MILA NIEPODLEGŁOŚCI

Organizator/ Organizer:
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
1,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
84
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time0.4km0.8km
    
1NIKICIN Aleksy 70Chłopcy00:00:0100:00:4500:01:33
2SZAFAREWICZ Jeliasz 73Chłopcy00:00:0100:00:4600:01:35
3ADAMCZYK Maciej 81Chłopcy00:00:0100:00:4700:01:42
4ŁOWCZYŃSKI Wadzim 54Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:44
5ALEKSIEJEWA Anastazja 67Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:47
6KIRPICZONOK Katarzyna 66Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:47
7PIWOWAJONOK Krzysztof 80Chłopcy00:00:0100:00:4700:01:47
8DUCHOWNIK Poina 68Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:48
9KOTOWICZ Wiaczesław 69Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:49
10GRABLEWSKI Robert 16Chłopcy00:00:0100:00:4900:01:52
11BŁEŃSKI Jakub 82Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:53
12GAŁWAN Witant 26Chłopcy00:00:0100:00:4800:01:56
13PŁOCKA Daria 65Dziewczęta00:00:0100:00:5500:01:56
14TOMASZEWICZ Dominik 21Chłopcy00:00:0200:00:5500:01:57
15NOWAK Rafał 77Chłopcy00:00:0100:00:4900:01:59
16ŁUKAWSKI Mikołaj 56Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:00
17SZCZUDRAWA Katarzyna 61Dziewczęta00:00:0000:00:5400:02:01
18ROSŁOWA Elżbieta 9Dziewczęta00:00:0100:00:5300:02:01
19SZUTKO Siemien 71Chłopcy00:00:0200:00:5800:02:01
20ZUKOWSKI Wiktor 72Chłopcy00:00:0200:00:5800:02:01
21BOŻEK Maja 14Dziewczęta00:00:0100:00:5500:02:02
22STEPISZ Wincenty 25Chłopcy00:00:0100:00:5100:02:02
23MEDWID Maksymilian 48Chłopcy00:00:0000:00:5000:02:04
24TYMIŃSKA Agata 62Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:04
25DĄBROWSKI Jakub 74Chłopcy00:00:0100:00:5300:02:04
26TOMASZEWICZ Serafim 23Chłopcy00:00:0200:01:0300:02:04
27WODECKI Olaf 53Chłopcy00:00:0100:01:0200:02:05
28PATYNOWSKA Paulina 55Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:06
29OKONEK Aleksandra 58Dziewczęta00:00:0100:00:5600:02:06
30BRODACZEWSKI Maciej 78Chłopcy00:00:0100:00:5700:02:06
31KONOPIŃSKA Maja 64Dziewczęta00:00:0100:00:5700:02:07
32BIERNACKA Sandra 15Dziewczęta00:00:0100:00:5900:02:08
33PRĘGOWSKI Andrzej 50Chłopcy00:00:0100:00:5800:02:08
34SERWEJUK Ania 59Dziewczęta00:00:0100:00:5800:02:08
35WOŹNIAK Milena 63Dziewczęta00:00:0100:00:5700:02:09
36KIERŚNIEWSKA Lena 84Dziewczęta00:00:0100:00:5900:02:09
37WODECKI Patryk 79Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:10
38OSTROWSKA Ksenia 41Dziewczęta00:00:0200:01:0300:02:11
39GROCHOWIECKA Marta 31Dziewczęta00:00:0100:01:0200:02:12
40GROCHOWIECKA Olga 32Dziewczęta00:00:0100:01:0300:02:12
41KĘPA Wiktoria 34Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:12
42KONTRIMAIT Gabriela 5Dziewczęta00:00:0200:01:0500:02:12
43KOŁAKOWSKA Hanna 35Dziewczęta00:00:0000:01:0700:02:13
44DZIAK Natalia 29Dziewczęta00:00:0100:01:0500:02:13
45KOSELSKI Antoni 44Chłopcy00:00:0100:00:5800:02:14
46FAUZENE Karolina 12Dziewczęta00:00:0100:01:0300:02:15
47ŁUKSZA Marcin 18Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:15
48LAWRYNOWICZ Bogusław 19Chłopcy00:00:0100:01:0400:02:15
49SILICKAS Tomasz 24Chłopcy00:00:0200:01:0300:02:15
50ILKIEWICZ Edgar 17Chłopcy00:00:0200:00:5700:02:17
51PIETROWSKI Jurij 22Chłopcy00:00:0100:01:0000:02:18
52KONTRIMAS Daniel 20Chłopcy00:00:0100:00:5900:02:19
53MASŁOWSKA Agata 3Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:22
54WITKOWSKI Hubert 52Chłopcy00:00:0100:01:0400:02:24
55WISZNIEWSKA Gabriela 4Dziewczęta00:00:0200:01:0700:02:25
56KOBYLIŃSKI Krzysztof 43Chłopcy00:00:0000:01:0300:02:26
57MICHALSKA Zosia 40Dziewczęta00:00:0200:01:0700:02:26
58MEDWID Aleksander 47Chłopcy00:00:0000:00:5400:02:27
59KARKOWSKA Kinga 45Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:28
60MAKUCH Ignacy 46Chłopcy00:00:0100:01:0300:02:28
61LIKSZINA Ewelina 8Dziewczęta00:00:0200:01:0800:02:28
62DOMAŃSKA Julia 28Dziewczęta00:00:0200:01:1200:02:29
63OSZAJCA Zuzanna 42Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:30
64STANKA Ewelina 10Dziewczęta00:00:0100:01:0600:02:31
65KRIWICK Ewelina 11Dziewczęta00:00:0100:01:0600:02:31
66KUTYKA Małgorzata 39Dziewczęta00:00:0200:01:1000:02:31
67KOWALSKA Ewa 37Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:33
68KOSTRO Nina 36Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:34
69GRUNT Cezary 76Chłopcy00:00:0200:01:1300:02:35
70STARUCH Maria 60Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:36
71MICHALSKI Franek 49Chłopcy00:00:0100:01:0700:02:37
72STURA Dominika 1Dziewczęta00:00:0100:01:1500:02:37
73ŁAZAROWICZ Karol 27Chłopcy00:00:0200:01:0000:02:45
74RYTKO Mateusz 51Chłopcy00:00:0100:01:1100:02:46
75TRUSELEWICZ Wiktoria 2Dziewczęta00:00:0100:01:1500:02:48
76WYGODA Emilia 30Dziewczęta00:00:0200:01:1300:02:49
77AIVAZOVA Maria 13Dziewczęta00:00:0100:01:1300:02:51
78KUZNECOWA Denita 7Dziewczęta00:00:0100:01:1200:02:51
79PASKOVSKA Karolina 6Dziewczęta00:00:0200:01:1500:02:51
80JASTRZEBSKI Mikołaj 75Chłopcy00:00:0100:01:0800:02:52
81RUSIN Marcelina 57Dziewczęta00:00:0000:01:2700:02:54
82MACIĄŻEK Franciszek 83Chłopcy00:00:0200:01:1700:02:56
83KUBIAK Zuzanna 38Dziewczęta00:00:0200:01:1300:03:04
84JASTRZĘBSKA Amelia 33Dziewczęta00:00:0200:01:1200:03:04
Znaleziono 84 wynik(ów)