MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SP - CHŁOPCY 600 M

Organizator/ Organizer:
Miejski SZS w Koszalinie i ZSSport Zbigniew Maksymiuk
Data/ Date:
2018-10-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
10
Wystartowało/ Started:
11
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
10
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.6km | 1.2km | 1.6km | 2.4km | 3km | 3.6km | 4.2km | 4.8km | 5.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.6km1.2km1.6km2.4km3km3.6km4.2km4.8km5.4kmCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                
1STĘPNIK Miłosz
GRABIASZ Maciej
SUFRIED Szymon
JAKUBOWSKIDANIEL Rafał
BURZYŃSKI Daniel
PIĄTEK Miłosz
CHWAŁOWSKI Kamil
PRZYBOREK Adrian
WIEWIÓRA Michał
TUDRUJ Mikołaj
7SP 7KOSZALIN  M 100:00:0100:01:4300:03:3000:05:1800:06:5700:08:3700:10:3300:12:2300:14:0300:15:4800:17:23.9500:17:25.92 2:5420.7
2DANIK Aleksanderkamieniarz
DANIK Dominik
DORAWA Kacper
STRYCZEK Piotr
ŚNIEDZIEWSKI Alex
KOSTRZEWSKI Michał
ŻUŁTAK Michała
WITKOWSKI Tymoteusz
KRUK Wiktor
WIŚNIEWSKI Łukasz
3SP 3KOSZALIN  M 200:00:0200:01:4200:03:3300:05:2200:07:1700:09:0000:10:4700:12:3100:14:2000:16:1000:17:55.3400:17:57.48+00:00:312:5920.1
3SMUTEK Robert
GAN Jakub
CEBULA Maksymilian
CZUCZAK Daniel
KASZKIEWICZ Jakub
CZYCZ Mateusz
TROJAK Jakub
CEGIELSKI Kajetan
CZYCZ Maciej
SZUBSTARSKI Jakub
5SP 5KOSZALIN  M 300:00:0200:01:4700:03:3300:05:2800:07:2200:09:0300:10:5100:12:5100:14:3900:16:2900:18:17.3800:18:19.75+00:00:533:0219.7
4DUCHNIK Hubert
FRĄTCZAK Filip
HIRNIAK Jeremiasz
KRAWCZYK Kamil
NOWACZYK Dawid
OLSZAK Jakub
PESTA Mikołaj
STĄPOR Szymon
SUBEL Jakub
TOMASZEWSKI Patryk
18SP 18KOSZALIN  M 400:00:0200:01:4000:03:2700:05:1600:07:1600:09:0300:10:4900:12:3300:14:4000:16:3200:18:34.4100:18:36.47+00:01:103:0519.4
5MADEJ Mateusz
BORZĘCKI Jakub
BIAŁOKOZOWICZ Leon
PIEŚLAK Adam
TOMCZAK Mikołaj
WASZKOWIAK Damian
MOISIEJEW Grzegorz
DUDKIEWICZ Radosław
BIAŁAS Stanisław
KORZENIOWSKI Wiktor
1SP 1KOSZALIN  M 500:00:0200:01:4600:03:3200:05:3500:07:3000:09:2700:11:2700:13:3100:15:2600:17:1800:19:08.5700:19:10.60+00:01:443:1118.8
6DAJNOWICZ Kacper
DZIWISIŃSKI Patryk
FRĄCKOWIAK Igor
GRYB Gabriel
KOWALSKI Kamil
KRAWIEC Adam
ŁĄTKA Fabian
PIOTRZKOWSKI Oskar
STEĆ Kacper
ŚLUSARCZYK Bartosz
6SP 6KOSZALIN  M 600:00:0200:01:4800:03:4500:05:3800:07:4300:09:3700:11:3100:13:2600:15:3200:17:2600:19:35.4300:19:37.44+00:02:113:1518.4
7ADAMCZYK Bartosz
KISIEL Bartosz
KORONA Marcel
KUCHARSKI Szymon
KUPUŚ Nnataniel
KUZIOMKO Mateusz
MICHALSKI Hubert
PACUŁEK Maksymilianmierzejewski
WOŁOSZYN Dominik
17SP 17KOSZALIN  M 700:00:0200:01:5300:03:4700:05:5000:07:4800:10:0600:12:1300:14:1300:16:1200:18:1000:20:11.6100:20:13.64+00:02:473:2117.8
8NICIEJEWSKI Joachim
WAWRYK Bartłomiejzałuski
WOLSKI Bartosz
MĄKA Michał
MĄDRZECKI Maciej
IMIOŁEK Marcel
CINCIO Wojciech
ASTINGER Oliwier
WACHOWICZ Jakub
CYBULSKI Marrcin
23SP 23KOSZALIN  M 800:00:0200:01:4900:03:4400:05:4600:07:5000:09:5100:12:0600:14:0400:16:2000:18:2300:20:23.0300:20:25.47+00:02:593:2317.7
9FIL Marcel
KALISZ Jakub
KOWALSKI Eryk
KRAJEWSKI Igor
KURENDA Maciej
NOCHOLAS Magala
PILAREK Adrian
POLAK Jakub
REWKOWSKI Oliwier
TOMICKI Adrian
10SP 10KOSZALIN  M 900:00:0200:01:5900:03:5100:05:5200:08:2800:10:1500:12:2000:14:4800:16:5000:18:5200:20:51.1500:20:53.35+00:03:273:2817.3
10JANUS Antoni
BRYŁA Łukasz
MICHNIEWICZ Michał
BRYŁA Przemysław
MIANOWSKI Marcel
MIKUŁA Adam
SZARPATOWSKI Hubert
PIEKUTOWSKI Bruno
NOWACKI Jan
CIEPIASZUK Jakub
21SP 21KOSZALIN  M 1000:00:0200:01:5300:03:5900:06:0900:08:2600:10:3800:12:3200:14:4700:16:4500:18:5700:21:36.6000:21:38.69+00:04:123:3616.7
11 11SP 11KOSZALIN  M 1100:24:5500:01:0900:02:4700:03:06+1:5631
Znaleziono 11 wynik(ów)