MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ID/SZKOŁY PODSTAWOWE GRUPA STARSZA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Sportowych i M SZS
Data/ Date:
2018-04-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1 km
Zgłoszonych/ Registered:
56
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
56
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dz | Ch

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TUDRUJ Mikołaj 108SP NR 7KOSZALINCh1M 100:03:07.00 3:0719.3
2STACHOWIAK Gracjan 162SP NR 17KOSZALINCh2M 200:03:10.15+00:00:033:1018.9
3LEWANDOWSKI Kacper 124SP NR 5KOSZALINCh3M 300:03:13.45+00:00:063:1418.6
4MADEJ Mateusz 152SP NR 1KOSZALINCh4M 400:03:15.50+00:00:083:1618.4
5OSIPIK Szymon 118SPI NR 21KOSZALINCh5M 500:03:16.25+00:00:093:1618.4
6RADECKI Szymon 109SP NR 7KOSZALINCh6M 600:03:18.15+00:00:113:1918.1
7KONIECZNY Dawid 160SP NR 17KOSZALINCh7M 700:03:19.10+00:00:123:1918.1
8RADLIŃSKI Mikołaj 110SP NR 7KOSZALINCh8M 800:03:19.30+00:00:123:1918.1
9JAGUSZ Dominik 123SP NR 5KOSZALINCh9M 900:03:20.45+00:00:133:2018
10PEC Daniel 136SP NR 18KOSZALINCh10M 1000:03:21.10+00:00:143:2117.9
11AMELIA Olczak 150SP NR 1KOSZALINDz1K 100:03:22.70+00:00:153:2217.8
12TYMIŃSKI Dawid 163SP NR 17KOSZALINCh11M 1100:03:26.95+00:00:193:2717.4
13MARTYNA Makowska 148SP NR 1KOSZALINDz2K 200:03:27.50+00:00:203:2717.4
14KACPER Smoczyński 155SP NR 1KOSZALINCh12M 1200:03:27.95+00:00:203:2817.3
15SPRZĄCZKOWSKI Kamil 126SP NR 5KOSZALINCh13M 1300:03:28.70+00:00:213:2817.3
16GWÓŹDŹ Jędrzej 117SPI NR 21KOSZALINCh14M 1400:03:29.05+00:00:223:2917.2
17ZBRZEŹNIAK Daria 121SP NR 5KOSZALINDz3K 300:03:29.10+00:00:223:2917.2
18PATRYK Sobolewski 153SP NR 1KOSZALINCh15M 1500:03:30.05+00:00:233:3017.1
19OSMÓLSKA Wiktoria 120SP NR 5KOSZALINDz4K 400:03:30.20+00:00:233:3017.1
20LICKUN Tycjan 154SP NR 1KOSZALINCh16M 1600:03:30.65+00:00:233:3117.1
21GAN Jakub 125SP NR 5KOSZALINCh17M 1700:03:32.95+00:00:253:3316.9
22ZARZYCKI Radosław 140SP NR 9 KOSZALINCh18M 1800:03:33.15+00:00:263:3316.9
23PAWLAK Patryk 137SP NR 9 KOSZALINCh19M 1900:03:33.30+00:00:263:3416.8
24KLAMECKI Szymon 134SP NR 18KOSZALINCh20M 2000:03:33.40+00:00:263:3416.8
25ELIAS Michał 116SPI NR 21KOSZALINCh21M 2100:03:34.05+00:00:273:3416.8
26MIKLASIŃSKI Kacper 161SP NR 17KOSZALINCh22M 2200:03:34.15+00:00:273:3416.8
27KOŁOWSKI Mikołaj 135SP NR 18KOSZALINCh23M 2300:03:34.15+00:00:273:3416.8
28BURZYŃSKI Szymon 107SP NR 7KOSZALINCh24M 2400:03:34.85+00:00:273:3516.7
29VITRENKO Karina 147SP NR 9 KOSZALINDz5K 500:03:39.30+00:00:323:4016.4
30BEDNARSKI Błażej 132SP NR 18KOSZALINCh25M 2500:03:39.70+00:00:323:4016.4
31SZYDŁOWSKA Zuzanna 151SP NR 1KOSZALINDz6K 600:03:40.60+00:00:333:4116.3
32LIGOCKA Maja 114SPI NR 21KOSZALINDz7K 700:03:41.25+00:00:343:4116.3
33BORKOWSKA Zuzanna 119SP NR 5KOSZALINDz8K 800:03:42.60+00:00:353:4216.2
34NEYDER Maja 157SP NR 17KOSZALINDz9K 900:03:46.00+00:00:393:4615.9
35SZURA Dorota 101SP NR 7KOSZALINDz10K 1000:03:46.05+00:00:393:4615.9
36ZIOMKO Oskar 141SP NR 9 KOSZALINCh26M 2600:03:48.55+00:00:413:4915.7
37JULIA Łasisz 149SP NR 1KOSZALINDz11K 1100:03:48.60+00:00:413:4915.7
38LAGANEK Amelia 144SP NR 9 KOSZALINDz12K 1200:03:53.45+00:00:463:5315.5
39MICHAŁOWSKA Amelia 102SP NR 7KOSZALINDz13K 1300:03:55.85+00:00:483:5615.3
40ZAWIŚLAK Liliana 122SP NR 5KOSZALINDz14K 1400:03:56.60+00:00:493:5715.2
41SZCZEPANIK Julia 113SPI NR 21KOSZALINDz15K 1500:03:57.10+00:00:503:5715.2
42CZERNIELEWSKA Rozalia 127SP NR 18KOSZALINDz16K 1600:03:58.95+00:00:513:5915.1
43PAWLAK Zuzanna 129SP NR 18KOSZALINDz17K 1700:04:00.90+00:00:534:0114.9
44KOZIOŁ Kaja 112SPI NR 21KOSZALINDz18K 1800:04:04.70+00:00:574:0414.8
45RAWŁUSZEWICZ Katarzyna 103SP NR 7KOSZALINDz19K 1900:04:04.75+00:00:574:0514.7
46SZEJBACH Szymon 139SP NR 9 KOSZALINCh27M 2700:04:06.30+00:00:594:0614.6
47PIĄTKOWSKI Natan 115SPI NR 21KOSZALINCh28M 2800:04:12.45+00:01:054:1214.3
48PAZERA Amelia 104SP NR 7KOSZALINDz20K 2000:04:12.70+00:01:054:1214.3
49IGNATOWICZ Martyna 111SPI NR 21KOSZALINDz21K 2100:04:19.25+00:01:124:1913.9
50LUKASZ Oliwia 128SP NR 18KOSZALINDz22K 2200:04:20.55+00:01:134:2013.8
51SMULSKA Iga 130SP NR 18KOSZALINDz23K 2300:04:27.40+00:01:204:2813.4
52LUBLEWSKA Hanna 145SP NR 9 KOSZALINDz24K 2400:04:42.60+00:01:354:4312.7
53BACIK Alicja 142SP NR 9 KOSZALINDz25K 2500:05:22.70+00:02:155:2211.2
54MADECKA Laura 159SP NR 17KOSZALINDz26K 2600:05:37.20+00:02:305:3810.7
55ŚMIAŁKOWSKA Zuzanna 158SP NR 17KOSZALINDz27K 2700:05:37.80+00:02:305:3810.7
56KOROL Magdalena 156SP NR 17KOSZALINDz28K 2800:06:33.10+00:03:266:339.2
Znaleziono 56 wynik(ów)