MISTRZOSTWA DOWÓDZTWA GENERALNEGO RSZ - WIELOBÓJ ŻOŁNIERSKI

Organizator:
5 pułk artylerii
Data:
2019-12-05
Miejsce:
Sulechów
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
35
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
32
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ST.SZER. SOCHA Kamil 312 DZ4 Seria - M do 35lat1M 100:02:48.97 2:4821.4
2ST.SZER. MIKOŁAJCZAK Maciej 212 DZ4 Seria - M do 35lat2M 200:02:49.87+00:00:002:4921.3
3KPT. KOŁOSZUK Marcin 111 LDKPanc4 Seria - M do 35lat3M 300:02:51.80+00:00:022:5121.1
4ST.SZER. ANTCZAK Marcin 511 LDKPanc4 Seria - M do 35lat4M 400:03:00.71+00:00:113:0020
5SZER. CEJKO Dawid 912 DZ4 Seria - M do 35lat5M 500:03:03.87+00:00:143:0319.7
6ST.SZER. SIEK Dariusz 411 LDKPanc4 Seria - M do 35lat6M 600:03:04.00+00:00:153:0419.6
7ST.MAR. CHOWANIEC Rafał 10Marynarka Wojenna4 Seria - M do 35lat7M 700:03:04.40+00:00:153:0419.6
8ST.KPR. KOBIEROWSKI Sławomir 2412 DZ2 Seria - M35+1M 800:03:04.81+00:00:153:0419.6
9PLUT. KANICKI Andrzej 2211 LDKPanc2 Seria - M35+2M 900:03:05.01+00:00:163:0519.5
10ST.SZER. MICHALAK Artur 612 DZ4 Seria - M do 35lat8M 1000:03:06.50+00:00:173:0619.4
11SZER. LISOWSKI Mariusz 14Siły Powietrzne3 Seria - M do 35lat1M 1100:03:07.00+00:00:183:0719.3
12PLUT. MARCINKOWSKI Adam 2111 LDKPanc2 Seria - M35+3M 1200:03:07.52+00:00:183:0719.3
13MJR MUSIAŁ Krzysztof 2512 DZ2 Seria - M35+4M 1300:03:08.27+00:00:193:0819.1
14ST.MAR. GAJZLER Michał 15Marynarka Wojenna3 Seria - M do 35lat2M 1400:03:12.90+00:00:233:1218.8
15ST.SZER. MĄDRY Denis 1111 LDKPanc3 Seria - M do 35lat3M 1500:03:16.64+00:00:273:1618.4
16ST.SZER. KORCZYŃSKI Artur 1211 LDKPanc3 Seria - M do 35lat4M 1600:03:17.72+00:00:283:1718.3
17ST.SZER. MICYGIEWICZ Krystian 811 LDKPanc4 Seria - M do 35lat9M 1700:03:19.39+00:00:303:1918.1
18ST.SZER. LUDWIN Katarzyna 3312 DZ1 Seria - K1K 100:03:21.16+00:00:323:2117.9
19ST.MAR. BARAN Kamil 13Marynarka Wojenna3 Seria - M do 35lat5M 1800:03:22.59+00:00:333:2217.8
20ST.SZER. WIKTOROWICZ Michał 1811 LDKPanc3 Seria - M do 35lat6M 1900:03:23.78+00:00:343:2317.7
21PLUT. GROSICKI Robert 27Marynarka Wojenna2 Seria - M35+5M 2000:03:24.34+00:00:353:2417.6
22ST.KPR. MAZUREK Grzegorz 2311 LDKPanc2 Seria - M35+6M 2100:03:25.31+00:00:363:2517.6
23ST.MAR. WALK Maciej 26Marynarka Wojenna2 Seria - M35+7M 2200:03:28.82+00:00:393:2817.3
24ST.KPR. GAŁĄZKA Dominik 711 LDKPanc4 Seria - M do 35lat10M 2300:03:31.48+00:00:423:3117.1
25ST.MAR. ZALEWSKI Paweł 16Marynarka Wojenna3 Seria - M do 35lat7M 2400:03:36.78+00:00:473:3616.7
26SZER. CYLWIK Maja 3112 DZ1 Seria - K2K 200:03:43.22+00:00:543:4316.1
27ST.SZER. SAWICKA Ewa 3411 LDKPanc1 Seria - K3K 300:03:44.04+00:00:553:4416.1
28SZER. MĄDRA Magdalena 3711 LDKPanc1 Seria - K4K 400:03:45.57+00:00:563:4516
29PLUT. PĘZIOŁ Marek 17Siły Powietrzne3 Seria - M do 35lat8M 2500:03:45.88+00:00:563:4516
30SZER. SIKORSKA Joanna 3211 LDKPanc1 Seria - K5K 500:03:48.54+00:00:593:4815.8
31PPOR. TOMASZEWSKA Kinga 38Marynarka Wojenna1 Seria - K6K 600:03:49.36+00:01:003:4915.7
32MAR. BŁACH Dominika 35Marynarka Wojenna1 Seria - K7K 700:04:06.60+00:01:174:0614.6
Znaleziono 32 wynik(ów)