MILA NIEPODLEGŁOŚCI

Organizator/ Organizer:
Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie”
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
1,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
84
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,2 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1.2km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time0.4km0.8km1.2km
     
1NIKICIN Aleksy 70Chłopcy00:00:0100:00:4500:01:3300:02:22
2SZAFAREWICZ Jeliasz 73Chłopcy00:00:0100:00:4600:01:3500:02:30
3ŁOWCZYŃSKI Wadzim 54Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:4400:02:40
4KIRPICZONOK Katarzyna 66Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:4700:02:45
5ADAMCZYK Maciej 81Chłopcy00:00:0100:00:4700:01:4200:02:45
6ALEKSIEJEWA Anastazja 67Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:4700:02:46
7DUCHOWNIK Poina 68Dziewczęta00:00:0000:00:5200:01:4800:02:46
8PIWOWAJONOK Krzysztof 80Chłopcy00:00:0100:00:4700:01:4700:02:51
9KOTOWICZ Wiaczesław 69Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:4900:02:52
10PŁOCKA Daria 65Dziewczęta00:00:0100:00:5500:01:5600:03:00
11BŁEŃSKI Jakub 82Chłopcy00:00:0100:00:5000:01:5300:03:01
12GRABLEWSKI Robert 16Chłopcy00:00:0100:00:4900:01:5200:03:02
13SZUTKO Siemien 71Chłopcy00:00:0200:00:5800:02:0100:03:03
14ZUKOWSKI Wiktor 72Chłopcy00:00:0200:00:5800:02:0100:03:03
15WODECKI Olaf 53Chłopcy00:00:0100:01:0200:02:0500:03:08
16TOMASZEWICZ Dominik 21Chłopcy00:00:0200:00:5500:01:5700:03:08
17ŁUKAWSKI Mikołaj 56Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:0000:03:09
18NOWAK Rafał 77Chłopcy00:00:0100:00:4900:01:5900:03:11
19BRODACZEWSKI Maciej 78Chłopcy00:00:0100:00:5700:02:0600:03:12
20TOMASZEWICZ Serafim 23Chłopcy00:00:0200:01:0300:02:0400:03:12
21GAŁWAN Witant 26Chłopcy00:00:0100:00:4800:01:5600:03:13
22DĄBROWSKI Jakub 74Chłopcy00:00:0100:00:5300:02:0400:03:13
23PRĘGOWSKI Andrzej 50Chłopcy00:00:0100:00:5800:02:0800:03:15
24SZCZUDRAWA Katarzyna 61Dziewczęta00:00:0000:00:5400:02:0100:03:17
25BOŻEK Maja 14Dziewczęta00:00:0100:00:5500:02:0200:03:17
26ROSŁOWA Elżbieta 9Dziewczęta00:00:0100:00:5300:02:0100:03:18
27BIERNACKA Sandra 15Dziewczęta00:00:0100:00:5900:02:0800:03:19
28KONOPIŃSKA Maja 64Dziewczęta00:00:0100:00:5700:02:0700:03:20
29MEDWID Maksymilian 48Chłopcy00:00:0000:00:5000:02:0400:03:21
30STEPISZ Wincenty 25Chłopcy00:00:0100:00:5100:02:0200:03:21
31KĘPA Wiktoria 34Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:1200:03:21
32KIERŚNIEWSKA Lena 84Dziewczęta00:00:0100:00:5900:02:0900:03:21
33PATYNOWSKA Paulina 55Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:0600:03:22
34GROCHOWIECKA Marta 31Dziewczęta00:00:0100:01:0200:02:1200:03:22
35OSTROWSKA Ksenia 41Dziewczęta00:00:0200:01:0300:02:1100:03:22
36KOŁAKOWSKA Hanna 35Dziewczęta00:00:0000:01:0700:02:1300:03:23
37GROCHOWIECKA Olga 32Dziewczęta00:00:0100:01:0300:02:1200:03:24
38TYMIŃSKA Agata 62Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:0400:03:25
39LAWRYNOWICZ Bogusław 19Chłopcy00:00:0100:01:0400:02:1500:03:25
40DZIAK Natalia 29Dziewczęta00:00:0100:01:0500:02:1300:03:25
41OKONEK Aleksandra 58Dziewczęta00:00:0100:00:5600:02:0600:03:25
42SERWEJUK Ania 59Dziewczęta00:00:0100:00:5800:02:0800:03:26
43KONTRIMAIT Gabriela 5Dziewczęta00:00:0200:01:0500:02:1200:03:26
44WODECKI Patryk 79Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:1000:03:29
45KOSELSKI Antoni 44Chłopcy00:00:0100:00:5800:02:1400:03:32
46SILICKAS Tomasz 24Chłopcy00:00:0200:01:0300:02:1500:03:33
47ŁUKSZA Marcin 18Chłopcy00:00:0100:00:5600:02:1500:03:34
48WOŹNIAK Milena 63Dziewczęta00:00:0100:00:5700:02:0900:03:36
49FAUZENE Karolina 12Dziewczęta00:00:0100:01:0300:02:1500:03:37
50PIETROWSKI Jurij 22Chłopcy00:00:0100:01:0000:02:1800:03:40
51KOWALSKA Ewa 37Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:3300:03:41
52ILKIEWICZ Edgar 17Chłopcy00:00:0200:00:5700:02:1700:03:42
53KRIWICK Ewelina 11Dziewczęta00:00:0100:01:0600:02:3100:03:43
54WITKOWSKI Hubert 52Chłopcy00:00:0100:01:0400:02:2400:03:43
55KONTRIMAS Daniel 20Chłopcy00:00:0100:00:5900:02:1900:03:44
56KUTYKA Małgorzata 39Dziewczęta00:00:0200:01:1000:02:3100:03:46
57LIKSZINA Ewelina 8Dziewczęta00:00:0200:01:0800:02:2800:03:48
58KOBYLIŃSKI Krzysztof 43Chłopcy00:00:0000:01:0300:02:2600:03:50
59WISZNIEWSKA Gabriela 4Dziewczęta00:00:0200:01:0700:02:2500:03:51
60MASŁOWSKA Agata 3Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:2200:03:52
61KARKOWSKA Kinga 45Dziewczęta00:00:0000:00:5700:02:2800:03:53
62STANKA Ewelina 10Dziewczęta00:00:0100:01:0600:02:3100:03:53
63STURA Dominika 1Dziewczęta00:00:0100:01:1500:02:3700:03:54
64MICHALSKA Zosia 40Dziewczęta00:00:0200:01:0700:02:2600:03:54
65DOMAŃSKA Julia 28Dziewczęta00:00:0200:01:1200:02:2900:03:55
66KOSTRO Nina 36Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:3400:03:59
67OSZAJCA Zuzanna 42Dziewczęta00:00:0100:01:1400:02:3000:03:59
68MAKUCH Ignacy 46Chłopcy00:00:0100:01:0300:02:2800:03:59
69GRUNT Cezary 76Chłopcy00:00:0200:01:1300:02:3500:04:02
70MEDWID Aleksander 47Chłopcy00:00:0000:00:5400:02:2700:04:03
71MICHALSKI Franek 49Chłopcy00:00:0100:01:0700:02:3700:04:03
72ŁAZAROWICZ Karol 27Chłopcy00:00:0200:01:0000:02:4500:04:07
73STARUCH Maria 60Dziewczęta00:00:0100:01:0400:02:3600:04:13
74JASTRZEBSKI Mikołaj 75Chłopcy00:00:0100:01:0800:02:5200:04:16
75TRUSELEWICZ Wiktoria 2Dziewczęta00:00:0100:01:1500:02:4800:04:18
76RUSIN Marcelina 57Dziewczęta00:00:0000:01:2700:02:5400:04:21
77KUZNECOWA Denita 7Dziewczęta00:00:0100:01:1200:02:5100:04:30
78WYGODA Emilia 30Dziewczęta00:00:0200:01:1300:02:4900:04:30
79AIVAZOVA Maria 13Dziewczęta00:00:0100:01:1300:02:5100:04:31
80PASKOVSKA Karolina 6Dziewczęta00:00:0200:01:1500:02:5100:04:33
81RYTKO Mateusz 51Chłopcy00:00:0100:01:1100:02:4600:04:34
82MACIĄŻEK Franciszek 83Chłopcy00:00:0200:01:1700:02:5600:04:37
83KUBIAK Zuzanna 38Dziewczęta00:00:0200:01:1300:03:0400:05:05
84JASTRZĘBSKA Amelia 33Dziewczęta00:00:0200:01:1200:03:0400:05:05
Znaleziono 84 wynik(ów)