MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - M POW. 36 LAT - 8 000M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-02
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
22
Wystartowało:
22
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
22
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KPT. PAWŁOWSKI Marcin 6510 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 100:07:2100:14:4700:22:1500:29:42.05 3:4216,2
2PLUT. KRYCA Dominik 10917 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 200:07:2100:14:4900:22:3500:29:58.33+00:00:163:4416,0
3MŁ.CHOR. KUŻAJ Grzegorz 6610 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 300:07:2100:14:4900:22:3600:30:23.66+00:00:413:4715,8
4SIERŻ. KARASOWSKI Łukasz 81 pułk saperówBRZEG  M 400:07:3000:15:2000:23:2100:31:13.13+00:01:313:5415,4
5ST.CHOR.SZT. LACHOWSKI Przemysław 12523 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 500:07:2700:15:1000:23:1900:31:19.13+00:01:373:5415,3
6KPR. HRABIA Łukasz 506 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 600:07:4200:15:3800:23:4000:31:38.77+00:01:573:5715,2
7ST. SIERŻ. PONIKIEWSKI Jerzy 11017 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  M 700:08:0700:16:2100:24:3500:32:29.31+00:02:474:0314,8
8PLUT. CIEPIELOWSKI Andrzej 8011 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 800:07:3800:15:5400:24:2600:32:32.80+00:02:504:0414,8
9SIERŻ. MIROWSKI Sławomir 153CSWIichemWROCŁAW  M 900:07:3600:16:0000:24:2800:32:47.40+00:03:054:0514,6
10SZER. KOWALCZYK Tomasz 496 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 1000:07:5600:16:1400:24:3600:33:12.16+00:03:304:0914,5
11KPT. DWORNICKI Kamil 152CSWIichemWROCŁAW  M 1100:07:5500:16:2000:25:0000:33:31.71+00:03:504:1114,3
12SIERŻ. STOPA Rafał 71 pułk saperówBRZEG  M 1200:08:0200:16:3400:25:2100:34:08.35+00:04:274:1614,1
13ST.SIERŻ. FEKIETA Krzysztof 12423 pułk artyleriiBOLESŁAWIEC  M 1300:08:0500:16:3500:25:2300:34:21.15+00:04:404:1714,0
14ST. SZER. SZCZESZEK Arkadiusz 13734 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1400:08:0100:17:0200:26:1900:35:23.19+00:05:424:2513,6
15SIERŻ. SIELSKI Tomasz 13834 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 1500:08:1200:17:0500:26:1800:35:34.04+00:05:534:2613,5
16ST. KPR. MIKŁASZEWSKI Adam 7711 batalion dowodzeniaŻAGAŃ  M 1600:08:1700:17:3200:27:0300:36:55.42+00:07:154:3613,0
17ST. KPR. MAŚLANKA Marcin 355 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 1700:08:4500:18:0600:27:5100:37:30.07+00:07:504:4112,8
18ST.KPR. CHORYŃSKI Daniel 214 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 1800:09:2400:19:0700:29:0400:38:59.97+00:09:194:5212,3
19MŁ.CHOR. BRECHUN Adrian 9511 batalion remontowyŻAGAŃ  M 1900:09:1000:19:2600:29:4000:40:16.56+00:10:355:0211,9
20KPR. PAWLIKIEWICZ Leszek 224 pułk przeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 2000:09:4700:20:1500:31:2600:42:55.75+00:13:155:2111,2
21KPR. SIWY Marek 365 pułk chemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 2100:09:5200:21:0400:32:3200:44:07.70+00:14:275:3010,9
22MŁ.CHOR. SUROWIEC Piotr 9411 batalion remontowyŻAGAŃ  M 2200:10:5400:22:1700:33:5200:45:07.12+00:15:275:3810,6
Znaleziono 22 wynik(ów)