MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ID/SZKOŁY PODSTAWOWE GRUPA MŁODSZA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Sportowych i M SZS
Data/ Date:
2018-04-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
55
Wystartowało/ Started:
55
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
54
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dz | Ch

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZYBOREK Adrian 8SP NR 7KOSZALINCh1M 100:00:0100:01:54.6000:01:55.65 3:1018.9
2STĘPNIK Miłosz 5SP NR 7KOSZALINCh2M 200:00:0100:01:55.0500:01:56.60+00:00:003:1118.8
3JAKUBOWSKI Rafał 7SP NR 7KOSZALINCh3M 300:00:0200:01:57.5000:01:59.60+00:00:023:1518.5
4FIUTAK Martyna 17SP NR 5KOSZALINDz1K 100:00:0400:01:59.5000:02:03.90+00:00:043:1818.2
5MARSZAŁEK Mateusz 32SP NR 18KOSZALINCh4M 400:00:0100:02:01.9000:02:03.50+00:00:073:2317.7
6WIEWIÓRA Michał 6SP NR 7KOSZALINCh5M 500:00:0100:02:02.4000:02:04.25+00:00:073:2517.6
7MIKOŁAJ Tomczak 51SP NR 1KOSZALINCh6M 600:00:0100:02:03.0000:02:04.15+00:00:083:2517.6
8SZUBSTARSKI Jakub 24SP NR 5KOSZALINCh7M 700:00:0100:02:03.0000:02:04.85+00:00:083:2517.6
9KASZTELAN Michał 31SP NR 18KOSZALINCh8M 800:00:0100:02:03.9000:02:05.15+00:00:093:2617.4
10GRZEGORZ Mojsiejew 50SP NR 1KOSZALINCh9M 900:00:0200:02:07.1500:02:09.25+00:00:123:3117
11CZUCZAK Daniel 21SP NR 5KOSZALINCh10M 1000:00:0100:02:07.7500:02:09.55+00:00:133:3316.9
12GASIŃSKI Paweł 30SP NR 18KOSZALINCh11M 1100:00:0100:02:09.8500:02:11.40+00:00:153:3616.6
13SMUTEK Robert 23SP NR 5KOSZALINCh12M 1200:00:0200:02:09.9500:02:12.50+00:00:153:3616.6
14JAKUB Borzęcki 53SP NR 1KOSZALINCh13M 1300:00:0200:02:10.0500:02:12.30+00:00:153:3616.6
15MIANOWSKI Marcel 15SPI NR 21KOSZALINCh14M 1400:00:0100:02:10.9500:02:12.30+00:00:163:3816.5
16KOLOS Zofia 54SP NR 17KOSZALINDz2K 200:00:0400:02:13.8000:02:18.55+00:00:193:4316.1
17WOŁOSZYN Dawid 59SP NR 17KOSZALINCh15M 1500:00:0100:02:13.8500:02:15.45+00:00:193:4316.1
18DASZKIEWICZ Konrad 61SP NR 17KOSZALINCh16M 1600:00:0200:02:14.8500:02:17.00+00:00:203:4516
19STECURA Bartosz 33SP NR 18KOSZALINCh17M 1700:00:0100:02:15.5500:02:17.35+00:00:203:4615.9
20 MAGDALENA Urban 49SP NR 1KOSZALINDz3K 300:00:0500:02:15.6500:02:21.15+00:00:213:4615.9
21SZOŁOCH Kaja 43SP NR 9 KOSZALINDz4K 400:00:0400:02:16.3000:02:21.00+00:00:213:4815.8
22CHINIEWICZ Patrycja 40SP NR 9 KOSZALINDz5K 500:00:0400:02:16.5000:02:20.75+00:00:213:4615.9
23BOGDAN Martyna 4SP NR 7KOSZALINDz6K 600:00:0500:02:17.0500:02:22.85+00:00:223:4815.8
24KARAŚKIEWICZ Oliwia 19SP NR 5KOSZALINDz7K 700:00:0500:02:17.4000:02:22.85+00:00:223:4815.8
25OCHRYMIUK Alicja 20SP NR 5KOSZALINDz8K 800:00:0400:02:17.6000:02:22.00+00:00:233:5015.7
26HOPPE Ernest 37SP NR 9 KOSZALINCh18M 1800:00:0100:02:18.4000:02:19.75+00:00:233:5015.7
27NATALIA Sługocka 47SP NR 1KOSZALINDz9K 900:00:0400:02:18.9500:02:23.75+00:00:243:5115.5
28GRAB Nikola 3SP NR 7KOSZALINDz10K 1000:00:0500:02:19.7500:02:25.05+00:00:253:5315.4
29MAKOWSKA Nela 18SP NR 5KOSZALINDz11K 1100:00:0500:02:20.9500:02:25.95+00:00:263:5315.4
30KAROLINA Mackiewicz 48SP NR 1KOSZALINDz12K 1200:00:0400:02:21.3000:02:26.10+00:00:263:5615.2
31KORONA Marcel 60SP NR 17KOSZALINCh19M 1900:00:0100:02:21.8500:02:23.65+00:00:273:5615.2
32MAJA Malczewska 46SP NR 1KOSZALINDz13K 1300:00:0400:02:22.6000:02:26.70+00:00:283:5615.2
33KAMIL Januszewski 52SP NR 1KOSZALINCh20M 2000:00:0200:02:23.1500:02:25.75+00:00:283:5815.1
34SALACH Hanna 56SP NR 17KOSZALINDz14K 1400:00:0600:02:23.5000:02:30.05+00:00:284:0015
35BRYŁA Krzysztof 13SPI NR 21KOSZALINCh21M 2100:00:0200:02:26.9000:02:29.00+00:00:324:0514.7
36HANUS Adam 36SP NR 9 KOSZALINCh22M 2200:00:0100:02:28.1000:02:29.90+00:00:334:0614.6
37MATERA Lena 55SP NR 17KOSZALINDz15K 1500:00:0500:02:28.4000:02:33.90+00:00:334:0614.6
38JATSEIKO Zuzanna 42SP NR 9 KOSZALINDz16K 1600:00:0500:02:29.3000:02:34.45+00:00:344:0814.5
39KULESZA Jakub 38SP NR 9 KOSZALINCh23M 2300:00:0200:02:29.3500:02:31.75+00:00:344:0814.5
40ARTUSZEWSKI Łukasz 35SP NR 9 KOSZALINCh24M 2400:00:0200:02:29.7500:02:32.15+00:00:354:1014.4
41KUPŚ Nataniel 58SP NR 17KOSZALINCh25M 2500:00:0100:02:30.1500:02:31.65+00:00:354:1014.4
42MATCZAK Zuzanna 12SPI NR 21KOSZALINDz17K 1700:00:0300:02:31.0000:02:34.90+00:00:364:1114.3
43OSIPIK Zuzanna 9SPI NR 21KOSZALINDz18K 1800:00:0400:02:34.2000:02:38.75+00:00:394:1614
44BRYŁA Przemysław 14SPI NR 21KOSZALINCh26M 2600:00:0200:02:36.5000:02:38.90+00:00:414:2013.8
45ZAWISTOWSKA Weronika 2SP NR 7KOSZALINDz19K 1900:00:0500:02:37.6000:02:42.60+00:00:434:2113.8
46SZARPATOWSKI Hubert 16SPI NR 21KOSZALINCh27M 2700:00:0200:02:38.7500:02:40.85+00:00:444:2313.7
47OSTASZEWSKA Aleksandra 28SP NR 18KOSZALINDz20K 2000:00:0400:02:38.7500:02:43.15+00:00:444:2513.6
48WYSZPOLSKA Zofia 1SP NR 7KOSZALINDz21K 2100:00:0400:02:41.7000:02:46.40+00:00:474:3013.3
49DUBAS Marcelina 41SP NR 9 KOSZALINDz22K 2200:00:0500:02:48.2500:02:53.85+00:00:534:4012.9
50TOMCZYK Julia 11SPI NR 21KOSZALINDz23K 2300:00:0500:02:53.5000:02:58.80+00:00:584:4812.5
51GŁOWALA Nikola 26SP NR 18KOSZALINDz24K 2400:00:0300:02:55.7000:02:59.65+00:01:014:5312.3
52MICHALAK Zuzanna 27SP NR 18KOSZALINDz25K 2500:00:0500:02:57.6000:03:02.65+00:01:034:5512.2
53CZARNECKA Oliwia 25SP NR 18KOSZALINDz26K 2600:00:0400:02:58.7000:03:03.20+00:01:044:5812.1
54KIM Laura 10SPI NR 21KOSZALINDz27K 2700:00:0500:03:06.6500:03:11.65+00:01:125:1011.6
55WODYŃSKA Wiktoria 57SP NR 17KOSZALINDz28K 2800:00:04   
Znaleziono 55 wynik(ów)