MISTRZOSTWA 11DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI 4 X 1000 M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2020-09-03
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
4 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2km3kmCzas
netto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZER. SZYMON Halczak
SZER. ŁUKASZ Klatka
PLUT. KAMIL Makoś
SZER. KRZYSZTOF Tschirsch
1023 Pułk ArtyleriiBOLESŁAWIEC  M 100:03:0500:06:1100:09:1600:12:24.16 3:0619,4
2ST.KPR. JAROSŁAW Druciarek
SZER. MICHAŁ Kaleta
ST. SZER KRZYSZTOF Wiśniowski
ST.KPR. MATEUSZ Dzemczyszak
410 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 200:03:0900:06:1600:09:3200:12:51.76+00:00:273:1218,7
3ST.SZER. ŁUKASZ Hrabia
ST.SZER. KAMIL Murzyn
SZER. TOMASZ Janusz
SZER. MICHAŁ Świadek
66 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 300:03:2200:06:5300:10:0800:13:17.34+00:00:533:1918,1
4ST.SZER. MATEUSZ Płatek
CHOR. NORBERT Gapka
PLUT. ŁUKASZ Karasowski
SZER. KAMIL Karbowiak
21 Pułk SaperówBRZEG  M 400:03:2200:06:5100:10:2200:13:32.43+00:01:083:2317,7
5SZER. DARIUSZ Domański
ST.CHOR. JERZY Ponikiewski
SZER. MARIUSZ Czubkowski
PPOR. DARIUSZ Konarczak
517 Batalion ZmechanizowanyMIEDZYRZECZ  M 500:03:2300:07:1100:10:5600:14:42.03+00:02:173:4016,3
6KPT. TOMASZ Fiedorowicz
KPT. TOMASZ Stepień
ST.KPR. DANIEL Choryński
ST.SZER. RADOSŁAW Popławski
34 Pułk PrzeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 600:03:5300:07:4000:11:3600:15:11.02+00:02:463:4715,8
7PLUT. PIOTR Tymiński
ST.CHOR.SZT. WOJCIECH Łabuda
ST.SZER. ARKADIUSZ Szczeszek
ST.CHOR.SZT. RADOSŁAW Salach
134 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 700:03:4300:07:4900:11:3200:15:37.24+00:03:133:5415,4
8ST.CHOR. SEBASTIAN Sygulski
PLUT. JACEK Nastałek
PLUT. GRZEGORZ Niburski
KPR. TOMASZ Czubak
8Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i ChemicznychWROCŁAW  M 800:04:2400:08:3200:12:2400:15:59.46+00:03:353:5915,0
9SZER. ARTUR Janczak
ST.SZER. ŁUKASZ Langoś
SZER. ŁUKASZ Idziak
ST.SZER. MAREK Wuwer
75 Pułk ChemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 900:03:4700:07:5400:11:3500:15:59.48+00:03:353:5915,0
10PLUT. ADAM Mikłaszewski
ST.SZER. PIOTR Przybyłek
ST.SZER. SŁAWOMIR Malinowski
KPT. TOMASZ Traczuk
911 Batalion DowodzeniaŻAGAŃ  M 1000:04:0500:08:2100:12:1900:16:30.48+00:04:064:0714,5
Znaleziono 10 wynik(ów)