MISTRZOSTWA GDAŃSKA W NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Gdański Ośrodek Sportu
Data/ Date:
2018-09-01
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
42
Wystartowało/ Started:
37
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
37
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki5kmKara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ROGALSKI Piotr 40GDYNIAM40-491M 100:30:3601:01:33.30 6:099.7
2KŁOS Maciej 10GDAŃSKM16-391M 200:30:3601:01:59.20+00:00:256:119.7
3NACZK Leonard 27DYNAMIC-KREATIV-SPORTLĘBORKM40-492M 300:30:5501:02:49.65+00:01:166:179.5
4KOWALCZUK Robert 17ELITE TEAMGDAŃSKM50-591M 400:33:0201:07:24.50+00:05:516:448.9
5SMARSZCZ Wiesław 33TEAM NORDICUS LĘBORKLĘBORKM60+1M 500:33:0801:07:29.20+00:05:556:448.9
6GIERSZEWSKI Arkadiusz 7CHOJNICEM40-493M 600:33:1701:07:44.95+00:06:116:468.9
7WARUSZEWSKI Karol 39BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-494M 700:34:0801:08:29.95+00:06:566:518.8
8JANKOWSKI Marcin 9NORDIC WALKING PASŁĘKELBLĄGM40-495M 800:33:3901:09:03.50+00:07:306:548.7
9KORZEŃ Grzegorz 13SŁUPSKM40-496M 900:33:3901:09:41.95+00:08:086:588.6
10LIPKO Adrianna 23BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK16-391K 100:34:3001:09:46.35+00:08:136:588.6
11KONCEWICZ Marek 11ELITE TEAMGDYNIAM50-592M 1000:34:3001:09:49.15+00:08:156:588.6
12MELZER Hanna 25RUMIAK50-591K 200:34:3101:10:06.50+00:08:337:008.6
13KONKOL Andrzej 12KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKM60+2M 1100:35:1201:10:38.55+00:09:057:038.5
14PIECHOWIAK Joanna 30SOPOTK16-392K 300:34:5801:11:26.90+00:09:537:088.4
15SZCZYKUTOWICZ Tomasz 36SZABLONY GDAŃSK BIEGA/ GDAŃSKI BIEGACZGDAŃSKM16-392M 12100:34:5100:02:0001:11:27.60+00:09:546:568.6
16PADIAS Paweł 29MKSLGDYNIAM60+3M 1300:35:2301:11:47.60+00:10:147:108.4
17CHUDZIŃSKI Andrzej 5KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM60+4M 1400:35:2601:11:50.55+00:10:177:118.4
18MATYJEK-MACHOLLA Joanna 24AMSTIGDAŃSKK50-592K 400:35:3001:12:07.50+00:10:347:128.3
19WOŹNIAK Anna 41BRODNICA GÓRNAK16-393K 500:36:0801:14:08.35+00:12:357:248.1
20OLECH Anna 28ELITE TEAMGDAŃSKK40-491K 600:36:1801:14:38.30+00:13:057:278
21RUPIŃSKA Agnieszka 32GDAŃSKK40-492K 700:36:5101:15:05.70+00:13:327:308
22SZCZODROWSKI Krzysztof 35FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-593M 1500:36:4201:15:22.05+00:13:487:328
23LESZCZYŃSKA-NOWOTKA Małgorzata 21GDAŃSKK40-493K 800:38:4401:18:53.80+00:17:207:537.6
24KOSIANOWSKA Monika 15GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSYMALBORKK40-494K 900:38:2701:18:53.90+00:17:207:537.6
25KOSIACKI Radosław 14KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM40-497M 1600:38:3201:19:43.50+00:18:107:587.5
26KOSMOWSKA-PADIAS Barbara 16MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAK50-593K 1000:40:1801:22:43.35+00:21:108:167.3
27LABUDDA Elżbieta 20STARZYNOK40-495K 1100:41:1701:24:06.50+00:22:338:247.1
28TRZASKOWSKA Anna Maria 38WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK40-496K 1200:41:4901:24:20.05+00:22:468:267.1
29STARCZEWSKA Grażyna 34GDAŃSKK50-594K 1300:42:0801:24:35.35+00:23:028:277.1
30KUNC Grażyna 18STARZYNOK50-595K 1400:42:3301:26:10.40+00:24:378:377
31KWIATKOWSKA Natalia 19GDAŃSKK16-394K 1500:43:2701:28:24.70+00:26:518:506.8
32TKACZYK Marta 37GDAŃSKK16-395K 1600:43:2801:28:25.45+00:26:528:506.8
33DROBNIK Małgorzata 6GDYNIAK16-396K 1700:44:2701:29:42.95+00:28:098:586.7
34MODELSKA Hanna 26SOPOTK40-497K 1800:44:5801:29:47.30+00:28:148:586.7
35GRZESIUK Halina 8CHODZEZKIJAMI ELITE TEAMGDAŃSKK60+1K 1900:44:3801:32:21.85+00:30:489:146.5
36NAPIÓRKOWSKA Barbara 43GDAŃSKK50-596K 2000:44:3801:32:26.00+00:30:529:146.5
37PLAWGO-CZYŻ Agnieszka 31GDAŃSKK16-397K 2100:48:0201:39:10.40+00:37:379:556.1
Znaleziono 37 wynik(ów)