ЧЕМПИОНАТ ЕВРОПЫ / MISTRZOSTWA EUROPY / EUROPEAN CHAMPIONSHIP NW - 42,195M

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-05-12
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
42.195 km
Zgłoszonych/ Registered:
19
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7.195km | 13km | 18.8km | 24.7km | 30.5km | 36.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-54 | M50-54 | Ж55-59 | M55-59 | Ж60-64 | M60-64 | Ж65+ | M65+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRed Card 7.195km13km18.8km24.7km30.5km36.3kmCzas
netto
42.195km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1KORDOWSKI Piotr 58NWPL KRAKOWKRAKOWM40-491M 100:49:0201:27:0302:05:0602:43:4203:24:3804:07:4804:54:59.40 6:598.6
2OLUWAGBEMI Melvin 51PARIS / FRANCEPARISM18-291M 200:49:3801:27:2702:05:4302:43:5903:26:5304:14:3905:05:02.15+00:10:027:138.3
3МИНИАХМЕТОВ Виктор 67ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10'ГРОДНОM18-292M 300:49:0101:27:0102:06:5602:53:1803:41:1204:25:0805:08:34.25+00:13:347:188.2
4SHAYDULLIN Denis 66NORDICPRO.RUМОСКВАM30-391M 400:49:1301:29:4102:12:4002:56:5803:42:2104:28:4305:13:21.25+00:18:217:258.1
5PUKHTIY Evgenia 59SCANDIVITAЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ40-491K 100:52:0701:34:5102:17:4003:01:4803:46:3904:31:3105:17:40.10+00:22:407:318
6РОВДО Алексей 69КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-541M 500:51:1801:30:4102:13:1702:57:3603:43:2704:30:0905:19:33.55+00:24:347:347.9
7MARCZAK Krzysztof 60NWPL/NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM60-641M 600:49:2101:31:0602:15:0303:00:1203:46:2104:33:5405:24:08.75+00:29:097:407.8
8WOJTOWICZ Tomasz 64NORDIC WALKING POLANDWIDACZ K. KROSNAM18-293M 700:49:0501:27:0602:06:5702:53:1903:42:2704:33:5405:24:53.15+00:29:537:417.8
9REJMAN Dorota 63UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGЖ30-391K 200:54:4001:39:5602:25:0003:11:1003:58:0604:45:2505:33:44.15+00:38:447:547.6
10ЛИТВИНСКАЯ Людмила 54МАРЬИНА ГОРКАЖ40-492K 301:00:1801:48:2202:35:2703:22:4604:10:3704:59:5705:49:15.25+00:54:158:167.2
11ПАСЫНКОВ Михаил 62КЛУБ СХ 'ХОДИКО', ФЕДЕРАЦИЯ СХ УДМУРТИИВОТКИНСКM50-542M 800:57:5001:45:0602:36:1003:29:4704:23:1605:14:3006:04:58.70+01:09:598:386.9
12ANATSKA Leanid 57REGIONLIDA LIDAM55-591M 900:59:3701:47:0202:38:5703:30:4804:25:4805:17:5306:09:15.60+01:14:168:456.9
13ЦВИГУН Эдуард 68МОСКВАM40-492M 1000:55:3601:42:0302:31:3203:26:4504:24:5105:21:2406:14:23.70+01:19:248:526.8
14ЗАГАРОВ Андрей 55ФСК 'ПАРСЕК'МУРМАНСКM40-493M 1100:58:3301:47:2102:38:2303:31:4204:27:5205:25:5006:23:19.70+01:28:209:056.6
15VENIS Artur 61BREST RUNNERSБРЕСТM18-294M 1201:02:0901:51:3402:42:5803:42:5004:42:1205:32:5906:23:55.55+01:28:569:056.6
16ОБИДИЕНТОВ Сергей 53МАРЬИНА ГОРКАM65+1M 1301:02:2301:50:4502:42:0103:35:2604:30:2305:27:3706:32:44.15+01:37:449:186.4
17МАЛКОВА Валентина 65ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-641K 401:07:4002:04:3103:03:2804:03:5905:03:4206:04:1107:03:22.55+02:08:2310:016
18ЕЛЕНА Гонарович 56ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ40-493K 501:02:2501:53:5202:49:3703:49:3504:59:1806:13:0407:19:46.35+02:24:4610:255.8
19САФЬЯНОВА Алеся 52МАРЬИНА ГОРКАЖ30-392K 601:03:3701:57:3502:54:1803:55:1704:59:4306:14:4007:27:22.50+02:32:2310:365.7
Znaleziono 19 wynik(ów)