MILA NIEPODLEGŁOŚCI

Organizator/ Organizer:
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
1,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
84
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,4 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time0.4km
   
1NIKICIN Aleksy 70Chłopcy00:00:0100:00:45
2SZAFAREWICZ Jeliasz 73Chłopcy00:00:0100:00:46
3ADAMCZYK Maciej 81Chłopcy00:00:0100:00:47
4PIWOWAJONOK Krzysztof 80Chłopcy00:00:0100:00:47
5GAŁWAN Witant 26Chłopcy00:00:0100:00:48
6GRABLEWSKI Robert 16Chłopcy00:00:0100:00:49
7NOWAK Rafał 77Chłopcy00:00:0100:00:49
8MEDWID Maksymilian 48Chłopcy00:00:0000:00:50
9ŁOWCZYŃSKI Wadzim 54Chłopcy00:00:0100:00:50
10BŁEŃSKI Jakub 82Chłopcy00:00:0100:00:50
11KOTOWICZ Wiaczesław 69Chłopcy00:00:0100:00:50
12STEPISZ Wincenty 25Chłopcy00:00:0100:00:51
13ALEKSIEJEWA Anastazja 67Dziewczęta00:00:0000:00:52
14DUCHOWNIK Poina 68Dziewczęta00:00:0000:00:52
15KIRPICZONOK Katarzyna 66Dziewczęta00:00:0000:00:52
16ROSŁOWA Elżbieta 9Dziewczęta00:00:0100:00:53
17DĄBROWSKI Jakub 74Chłopcy00:00:0100:00:53
18MEDWID Aleksander 47Chłopcy00:00:0000:00:54
19SZCZUDRAWA Katarzyna 61Dziewczęta00:00:0000:00:54
20BOŻEK Maja 14Dziewczęta00:00:0100:00:55
21PŁOCKA Daria 65Dziewczęta00:00:0100:00:55
22TOMASZEWICZ Dominik 21Chłopcy00:00:0200:00:55
23ŁUKSZA Marcin 18Chłopcy00:00:0100:00:56
24OKONEK Aleksandra 58Dziewczęta00:00:0100:00:56
25WODECKI Patryk 79Chłopcy00:00:0100:00:56
26ŁUKAWSKI Mikołaj 56Chłopcy00:00:0100:00:56
27PATYNOWSKA Paulina 55Dziewczęta00:00:0000:00:57
28TYMIŃSKA Agata 62Dziewczęta00:00:0000:00:57
29KARKOWSKA Kinga 45Dziewczęta00:00:0000:00:57
30KONOPIŃSKA Maja 64Dziewczęta00:00:0100:00:57
31WOŹNIAK Milena 63Dziewczęta00:00:0100:00:57
32BRODACZEWSKI Maciej 78Chłopcy00:00:0100:00:57
33ILKIEWICZ Edgar 17Chłopcy00:00:0200:00:57
34KOSELSKI Antoni 44Chłopcy00:00:0100:00:58
35PRĘGOWSKI Andrzej 50Chłopcy00:00:0100:00:58
36SERWEJUK Ania 59Dziewczęta00:00:0100:00:58
37SZUTKO Siemien 71Chłopcy00:00:0200:00:58
38ZUKOWSKI Wiktor 72Chłopcy00:00:0200:00:58
39BIERNACKA Sandra 15Dziewczęta00:00:0100:00:59
40KONTRIMAS Daniel 20Chłopcy00:00:0100:00:59
41KIERŚNIEWSKA Lena 84Dziewczęta00:00:0100:00:59
42PIETROWSKI Jurij 22Chłopcy00:00:0100:01:00
43ŁAZAROWICZ Karol 27Chłopcy00:00:0200:01:00
44GROCHOWIECKA Marta 31Dziewczęta00:00:0100:01:02
45WODECKI Olaf 53Chłopcy00:00:0100:01:02
46KOBYLIŃSKI Krzysztof 43Chłopcy00:00:0000:01:03
47FAUZENE Karolina 12Dziewczęta00:00:0100:01:03
48MAKUCH Ignacy 46Chłopcy00:00:0100:01:03
49GROCHOWIECKA Olga 32Dziewczęta00:00:0100:01:03
50TOMASZEWICZ Serafim 23Chłopcy00:00:0200:01:03
51SILICKAS Tomasz 24Chłopcy00:00:0200:01:03
52OSTROWSKA Ksenia 41Dziewczęta00:00:0200:01:03
53LAWRYNOWICZ Bogusław 19Chłopcy00:00:0100:01:04
54KĘPA Wiktoria 34Dziewczęta00:00:0100:01:04
55WITKOWSKI Hubert 52Chłopcy00:00:0100:01:04
56MASŁOWSKA Agata 3Dziewczęta00:00:0100:01:04
57STARUCH Maria 60Dziewczęta00:00:0100:01:04
58DZIAK Natalia 29Dziewczęta00:00:0100:01:05
59KONTRIMAIT Gabriela 5Dziewczęta00:00:0200:01:05
60STANKA Ewelina 10Dziewczęta00:00:0100:01:06
61KRIWICK Ewelina 11Dziewczęta00:00:0100:01:06
62KOŁAKOWSKA Hanna 35Dziewczęta00:00:0000:01:07
63MICHALSKI Franek 49Chłopcy00:00:0100:01:07
64MICHALSKA Zosia 40Dziewczęta00:00:0200:01:07
65WISZNIEWSKA Gabriela 4Dziewczęta00:00:0200:01:07
66JASTRZEBSKI Mikołaj 75Chłopcy00:00:0100:01:08
67LIKSZINA Ewelina 8Dziewczęta00:00:0200:01:08
68KUTYKA Małgorzata 39Dziewczęta00:00:0200:01:10
69RYTKO Mateusz 51Chłopcy00:00:0100:01:11
70KUZNECOWA Denita 7Dziewczęta00:00:0100:01:12
71DOMAŃSKA Julia 28Dziewczęta00:00:0200:01:12
72JASTRZĘBSKA Amelia 33Dziewczęta00:00:0200:01:12
73AIVAZOVA Maria 13Dziewczęta00:00:0100:01:13
74WYGODA Emilia 30Dziewczęta00:00:0200:01:13
75KUBIAK Zuzanna 38Dziewczęta00:00:0200:01:13
76GRUNT Cezary 76Chłopcy00:00:0200:01:13
77KOSTRO Nina 36Dziewczęta00:00:0100:01:14
78KOWALSKA Ewa 37Dziewczęta00:00:0100:01:14
79OSZAJCA Zuzanna 42Dziewczęta00:00:0100:01:14
80STURA Dominika 1Dziewczęta00:00:0100:01:15
81TRUSELEWICZ Wiktoria 2Dziewczęta00:00:0100:01:15
82PASKOVSKA Karolina 6Dziewczęta00:00:0200:01:15
83MACIĄŻEK Franciszek 83Chłopcy00:00:0200:01:17
84RUSIN Marcelina 57Dziewczęta00:00:0000:01:27
Znaleziono 84 wynik(ów)