MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IMS/SP KL.VII, GIMNAZJA CHŁOPCY

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Sportowych i M SZS
Data/ Date:
2018-04-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
2 km
Zgłoszonych/ Registered:
28
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
28
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dz | Ch

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1kmCzas
netto
2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KAPUŚCIŃSKI Maksymilian 281GIMNAZJUM NR 6KOSZALINCh1M 100:03:0400:05:57.90 2:5920.1
2SOCHA Mateusz 278SP NR 18 Z ODDZ GIM 9KOSZALINCh2M 200:03:0400:06:07.10+00:00:093:0319.6
3MĄKA Marcel 282GIMNAZJUM NR 6KOSZALINCh3M 300:03:0700:06:21.15+00:00:233:1018.9
4RAPITA Jakub 283GIMNAZJUM NR 6KOSZALINCh4M 400:03:1500:06:26.55+00:00:283:1318.7
5BESZTERDA Jakub 263SP NR 5KOSZALINCh5M 500:03:1300:06:27.65+00:00:293:1418.6
6GALAS Marcel 280GIMNAZJUM NR 6 KOSZALINCh6M 600:03:0400:06:37.85+00:00:393:1918.1
7KAROŃ Filip 255SP NR 7KOSZALINCh7M 700:03:1600:06:41.10+00:00:433:2018
8REPEROWICZ Michał 264SP NR 5KOSZALINCh8M 800:03:3100:06:42.10+00:00:443:2117.9
9BAZGIER Radosław 276SP NR 18 Z ODDZ GIM 9KOSZALINCh9M 900:03:2800:06:44.55+00:00:463:2217.8
10PAPROCKI Marcel 277SP NR 18 Z ODDZ GIM 9KOSZALINCh10M 1000:03:2800:06:49.05+00:00:513:2417.6
11DRĄŻKIEWICZ Szymon 266SP NR 5KOSZALINCh11M 1100:03:2500:06:49.40+00:00:513:2517.6
12GLAMA Krystian 253SP NR 7KOSZALINCh12M 1200:03:3500:06:50.15+00:00:523:2517.5
13RYFA Krystian 279SP NR 18 Z ODDZ GIM 9KOSZALINCh13M 1300:03:2700:06:54.95+00:00:573:2717.3
14WOTAWA Daniel 257SP NR 7KOSZALINCh14M 1400:03:3400:06:56.65+00:00:583:2817.3
15CIESLIŃSKI Maksymilian 259GIMNAZJUM NR 4 KOSZALINCh15M 1500:03:2600:06:56.70+00:00:583:2817.3
16GIBKI Jakub 272SP NR 1KOSZALINCh16M 1600:03:0400:06:56.90+00:00:593:2817.3
17SUŁKOWSKI Daniel 274SP NR 1KOSZALINCh17M 1700:03:2700:06:58.65+00:01:003:2917.2
18GROCHOWSKI Dawid 254SP NR 7KOSZALINCh18M 1800:03:2500:07:00.05+00:01:023:3017.1
19DOBOSZ Michał 265SP NR 5KOSZALINCh19M 1900:03:2700:07:07.95+00:01:103:3416.8
20DĘBIEC Adam 260GIMNAZJUM NR 4 KOSZALINCh20M 2000:03:3200:07:15.20+00:01:173:3716.6
21KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk 273SP NR 1KOSZALINCh21M 2100:03:2600:07:23.80+00:01:253:4216.2
22RUDZKI Hubert 262GIMNAZJUM NR 4 KOSZALINCh22M 2200:03:3100:07:31.10+00:01:333:4615.9
23KONARSKI Kornel 275SP NR 1KOSZALINCh23M 2300:03:4400:07:48.40+00:01:503:5415.4
24WIĘCKOWSKI Dawid 270SP NR 9 KOSZALINCh24M 2400:03:4400:08:00.90+00:02:034:0015
25SIUDAK Maksymilian 269SP NR 9 KOSZALINCh25M 2500:03:4300:08:03.60+00:02:054:0114.9
26ŻELAZOWSKI Dominik 271SP NR 9 KOSZALINCh26M 2600:03:2900:08:23.75+00:02:254:1114.3
27ŻUWALSKI Dawid 258GIMNAZJUM NR 4 KOSZALINCh27M 2700:03:5700:09:19.00+00:03:214:3912.9
28POGORZELSKI Jakub 267SP NR 9 KOSZALINCh28M 2800:04:3700:11:49.90+00:05:525:5510.1
Znaleziono 28 wynik(ów)