.0501:06:43.70+00:21:3311:125.4
186KOLANEK Aleksandra 601KOSZALINPOLSKAK18-29800:06:4400:27:3200:56:05.3001:02:49.45+00:21:3611:135.3
187SZYBUT Roma 627POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK30-391800:07:1800:27:4800:56:08.5501:03:27.35+00:21:4011:135.3
188BARTOSIEWICZ Grażyna 408FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKPOLSKAK60-641100:10:0200:27:3700:56:10.9001:06:13.25+00:21:4211:145.3
189LACHOWICZ Alicja 613MIELNOPOLSKAK-Dzieci1500:05:2800:26:1400:56:13.9001:01:42.75+00:21:4511:145.3
190BUBKA Anna 782POTĘGOWOPOLSKAK-Jun.600:06:1200:27:1800:56:18.0001:02:30.65+00:21:4911:155.3
191ŚLUSARCZYK Danuta 558WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKPOLSKAK65-69600:10:3900:28:1800:56:49.3001:07:28.75+00:22:2011:215.3
192TRUBIEJ Tomasz 646POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci62+5 min kary00:05:2700:25:1800:56:55.7001:02:23.00+00:22:2711:235.3
193SAWACIŃSKA Jadwiga 587ZDZARÓWPOLSKAK60-641200:10:0500:28:3400:57:02.1001:07:07.65+00:22:3311:245.3
194GRZEBA Sandra 781POTĘGOWOPOLSKAK-Jun.700:06:1200:27:5100:57:05.4001:03:17.85+00:22:3611:255.3
195KILAR Oliwia 467RODZINKA KILAR (PL)KOSZALINPOLSKAK-Dzieci1600:05:2300:27:1100:57:25.0001:02:48.10+00:22:5611:295.2
196KACZMAREK Martyna 616POZNAŃPOLSKAK-Dzieci1700:05:2200:27:1500:57:25.0001:02:47.25+00:22:5611:295.2
197BUDASZ Krzysztof 420PILSCY MIŁOŚNICY NWJEZIORKIPOLSKAM60-64900:03:1500:28:4500:57:35.6501:00:50.75+00:23:0611:315.2
198ŚWIDCZAK Justyna 651POTĘGOWOPOTĘGOWOPOLSKAK18-29900:05:3000:29:2400:57:58.1001:03:28.20+00:23:2911:355.2
199GOJTOWSKI Paweł 645POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci72+5 min kary00:05:2800:24:4600:58:19.9501:03:48.00+00:23:5111:405.1
200SCHRANDER Stanisława 602KOSZALINPOLSKAK70+100:11:1700:28:3500:58:45.5501:10:02.80+00:24:1611:455.1
201KĘDZIERSKA Edyta 465PFNWGDAŃSKPOLSKAK40-441200:11:2100:29:1400:58:49.2001:10:10.25+00:24:2011:455.1
202GODZIEK Beata 690MIELNOPOLSKAK55-59800:09:3100:29:0200:59:04.1501:08:35.90+00:24:3511:485.1
203DĄBROWSKA Aleksandra 591KOSZALINPOLSKAK18-2910100:06:4300:28:2600:59:11.0001:05:54.35+00:24:4211:505.1
204MIKOŁAJCZAK Grażyna 631POTĘGOWODARŻYNOPOLSKAK55-59900:09:3000:28:5800:59:26.8001:08:57.55+00:24:5811:535
205CYRA Zbigniew 427SKOSZEWOPOLSKAM65-69800:03:4600:29:1600:59:40.7501:03:27.20+00:25:1211:565
206WRÓBLEWSKA Dominika 619MIELNOPOLSKAK18-291100:06:4500:28:1600:59:45.9501:06:31.60+00:25:1711:575
207GRUSZKA Ilona 454UNIA MIASTLUBLINIECPOLSKAK40-441300:07:5300:29:5400:59:55.6501:07:49.15+00:25:2711:595
208DROP Mieczysław 435PAKOŚĆPOLSKAM70+400:04:2400:30:2100:59:57.9001:04:22.55+00:25:2911:595
209BŁASZCZYK Łukasz 412KIJANKI POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM40-44700:01:2300:29:5501:00:10.4501:01:33.70+00:25:4112:025
210GRABOWSKI Adam 451MOSIR RYPINRYPINPOLSKAM-Niepełnosprawni(A)500:03:1600:29:1401:00:16.7501:03:33.55+00:25:4812:035
211MŁYNARCZYK Michał 642POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci82+5 min kary00:05:2400:27:4701:00:49.5001:06:14.40+00:26:2112:104.9
212MROCZEK Jakub 635POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci92+5 min kary00:05:2300:29:3501:00:51.0501:06:14.85+00:26:2212:104.9
213KOLISZ Krystyna 615KOSZALINPOLSKAK65-697 00:10:4100:29:3801:01:21.5001:12:02.80+00:26:5212:164.9
214DUSZEŃKO Jakub 606KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)200:04:3700:35:3701:01:22.8001:06:00.45+00:26:5412:164.9
215MRÓZ Katarzyna 596MIELNOPOLSKAK45-4918100:08:3500:30:0501:01:30.4001:10:06.05+00:27:0212:184.9
216SKORUPSKI Janusz 5301948.SWARZĘDZPOLSKAM65-69900:03:4800:29:1601:01:49.4001:05:38.35+00:27:2112:224.9
217LEBIODA Renata 483NIEZRZESZONALASKIPOLSKAK40-441400:07:5200:30:4201:01:56.4501:09:48.70+00:27:2712:234.8
218DUSZEŃKO Damian 608KS METRACO POLKOWICELUBINPOLSKAM-Niepełnosprawni(B)300:04:3900:34:1801:01:57.7501:06:36.85+00:27:2812:234.8
219CZERWONKA Brajan 647POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci102+5 min kary00:05:2800:29:2501:03:38.7501:09:07.00+00:29:1012:434.7
220ŁUKASZEWICZ Dominik 649POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci112+5 min kary00:05:2600:27:2501:04:57.5501:10:24.00+00:30:2912:594.6
221KILAR Zofia 468BABCIA ZOSIAKOSZALINPOLSKAK70+200:11:1700:30:3401:06:27.8501:17:45.80+00:31:5913:174.5
222NASTAŁY Kacper 636POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci122+5 min kary00:05:2300:29:3401:07:09.2501:12:33.00+00:32:4113:264.5
223LACHOWICZ Jadwiga 611MIELNOPOLSKAK60-641300:10:0400:32:4401:07:56.7501:18:01.60+00:33:2813:354.4
224WYROTA Szymon 648POTĘGOWOŁUPAWAPOLSKAM-Dzieci132+5 min kary00:05:2900:29:2701:08:04.2501:13:34.00+00:33:3613:374.4
225KILAR Igor 466RODZINKA KILAR (PL)KOSZALINPOLSKAM-Dzieci1400:11:1700:30:3401:08:28.6501:19:46.00+00:34:0013:414.4
226NOWAK Maja 504KLUB NW PATYCZAKIGRUDZIĄDZPOLSKAK-Dzieci1800:05:2300:31:4601:09:00.9001:14:23.95+00:34:3113:484.3
227KOLANEK Anetta 595KOSZALINPOLSKAK45-491900:08:3300:34:1801:09:28.6001:18:02.15+00:35:0013:534.3
228CHWALISZEWSKI Michał 425GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZPOLSKAM70+500:04:2300:34:2701:10:29.9501:14:53.30+00:36:0114:064.3
229BORZESZKOWSKA Małgorzata 417LĘBORKPOLSKAK50-54900:11:2200:30:27+00:13:2712:104.9
230DĄBROWSKA Grażyna 599KOSZALINPOLSKAK60-641400:10:0300:35:05+00:18:0514:024.3
231ROSZAK-PEZAŁA Olga 617MIELNOPOLSKAK50-541000:11:2400:39:34+00:22:3415:493.8
232BOJKE Olgierd 414PFNWWEJHEROWOPOLSKAM55-59900:11:2300:39:39+00:22:3915:513.8
233BUSCHMAN Edyta 632POTĘGOWOWIELISZEWOPOLSKAK40-441500:05:25   
DQADAMCZYK Adam 401PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAPOLSKAM65-691DQ00:19:56 DQ00:39:53.40 DQ DQ--
DQNOWROTEK Roman 507CIESZYNPOLSKAM65-691DQ00:19:54 DQ00:39:56.30 DQ DQ--
DQTOMCZYK Edward 560MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃPOLSKAM65-6911DQ00:19:58 DQ DQ DQ--
Znaleziono 236 wynik(ów)