MISTRZOSTWA DG RSZ 2 W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 4 X 2000 M
MISTRZOSTWA DGRSZ 2 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY
MISTRZOSTWA DGRSZ 2 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY
Organizator : | 12 BZ |
Data : | 2017-10-18 |
Miejsce : | Szczecin |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 36 |
Wystartowało : | 36 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 36 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST. KPR. WÓJCIK Rafał | 9 | 12 BZ SZCZECIN | Mężczyźni | 00:03:21 | ||
2 | SZER. ROĆKO Krzysztof | 131 | BWD WAŁCZ | Mężczyźni | 00:03:27 | ||
3 | SZER. CZERNIAK Robert | 51 | 7 BOW SŁUPSK | Mężczyźni | 00:03:30 | ||
4 | SZER. PRZYWORSKI Kamil | 72 | 5 PA SULECHÓW | Mężczyźni | 00:03:37 | ||
5 | ST.CHOR. JAROSZ Wiesław | 114 | 8 PPLOT KOSZALIN | Mężczyźni | 00:03:41 | ||
6 | PPOR. RAK Michał | 92 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJUCHY | Mężczyźni | 00:03:42 | ||
7 | KPT. KUBICA Wojciech | 154 | 25 BKPOW TOMASZÓW MAZOWIECKI | Mężczyźni | 00:03:49 | ||
8 | ST. SIERŻ. DRUZGAŁA Ireneusz | 169 | 12 BDOW SZCZECIN | Mężczyźni | 00:04:10 | ||
9 | ST. SZER. GRZYB Stanisław | 30 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | Mężczyźni | 00:04:14 | ||
10 | SZER. SMĘDA Bartosz | 13 | 12 BZ SZCZECIN | Mężczyźni | 00:03:26 | ||
11 | ST. KPR. DUDA Tomasz | 126 | BWD WAŁCZ | Mężczyźni | 00:03:30 | ||
12 | ST. SZER. SKOCELAS Grzegorz | 46 | 7 BOW SŁUPSK | Mężczyźni | 00:03:22 | ||
13 | ST. KPR. SADURSKI Łukasz | 71 | 5 PA SULECHÓW | Mężczyźni | 00:03:37 | ||
14 | SIERŻ. TUTUS Michał | 112 | 8 PPLOT KOSZALIN | Mężczyźni | 00:03:48 | ||
15 | ST. SZER. KOŚCIELNY Maciej | 85 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJUCHY | Mężczyźni | 00:03:45 | ||
16 | KPR. ROŻEJ Piotr | 147 | 25 BKPOW TOMASZÓW MAZOWIECKI | Mężczyźni | 00:03:46 | ||
17 | ST.CHOR.SZT. KRÓL Ryszard | 175 | 12 BDOW SZCZECIN | Mężczyźni | 00:04:29 | ||
18 | ST. SIERŻ. SZCZEŚNIAK Rafał | 35 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | Mężczyźni | 00:04:18 | ||
19 | ST. SZER. KUŚMIDER Andrzej | 12 | 12 BZ SZCZECIN | Mężczyźni | 00:03:16 | ||
20 | PLUT. PELO Artur | 54 | 7 BOW SŁUPSK | Mężczyźni | 00:03:22 | ||
21 | PLUT. WYSOCKI Jan | 130 | BWD WAŁCZ | Mężczyźni | 00:03:49 | ||
22 | ST. SZER. WASILEWSKI Marcin | 73 | 5 PA SULECHÓW | Mężczyźni | 00:03:44 | ||
23 | ST. SIERŻ. RETKA Bartosz | 111 | 8 PPLOT KOSZALIN | Mężczyźni | 00:03:38 | ||
24 | KPT. BABIŃSKI Robert | 94 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJUCHY | Mężczyźni | 00:03:55 | ||
25 | ST. SIERŻ. WIECZOREK Marcin | 155 | 25 BKPOW TOMASZÓW MAZOWIECKI | Mężczyźni | 00:03:51 | ||
26 | ST.SIERŻ. KLUCZNIK Krzysztof | 176 | 12 BDOW SZCZECIN | Mężczyźni | 00:04:15 | ||
27 | ST. SZER. BLUJ Radosław | 33 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | Mężczyźni | 00:04:08 | ||
28 | SZER. KABAT Damian | 11 | 12 BZ SZCZECIN | Mężczyźni | 00:03:09 | ||
29 | ST. SZER. BARTKIEWICZ Krzysztof | 48 | 7 BOW SŁUPSK | Mężczyźni | 00:03:23 | ||
30 | SZER. BUCŁAW Piotr | 132 | BWD WAŁCZ | Mężczyźni | 00:03:42 | ||
31 | ST. KPR. MIKOŁAJCZYK Piotr | 74 | 5 PA SULECHÓW | Mężczyźni | 00:03:21 | ||
32 | SZER. MADEJSKI Krzysztof | 107 | 8 PPLOT KOSZALIN | Mężczyźni | 00:03:28 | ||
33 | ST. SZER.CHABROS Mariusz | 153 | 25 BKPOW TOMASZÓW MAZOWIECKI | Mężczyźni | 00:03:52 | ||
34 | ST.CHOR.KOZŁOWSKI Marek | 88 | 5 PINŻ SZCZECIN PODJUCHY | Mężczyźni | 00:04:09 | ||
35 | KPT. FIEDOROWICZ Szczepan | 28 | 2 BZ ZŁOCIENIEC | Mężczyźni | 00:04:05 | ||
36 | POR. JUNAK Wojciech | 168 | 12 BDOW SZCZECIN | Mężczyźni | 00:04:00 |
Znaleziono 36 wynik(ów)