MILA NIEPODLEGŁOŚCI

Organizator/ Organizer:
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
1,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
84
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Chłopcy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.4km0.8km1.2kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIKICIN Aleksy 70Chłopcy1M 100:00:0100:00:4500:01:3300:02:2200:03:09.8000:03:11.25 1:5830.3
2SZAFAREWICZ Jeliasz 73Chłopcy2M 200:00:0100:00:4600:01:3500:02:3000:03:25.7000:03:27.25+00:00:152:0828
3ŁOWCZYŃSKI Wadzim 54Chłopcy3M 300:00:0100:00:5000:01:4400:02:4000:03:32.8500:03:34.10+00:00:232:1327
4ADAMCZYK Maciej 81Chłopcy4M 400:00:0100:00:4700:01:4200:02:4500:03:46.4500:03:47.70+00:00:362:2125.5
5PIWOWAJONOK Krzysztof 80Chłopcy5M 500:00:0100:00:4700:01:4700:02:5100:03:50.3000:03:51.90+00:00:402:2325
6KOTOWICZ Wiaczesław 69Chłopcy6M 600:00:0100:00:5000:01:4900:02:5200:03:52.2000:03:53.60+00:00:422:2524.8
7SZUTKO Siemien 71Chłopcy7M 700:00:0200:00:5800:02:0100:03:0300:03:54.5500:03:56.75+00:00:442:2624.6
8ZUKOWSKI Wiktor 72Chłopcy8M 800:00:0200:00:5800:02:0100:03:0300:03:54.7500:03:57.05+00:00:442:2624.5
9BŁEŃSKI Jakub 82Chłopcy9M 900:00:0100:00:5000:01:5300:03:0100:04:02.7000:04:03.85+00:00:522:3123.8
10ŁUKAWSKI Mikołaj 56Chłopcy10M 1000:00:0100:00:5600:02:0000:03:0900:04:04.7000:04:06.15+00:00:542:3323.5
11GRABLEWSKI Robert 16Chłopcy11M 1100:00:0100:00:4900:01:5200:03:0200:04:05.0000:04:06.85+00:00:552:3323.5
12TOMASZEWICZ Dominik 21Chłopcy12M 1200:00:0200:00:5500:01:5700:03:0800:04:10.2500:04:12.45+00:01:002:3623
13WODECKI Olaf 53Chłopcy13M 1300:00:0100:01:0200:02:0500:03:0800:04:10.9500:04:12.00+00:01:012:3622.9
14NOWAK Rafał 77Chłopcy14M 1400:00:0100:00:4900:01:5900:03:1100:04:14.4000:04:16.30+00:01:042:3922.6
15BRODACZEWSKI Maciej 78Chłopcy15M 1500:00:0100:00:5700:02:0600:03:1200:04:14.7000:04:16.55+00:01:042:3922.6
16TOMASZEWICZ Serafim 23Chłopcy16M 1600:00:0200:01:0300:02:0400:03:1200:04:14.7500:04:16.80+00:01:042:3822.7
17PRĘGOWSKI Andrzej 50Chłopcy17M 1700:00:0100:00:5800:02:0800:03:1500:04:21.2500:04:23.00+00:01:112:4322
18DĄBROWSKI Jakub 74Chłopcy18M 1800:00:0100:00:5300:02:0400:03:1300:04:23.0500:04:24.45+00:01:132:4421.9
19LAWRYNOWICZ Bogusław 19Chłopcy19M 1900:00:0100:01:0400:02:1500:03:2500:04:25.1000:04:26.45+00:01:152:4521.7
20GAŁWAN Witant 26Chłopcy20M 2000:00:0100:00:4800:01:5600:03:1300:04:25.3500:04:26.80+00:01:152:4521.7
21STEPISZ Wincenty 25Chłopcy21M 2100:00:0100:00:5100:02:0200:03:2100:04:32.3500:04:34.10+00:01:222:5021.1
22SILICKAS Tomasz 24Chłopcy22M 2200:00:0200:01:0300:02:1500:03:3300:04:35.2500:04:37.75+00:01:252:5120.9
23MEDWID Maksymilian 48Chłopcy23M 2300:00:0000:00:5000:02:0400:03:2100:04:36.8000:04:37.75+00:01:272:5320.8
24WODECKI Patryk 79Chłopcy24M 2400:00:0100:00:5600:02:1000:03:2900:04:39.3500:04:41.10+00:01:292:5520.6
25KOSELSKI Antoni 44Chłopcy25M 2500:00:0100:00:5800:02:1400:03:3200:04:42.3500:04:43.60+00:01:322:5620.4
26WITKOWSKI Hubert 52Chłopcy26M 2600:00:0100:01:0400:02:2400:03:4300:04:52.3500:04:53.45+00:01:423:0219.7
27ŁUKSZA Marcin 18Chłopcy27M 2700:00:0100:00:5600:02:1500:03:3400:04:54.0000:04:55.45+00:01:443:0319.6
28PIETROWSKI Jurij 22Chłopcy28M 2800:00:0100:01:0000:02:1800:03:4000:04:54.4000:04:56.15+00:01:443:0419.5
29KONTRIMAS Daniel 20Chłopcy29M 2900:00:0100:00:5900:02:1900:03:4400:04:54.8500:04:56.10+00:01:453:0419.5
30ILKIEWICZ Edgar 17Chłopcy30M 3000:00:0200:00:5700:02:1700:03:4200:05:03.8000:05:05.85+00:01:543:0919
31KOBYLIŃSKI Krzysztof 43Chłopcy31M 3100:00:0000:01:0300:02:2600:03:5000:05:08.2500:05:09.20+00:01:583:1318.6
32MAKUCH Ignacy 46Chłopcy32M 3200:00:0100:01:0300:02:2800:03:5900:05:24.7500:05:26.55+00:02:143:2317.7
33GRUNT Cezary 76Chłopcy33M 3300:00:0200:01:1300:02:3500:04:0200:05:27.7000:05:30.00+00:02:173:2517.6
34ŁAZAROWICZ Karol 27Chłopcy34M 3400:00:0200:01:0000:02:4500:04:0700:05:27.7500:05:30.00+00:02:173:2517.6
35MEDWID Aleksander 47Chłopcy35M 3500:00:0000:00:5400:02:2700:04:0300:05:31.4000:05:32.05+00:02:213:2717.3
36MICHALSKI Franek 49Chłopcy36M 3600:00:0100:01:0700:02:3700:04:0300:05:43.3000:05:44.65+00:02:333:3416.8
37JASTRZEBSKI Mikołaj 75Chłopcy37M 3700:00:0100:01:0800:02:5200:04:1600:05:56.8500:05:58.75+00:02:473:4316.1
38RYTKO Mateusz 51Chłopcy38M 3800:00:0100:01:1100:02:4600:04:3400:06:14.4500:06:15.80+00:03:043:5315.4
39MACIĄŻEK Franciszek 83Chłopcy39M 3900:00:0200:01:1700:02:5600:04:3700:06:19.6500:06:21.95+00:03:093:5615.2
Znaleziono 39 wynik(ów)