MISTRZOSTWA GDAŃSKA W NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Gdański Ośrodek Sportu
Data/ Date:
2018-09-01
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
172
Wystartowało/ Started:
146
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
146
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gdańskie Wody | M-Gdańskie Wody | K1-9 | M1-9 | K10-12 | M10-12 | K13-15 | M13-15 | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRZOZOWSKI Piotr 269KOCHAM BRZOZĘSŁAWNOM30-391M 100:31:35.60 6:199.5
2RĘBOWSKI Tomasz 213ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM30-392M 200:32:03.05+00:00:276:249.4
3BARTOSIEWICZ Łukasz 103LUKI TEAM GDAŃSKGDAŃSKM30-393M 300:32:23.00+00:00:476:289.3
4WITKOWSKI Piotr 259OPEC GDYNIARUMIAM30-394M 400:32:30.90+00:00:556:309.2
5NACZK Wiktoria 184DYNAMIC-KREATIV-SPORTLĘBORKK16-291K 100:32:56.05+00:01:206:359.1
6SZOT Andrzej 231GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM30-395M 500:33:23.10+00:01:476:409
7BADOCHA-DUDA Małgorzata 102ELITE TEAMGDAŃSKK40-491K 200:33:30.60+00:01:556:429
8ŚLEDZIEWSKI Bogdan 233GDAŃSKM40-491M 600:33:31.05+00:01:556:429
9OLSZEWSKI Piotr 192LEŹNOM40-492M 700:33:41.95+00:02:066:448.9
10BUJNICKI Marcin 111NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-493M 800:34:02.05+00:02:266:488.8
11SZPILMAN Katarzyna 232GDYNIAK50-591K 300:34:13.65+00:02:386:508.8
12FUSZARA Wojciech 136GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM30-396M 900:34:15.60+00:02:406:518.8
13ZWIERZ Andrzej 264ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM60-691M 1000:35:08.25+00:03:327:018.5
14CZECZKOWSKI Marcin 270GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄPRUSZCZ GDAŃSKIM16-291M 1100:35:10.05+00:03:347:028.5
15TOPOREK Aleksandra 239NWPL/ LUKI TEAM SIELDCEGDYNIAK40-492K 400:35:18.15+00:03:427:038.5
16STAŃCZAK Grażyna 224GDAŃSKK60-691K 500:35:51.90+00:04:167:108.4
17PANEK Aneta 195GDYNIAK40-493K 600:36:02.50+00:04:267:128.3
18PLOETZING Adam 201GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-494M 1200:36:04.70+00:04:297:138.3
19KONCEWICZ Aneta 159ELITE TEAMGDYNIAK16-292K 700:36:09.15+00:04:337:138.3
20BARTOSIEWICZ Włodzimierz 104FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-692M 1300:36:10.20+00:04:347:148.3
21SAWICZ Gosia 217GDAŃSKK40-494K 800:36:19.95+00:04:447:168.3
22PRZYGODA Mariusz 203NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM30-397M 1400:36:22.55+00:04:467:168.2
23GAJEWSKI Ryszard 101GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM50-591M 1500:36:35.60+00:05:007:198.2
24STAŃCZAK Ryszard 225GDAŃSKM70+1M 1600:36:41.05+00:05:057:208.2
25KUCHARSKA Jadzia 170BELTA TEAMGDYNIAK10-121K 900:36:42.75+00:05:077:208.2
26RĘBOWSKI Mateusz 211ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM1-91M 1700:36:44.50+00:05:087:208.2
27GÓŹDŹ Aleksandra 144GDAŃSKK40-495K 1000:36:47.30+00:05:117:218.2
28DEPCZYŃSKI Rafał 123ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM40-495M 1800:37:06.55+00:05:307:258.1
29JANISZEWSKI Marek 154ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM13-151M 1900:37:07.55+00:05:317:258.1
30FARON Monika 131GDYNIAK30-391K 1100:37:16.45+00:05:407:278.1
31KRAWIEC Łukasz 168SZTUMM16-292M 2000:37:17.70+00:05:427:278
32BUJNICKA Magdalena 110NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK13-151K 1200:37:25.35+00:05:497:298
33WIĘCEK Hanna 253LEJDISGDAŃSKK40-496K 1300:37:26.25+00:05:507:298
34ZARZYCKI Mariusz 261GDYNIAM50-592M 2100:37:47.15+00:06:117:337.9
35HIRSCH Krystyna 151OPEC GDYNIAGDYNIAK50-592K 1400:37:47.50+00:06:117:337.9
36CIEMKA Sławomir 115GDYNIAM30-398M 2200:37:51.95+00:06:167:347.9
37OLECH Marcin 187ELITE TEAMGDAŃSKM40-496M 2300:37:52.05+00:06:167:347.9
38ŚLIWKA Wiesław 236NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM60-693M 2400:37:52.75+00:06:177:347.9
39CHYLIŃSKI Andrzej 265GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-497M 2500:37:53.10+00:06:177:347.9
40WIJATYK Norbert 257GDAŃSKM40-498M 2600:38:01.55+00:06:257:367.9
41ZIELIŃSKI Jacek 262GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-694M 2700:38:08.90+00:06:337:377.9
42SUTRYK Adam 227GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-695M 2800:38:10.75+00:06:357:387.9
43GRABOWSKA Joanna 145GDAŃSKK50-593K 1500:38:21.55+00:06:457:407.8
44RUPIŃSKI Kamil 216GIMNAZJUM NR 18 W GDAŃSKUGDAŃSKM13-152M 2900:38:26.45+00:06:507:417.8
45CZAJA Wiesław 116GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM50-593M 3000:38:28.20+00:06:527:417.8
46GOŁEMBOWSKA Sylwia 142LEJDISGDAŃSKK40-497K 1600:38:30.50+00:06:547:427.8
47WIJATYK Magda 256GDAŃSKK40-498K 1700:38:35.70+00:07:007:437.8
48WYSOCKI Tomasz 266GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-499M 3100:38:46.20+00:07:107:457.7
49WARUSZEWSKA Maja 249TCZEWK13-152K 1800:39:08.95+00:07:337:497.7
50RĘBOWSKI Grzegorz 212ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM1-92M 3200:39:11.20+00:07:357:507.7
51NADROWSKA Natalia 185GDAŃSKK30-392K 1900:39:15.90+00:07:407:517.6
52WOLSKA Marta 260GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK16-293K 2000:39:32.55+00:07:567:547.6
53ŚLEDZIEWSKI Dominik 234ZSŁ GDAŃSKGDAŃSKM16-293M 3300:39:32.85+00:07:577:547.6
54KONKOL Zofia 160KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKK10-122K 2100:39:35.65+00:08:007:557.6
55CHOJNACKI Piotr 113GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-4910M 3400:39:38.00+00:08:027:557.6
56KUNCEWICZ Monika 271GDAŃSKK40-499K 2200:39:41.90+00:08:067:567.6
57JANKOWSKA Beata 156NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK40-4910K 2300:39:42.45+00:08:067:567.6
58LITEWSKA Joanna 177TEAM DEAFJUSZKOWOK40-4911K 2400:39:47.55+00:08:117:577.5
59WALKOWICZ Karolina 248GDYNIAK30-393K 2500:39:48.30+00:08:127:577.5
60ROKICKA-HEBEL Magdalena 214SOPOTK40-4912K 2600:39:51.60+00:08:167:587.5
61CZECHOWSKI Krzysztof 118GDAŃSKM30-399M 3500:40:02.05+00:08:268:007.5
62CZECHOWSKA Maria 117GDAŃSKK40-4913K 2700:40:09.30+00:08:338:027.5
63KONKOL Krystyna 161KREATIVSPORT LĘBORKLĘBORKK50-594K 2800:40:12.15+00:08:368:027.5
64WALESIAK Anna 243GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK30-394K 2900:40:16.60+00:08:418:037.5
65CHOJNACKA Magdalena 267GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4914K 3000:40:17.75+00:08:428:037.4
66MIŁKOWSKA Jolanta 181TEAM DEAFGDYNIAK40-4915K 3100:40:20.35+00:08:448:047.4
67GILLA Bożena 140GDAŃSKK50-595K 3200:40:22.25+00:08:468:047.4
68CHOJNICKA Zofia 114AWFISGDAŃSKK70+1K 3300:40:23.95+00:08:488:047.4
69SIEZIENIEWSKA Jolanta 218GDAŃSKK40-4916K 3400:40:24.05+00:08:488:047.4
70RĘBOWSKA Agnieszka 209ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK30-395K 3500:40:30.80+00:08:558:067.4
71DOLIŃSKI Piotr 126GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM40-4911M 3600:40:34.90+00:08:598:077.4
72SZNABEL Katarzyna 230GDAŃSKK30-396K 3600:40:40.95+00:09:058:087.4
73DRZEWIECKA Agnieszka 129ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK30-397K 3700:40:49.45+00:09:138:107.3
74KOSTENCKA Aga 167DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKABANINOK40-4917K 3800:40:58.45+00:09:228:117.3
75FORMELA Andrzej 135ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKM50-594M 3700:41:06.05+00:09:308:137.3
76DĄBKOWSKA Aleksandra 120TRIMAMA TEAMGDAŃSKK30-398K 3900:41:09.15+00:09:338:147.3
77DĄBKOWSKA Zofia 121TRIMAMA TEAMGDAŃSKK10-123K 4000:41:10.05+00:09:348:147.3
78SŁABEK Dorota 221GDAŃSKK40-4918K 4100:41:39.80+00:10:048:207.2
79HEJNER-GAJDAMOWICZ Ewa 149GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4919K 4200:41:55.35+00:10:198:237.2
80KALINKA Arkadiusz 157GDAŃSKM50-595M 3800:41:55.90+00:10:208:237.2
81SUCHANEK Adriana 226GDAŃSKK30-399K 4300:42:00.05+00:10:248:247.1
82OLECH Mateusz 188ELITE TEAMGDAŃSKM10-121M 3900:42:11.30+00:10:358:267.1
83DYBUK Jolanta 130GDAŃSKK70+2K 4400:42:13.15+00:10:378:267.1
84PRZYGODA Agnieszka 204NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK40-4920K 4500:42:35.40+00:10:598:317
85SWAT Marzena 272ŁĘGOWOK50-596K 4600:42:35.85+00:11:008:317
86POGONSKA Dorota 268GDAŃSKK40-4921K 4700:42:45.85+00:11:108:337
87SUTRYK Paweł 228GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM30-3910M 4000:42:48.95+00:11:138:337
88PODJASKA Karolina 202OLIMPIA OSOWAGDAŃSKK30-3910K 4800:42:51.15+00:11:158:347
89DEPCZYŃSKI Adam 122ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM1-93M 4100:42:52.20+00:11:168:347
90BORZYSZKOWSKA Jolanta 108PUCKK60-692K 4900:43:01.90+00:11:268:367
91PLOETZING Magdalena 200GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4922K 5000:43:40.70+00:12:058:446.9
92BERDYS Anna 107KOWALEK30-3911K 5100:43:43.00+00:12:078:446.9
93SPŁAWNIK Jolanta 223GDAŃSKK50-597K 5200:43:46.85+00:12:118:456.9
94ŚLIWIŃSKA Edyta 235TEAM DEAFKOSAKOWOK40-4923K 5300:43:48.75+00:12:138:456.8
95SYREWICZ Małgorzata 229TRIMAMA TEAMGDAŃSKK40-4924K 5400:43:57.20+00:12:218:476.8
96WIĘCEK Piotr 252GDAŃSKM40-4912M 4200:43:58.95+00:12:238:476.8
97LITTWIN Alicja 178GDAŃSKK30-3912K 5500:43:59.40+00:12:238:476.8
98ORZECHOWSKA Magdalena 193BRAKKOWALEK40-4925K 5600:44:19.30+00:12:438:526.8
99HOCZYK Anna 152LEJDISGDAŃSKK40-4926K 5700:44:27.60+00:12:528:536.7
100GLINIECKA Monika 141GDAŃSKK30-3913K 5800:44:47.85+00:13:128:576.7
101KORDOWSKA Maria 164GDYNIAK1-91K 5900:44:54.75+00:13:198:596.7
102FOLWARSKA Zofia 133GZHM FOLWARSCYGDAŃSKK10-124K 6000:45:16.00+00:13:409:036.6
103PIÓREK-STACHULSKA Joanna 198KARTUZYK40-4927K 6100:45:16.20+00:13:409:036.6
104KONKOL Joanna 162KARTUZYK40-4928K 6200:45:16.65+00:13:419:036.6
105FOLWARSKA Helena 134GZHM FOLWARSCYGDAŃSKK1-92K 6300:45:19.50+00:13:439:036.6
106RAULAND Małgorzata 208GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK40-4929K 6400:45:19.60+00:13:449:036.6
107RATAJ Andrzej 207GDAŃSKM60-696M 4300:45:27.80+00:13:529:056.6
108CZUBAK Kinga 119GDAŃSKK40-4930K 6500:45:36.30+00:14:009:076.6
109CHADAJ Hanna 112GDAŃSKK50-598K 6600:45:38.35+00:14:029:076.6
110KALINKA Anna 158GDAŃSKK50-599K 6700:45:46.00+00:14:109:096.6
111HANER Małgorzata 148GDAŃSKK40-4931K 6800:45:51.70+00:14:169:106.5
112LESZCZYK Teresa 175GDAŃSKK40-4932K 6900:46:00.10+00:14:249:126.5
113KRAWIEC Marzena 169SZTUMK50-5910K 7000:46:22.90+00:14:479:166.5
114NAMIEL Patrycja 186GDAKOWOK16-294K 7100:46:23.05+00:14:479:166.5
115BRZOZOWSKA Agata 109GDAŃSKK30-3914K 7200:46:35.70+00:15:009:196.4
116GILEWICZ Katarzyna 139GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄLUBLEWOK40-4933K 7300:46:39.55+00:15:039:196.4
117GAJDAMOWICZ Michalina 137GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK10-125K 7400:46:39.55+00:15:039:196.4
118HETMAŃSKA Anita 150GDAŃSKK40-4934K 7500:47:11.55+00:15:359:266.4
119JANCZARSKA Katarzyna 153GDAŃSKK30-3915K 7600:47:12.60+00:15:379:266.4
120KUKLA Bogumiła 138GDAŃSKK60-693K 7700:48:04.10+00:16:289:366.2
121KORDOWSKA Anna 163GDYNIAK40-4935K 7800:48:27.50+00:16:519:416.2
122SKWIOT Irena 220LEJDISGDAŃSKK60-694K 7900:48:37.60+00:17:029:436.2
123PAWŁOWSKA Anna 197GDAŃSKK30-3916K 8000:48:39.20+00:17:039:446.2
124ŚWISŁOCKA Ewa 237FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOK50-5911K 8100:48:40.50+00:17:049:446.2
125BARTOSIEWICZ Grażyna 105FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK60-695K 8200:48:42.90+00:17:079:446.2
126MIKULSKA Barbara 180GDAŃSKK40-4936K 8300:49:28.95+00:17:539:536.1
127DESZCZ Małgorzata 124GDAŃSKK30-3917K 8400:49:29.05+00:17:539:536.1
128RATAJ Zofia 206GDAŃSKK60-696K 8500:49:45.75+00:18:109:576
129GUMOWSKA Lena 147GUMISIEBANINOK1-93K 8600:49:53.90+00:18:189:586
130GUMOWSKA Justyna 146GUMISIEBANINOK30-3918K 8700:49:54.30+00:18:189:596
131PATOLA Kazimiera 196GDAŃSKK70+3K 8800:51:04.95+00:19:2910:135.9
132KORDOWSKI Adam 166GDYNIAM40-4913M 4400:51:22.90+00:19:4710:165.8
133ZIEŃKOWICZ Barbara 263GDAŃSKK60-697K 8900:53:00.60+00:21:2510:365.7
134LESZCZYK Joanna 173GDAŃSKK30-3919K 9000:54:18.25+00:22:4210:515.5
135LESZCZYK Maria 174GDAŃSKK60-698K 9100:54:19.30+00:22:4310:525.5
136PISAREK Elżbieta 199GDYNIAGDYNIAK50-5912K 9200:56:46.05+00:25:1011:215.3
137FOLWARSKA Małgorzata 132GZHM FOLWARSCYGDAŃSKK30-3920K 9300:57:11.30+00:25:3511:265.2
138JANKOWSKA Katarzyna 155GDAŃSKK30-3921K 9400:57:13.80+00:25:3811:265.2
139BASISTA Andrzej 106GDYNIAGDYNIAM50-596M 4500:59:36.90+00:28:0111:555
140WIJATKOWSKA Oliwia 255TRIMAMA TEAMGDAŃSKK1-94K 9501:02:18.45+00:30:4212:274.8
141WIJATKOWSKA Jolanta 254TRIMAMA TEAMGDAŃSKK60-699K 9601:02:18.65+00:30:4312:274.8
142MIOTKE Katarzyna 182GDAŃSKK30-3922K 9701:04:35.75+00:33:0012:554.6
143RĘBOWSKA Martyna 210ACTIVE FAMILY PASŁĘKPASŁĘKK1-95K 9801:11:05.25+00:39:2914:134.2
144OLSZEWSKI Kuba 191ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAM1-94M 4601:21:14.00+00:49:3816:143.7
145OLSZEWSKA Zuzanna 190ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAK1-96K 9901:21:14.55+00:49:3816:143.7
146OLSZEWSKA Ewa 189ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAK30-3923K 10001:21:15.50+00:49:3916:153.7
Znaleziono 146 wynik(ów)