Organizator : | Gdański Ośrodek Sportu |
Data : | 2018-09-01 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 42 |
Wystartowało : | 37 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 37 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁOS Maciej | 10 | GDAŃSK | M16-39 | 00:30:36 | ||||
2 | ROGALSKI Piotr | 40 | GDYNIA | M40-49 | 00:30:36 | ||||
3 | NACZK Leonard | 27 | DYNAMIC-KREATIV-SPORT | LĘBORK | M40-49 | 00:30:55 | |||
4 | KOWALCZUK Robert | 17 | ELITE TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:33:02 | |||
5 | SMARSZCZ Wiesław | 33 | TEAM NORDICUS LĘBORK | LĘBORK | M60+ | 00:33:08 | |||
6 | GIERSZEWSKI Arkadiusz | 7 | CHOJNICE | M40-49 | 00:33:17 | ||||
7 | KORZEŃ Grzegorz | 13 | SŁUPSK | M40-49 | 00:33:39 | ||||
8 | JANKOWSKI Marcin | 9 | NORDIC WALKING PASŁĘK | ELBLĄG | M40-49 | 00:33:39 | |||
9 | WARUSZEWSKI Karol | 39 | BIEGAJĄCY TCZEW | TCZEW | M40-49 | 00:34:08 | |||
10 | KONCEWICZ Marek | 11 | ELITE TEAM | GDYNIA | M50-59 | 00:34:30 | |||
11 | LIPKO Adrianna | 23 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | K16-39 | 00:34:30 | |||
12 | MELZER Hanna | 25 | RUMIA | K50-59 | 00:34:31 | ||||
13 | SZCZYKUTOWICZ Tomasz | 36 | SZABLONY GDAŃSK BIEGA/ GDAŃSKI BIEGACZ | GDAŃSK | M16-39 | 1 | 00:34:51 | ||
14 | PIECHOWIAK Joanna | 30 | SOPOT | K16-39 | 00:34:58 | ||||
15 | KONKOL Andrzej | 12 | KREATIVSPORT LĘBORK | LĘBORK | M60+ | 00:35:12 | |||
16 | PADIAS Paweł | 29 | MKSL | GDYNIA | M60+ | 00:35:23 | |||
17 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 5 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M60+ | 00:35:26 | |||
18 | MATYJEK-MACHOLLA Joanna | 24 | AMSTI | GDAŃSK | K50-59 | 00:35:30 | |||
19 | WOŹNIAK Anna | 41 | BRODNICA GÓRNA | K16-39 | 00:36:08 | ||||
20 | OLECH Anna | 28 | ELITE TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 00:36:18 | |||
21 | SZCZODROWSKI Krzysztof | 35 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:36:42 | |||
22 | RUPIŃSKA Agnieszka | 32 | GDAŃSK | K40-49 | 00:36:51 | ||||
23 | KOSIANOWSKA Monika | 15 | GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY | MALBORK | K40-49 | 00:38:27 | |||
24 | KOSIACKI Radosław | 14 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M40-49 | 00:38:32 | |||
25 | LESZCZYŃSKA-NOWOTKA Małgorzata | 21 | GDAŃSK | K40-49 | 00:38:44 | ||||
26 | KOSMOWSKA-PADIAS Barbara | 16 | MOTYWATORNIA TEAM | GDYNIA | K50-59 | 00:40:18 | |||
27 | LABUDDA Elżbieta | 20 | STARZYNO | K40-49 | 00:41:17 | ||||
28 | TRZASKOWSKA Anna Maria | 38 | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG | GDAŃSK | K40-49 | 00:41:49 | |||
29 | STARCZEWSKA Grażyna | 34 | GDAŃSK | K50-59 | 00:42:08 | ||||
30 | KUNC Grażyna | 18 | STARZYNO | K50-59 | 00:42:33 | ||||
31 | KWIATKOWSKA Natalia | 19 | GDAŃSK | K16-39 | 00:43:27 | ||||
32 | TKACZYK Marta | 37 | GDAŃSK | K16-39 | 00:43:28 | ||||
33 | DROBNIK Małgorzata | 6 | GDYNIA | K16-39 | 00:44:27 | ||||
34 | GRZESIUK Halina | 8 | CHODZEZKIJAMI ELITE TEAM | GDAŃSK | K60+ | 00:44:38 | |||
35 | NAPIÓRKOWSKA Barbara | 43 | GDAŃSK | K50-59 | 00:44:38 | ||||
36 | MODELSKA Hanna | 26 | SOPOT | K40-49 | 00:44:58 | ||||
37 | PLAWGO-CZYŻ Agnieszka | 31 | GDAŃSK | K16-39 | 00:48:02 |
Znaleziono 37 wynik(ów)