MISTRZOSTWA 11DZ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI - 4 X 2000 M

Organizator:
23 pułk artylerii
Data:
2020-09-03
Miejsce:
Bolesławiec
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZER. MARCIN Nowicki
SZER. PIOTR Mikołajczak
ST. SZER. SZYMON Krawczyk
ST. SZER KRZYSZTOF Szymanowski
34 Pułk PrzeciwlotniczyCZERWIEŃSK  M 100:06:3500:13:1700:19:5000:26:19.77 3:1718,2
2ST.SZER. MARCIN Antczak
PLUT. DOMINIK Kryca
SZER. PAWEŁ Raczyński
ST.SZER. PIOTR Krakowski
517 Batalion ZmechanizowanyMIEDZYRZECZ  M 200:06:4300:13:2600:20:0700:27:10.19+00:00:503:2317,7
3SZER. MATEUSZ Dzioba
ST.CHOR.SZT. PRZEMYSŁAW Lachowski
ST.SZER. DAMIAN Sztych
MJR ADAM Zdrowowicz
1023 Pułk ArtyleriiBOLESŁAWIEC  M 300:06:2000:13:3000:20:4000:27:38.19+00:01:183:2717,4
4KPR. ADAM Pisulski
ST.CHOR.SZT. MARIUSZ Plesiński
CHOR. BARTŁOMIEJ Waloszczyk
KPT. MARCIN Pawłowski
410 Brygada Kawalerii PancernejŚWIĘTOSZÓW  M 400:06:4700:13:2800:20:5200:27:43.31+00:01:233:2717,3
5ST. KPR. ADRIAN Jurczak
SZER. ADAM Marysiak
SZER. ARTUR Grzywaczyk
ST. SZER DAWID Klaybor
134 Brygada Kawalerii PancernejŻAGAŃ  M 500:07:2100:14:0100:21:4600:28:10.43+00:01:503:3117,0
6SZER. SYLWESTER Żuk
PLUT. MARCIN Grzegorzewski
PLUT. MARCIN Stępień
SIERŻ. SŁAWOMIR Mirowski
8Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i ChemicznychWROCŁAW  M 600:07:5000:16:0400:23:2900:30:46.23+00:04:263:5015,6
7ST.SZER. MATEUSZ Stanik
SIERŻ. RAFAŁ Stopa
ST. SZER. ADAM Szczepański
ST. SZER. Karasowski
21 Pułk SaperówBRZEG  M 700:07:5400:15:3500:24:0200:31:34.34+00:05:143:5615,2
8ST. CHOR. SZTAB PAWEŁ Wiśniewski
ST. KPR. BARTŁOMIEJ Stanik
ST. SZER. ŁUKASZ Bartków
KPR. KRZYSZTOF Chomicz
66 Brygada PowietrznodesantowaKRAKÓW  M 800:08:1500:16:2100:24:3700:32:03.39+00:05:434:0015,0
9SIERŻ. DANIEL Piela
ST. SZER SEBASTIAN Baran
KPR. RAFAŁ Kaduk
KPT. JAKUB Szumol
75 Pułk ChemicznyTARNOWSKIE GÓRY  M 900:07:5400:17:4500:26:0700:33:56.42+00:07:364:1414,1
10PLUT. LESZEK Bieganowski
MŁ CHOR. MAREK Pasek
ST. SZER. BARTŁOMIEJ Gronkowski
ST. SZER. DARIUSZ Leszczyński
911 Batalion DowodzeniaŻAGAŃ  M 1000:08:3700:17:3800:25:5800:37:37.50+00:11:174:4212,8
Znaleziono 10 wynik(ów)