MISTRZOSTWA 11 DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETA K 4 X 1000M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2021-03-03
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
8
Wystartowało:
8
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
8
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2km3kmCzas
netto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZER.KAROLINA Janowska
ST.SZER.MAGDALENA Buganik
SZER.KINGA Krupka
SZER.BEATA Michałków
823 Puk ArtyleriiBOLESAWIEC  K 100:03:4000:07:5000:12:0300:15:47.60 3:5615,2
2SZER.MONIKA Kosior
SZER.MARTYNA Masłowska
SZER.ANETA Bodziona
SZER.BEATA Antoczyk
310 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  K 200:04:0300:07:3900:12:1200:16:16.79+00:00:294:0414,8
3ST.SZER.WIOLETTA Baduszyńska
SZER.ANNA Lasecka
SZER.AGNIESZKA Ćwirko
SZER.KATARZYNA Jakubowska
417 Brygada ZmechanizowanaMIĘDZYRZECZ  K 300:03:5400:07:5700:12:0800:16:27.63+00:00:404:0614,6
4ST.SZER.ANNA Waliduda
SZER. PATRYCJA Semenowicz
SZER. KLAUDIA Kiefer
KPT.PAULINA Dacyszyn
11 Puk SaperówBRZEG  K 400:03:5500:09:0300:13:1900:17:34.63+00:01:474:2313,7
5SZER.JUSTYNA Paciorek
ST.SZER.MONIKA Bisaga
POR.ALEKSANDRA Pochwała
SZER.KAROLINA Piastowska
56 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  K 500:04:1000:09:4500:15:1600:19:24.79+00:03:374:5112,4
6SZER.KAMILA Lubak
ST.SZER.JOLANTA Sroślak
ST.SZER.JOANNA Lebied
ST.SZER.ANNA Skawińska
6Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i ChemicznychWROCŁAW  K 600:04:2500:09:4500:14:1200:19:29.44+00:03:414:5212,3
7ST.SZER.MAGDALENA Long
ST.SZER.KINGA Sokołowska
KPR.ANETA Małecka
ST.SZER.EWELINA Horbowa
711 Batalion DowodzeniaŻAGAŃ  K 700:04:5200:10:0000:15:0400:19:35.04+00:03:474:5312,3
8SZER.PATRYCJA Piątkowska
ST.SZER.JOLANTA Franciszkiewicz
ST.SZER.MAGORZATA Kołodziejczyk
ST.SZER.MAGDALENA Mądra
24 Pułk PrzeciwlotniczyCZERWIEŃSK  K 800:04:4800:10:1500:17:1000:22:07.40+00:06:195:3110,9
Znaleziono 8 wynik(ów)