MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IMS - CHŁOPCY 800 M

Organizator/ Organizer:
Miejski SZS w Koszalinie i ZSSport Zbigniew Maksymiuk
Data/ Date:
2018-10-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.8 km
Zgłoszonych/ Registered:
12
Wystartowało/ Started:
13
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
13
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.8km | 1.6km | 2.4km | 3.2km | 4km | 4.8km | 5.6km | 6.4km | 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.8km1.6km2.4km3.2km4km4.8km5.6km6.4km7.2kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                
1RAPITA Jakub
SZULC Aleksander
KACYZ}SKI Filip
STYREŃCZAK Jakub
WOJCIESZAK Marcel
MACHCIŃSKI Marcel
LUBKA Mateusz
SUFRIED Jakub
WACHOWSKI Maciej
ZWIEFKA Mikołaj
15GIMNAZJUM 6KOSZALIN  M 100:00:0200:01:5300:03:5800:06:0100:07:5700:09:4600:11:4200:13:3200:15:1900:17:1000:18:59.6000:19:01.73 2:2225.3
2NOWAK Wiktor
LIPIŃSKI Michał
ŁADYKO Aleksander
JARUGA Mateusz
RYDZ Michał
CZERNECKI Kacper
KIRKOSZ Paweł
DOBRAKOWSKI Jakub
KACPERSKI Szymon
OLIK Bartosz
23SP 23KOSZALIN  M 200:00:0100:01:5100:03:4500:05:5100:07:5000:09:5400:11:5200:13:5400:15:3800:17:3400:19:23.6500:19:25.59+00:00:242:2524.7
3GLAMA Krystian
RADECKI Szymon
CHODKOWSKI Dominik
RUSZKOWSKI Marcel
GROCHOWSKI Dawid
WÓJTÓW Szymon
KAROŃ Filip
SZCZEPANEK Patryk
STANISZEWSKI Rafał
MAJEWSKI Marcin
7SP 7KOSZALIN  M 300:00:0100:01:5400:03:5600:05:5600:07:5800:09:5200:11:5200:13:4000:15:3800:17:3600:19:27.2900:19:28.91+00:00:272:2524.7
4REPEROWICZ Michał
GURDAK Dawid
SINKIEWICZ Michał
JAGUSZ Dominik
WOLSKI Michał
GUZOWSKI Radek
STAŃCZYK Kamil
DRĄŻKIEWICZ Szymon
DOBOSZ Michał
BESZTERDA Jakub
5SP 5KOSZALIN  M 400:00:0200:01:5700:03:5400:05:5600:07:5300:09:5400:11:5200:13:5200:15:4700:17:5600:19:47.4900:19:49.49+00:00:472:2824.3
5GIBKI Jakub
KLIMIUK Jakub
KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk
KONARSKI Kornel
ŁAPIKOCKI Filip
SMOCZYŃSKI Kacper
URBAN Jakub
SUŁKOWSKI Daniel
WASZKOWIAK Jakub
ŻYDER Radosławżbikowski
1SP 1KOSZALIN  M 500:00:0200:01:5000:04:0900:06:1100:08:1600:10:1800:12:2100:14:3300:16:2800:18:2200:20:04.9900:20:07.04+00:01:052:3023.9
6DOMOWICZ Kacper
KAMYS Dawid
LEWANDOWSKI Maksymilian
MAGDZIŃSKI Krzysztof
LUBACZ Filip
ŚCIĘGOSZ Michał
PŁECHA Jakub
KAMIŃSKI Maks
WOŁOSZYŃSKI Marcel
JADACH Szymon
3SP 3KOSZALIN  M 600:00:0200:01:4800:03:4500:05:5500:07:5900:10:0100:12:1600:14:3400:16:2500:18:2200:20:13.3800:20:15.56+00:01:132:3123.7
7BAZGIER Radosław
BURLIŃSKI Filip
KMITA Jakub
PALKOWSKI Patryk
KARPICZ Tomasz
ZAGÓRSKI Kacper
SOBKOWIAK Michał
JASIŃSKI Dawid
SZYMANOWSKI Antoni
RYCZKOWSKI Kornel
18SP 18KOSZALIN  M 700:00:0200:01:5600:04:0800:06:3200:08:2900:10:2100:12:3200:14:2800:16:2500:18:4300:20:39.0900:20:41.44+00:01:392:3423.2
8 10SP 10KOSZALIN  M 800:00:0200:01:5500:04:0000:06:0800:08:0900:10:0900:12:2700:14:2700:16:2300:18:3900:20:43.3000:20:45.39+00:01:432:3523.2
9KOSATKO Hubert
MAKUCH Paweł
SZAJEWSKI Damian
STACHOWIAK Krystian
PRZYBYSZ Miłosz
MIKLASIŃSKI Kacper
TYMIŃSKI Damian
BOROWSKI Ernest
GAŁA Krystian
PIEJKO Michał
17SP 17KOSZALIN  M 900:00:0200:02:0300:04:1200:06:1900:08:1800:10:1900:12:3700:14:3800:16:4600:18:4400:20:44.7000:20:46.95+00:01:452:3523.2
10DZIADURA Eryk
FLENS Maciej
ŚNIATAŁA Paweł
SŁUGOCKI Mteusz
GRYGIEL Kacper
ZIĘTARA Paweł
PORĘBSKI Kordian
CHORĘBAŁA Szymon
LIEBIEDOWICZ Antoni
JANUSZKIEWICZ Nikodem
11KAT-SP 11KOSZALIN  M 1000:00:0100:02:0400:04:1300:06:3200:08:4000:10:4600:12:5000:14:5000:16:5200:18:5400:20:45.8800:20:47.84+00:01:462:3523.1
11OSIPIK Szymon
STANISŁAWSKI Kacper
KALKOWSKI Miłosz
SKUZA Mikołaj
MAINUSZ Adam
GRUNDEMANN Natan
KOŁODZIEJSKI Piotr
JANUS Franciszek
GWÓŹDŹ Jędrzej
PAWLAS Dominik
21SP 21KOSZALIN  M 1100:00:0100:01:5500:03:5900:06:2400:08:3000:10:5700:12:5900:15:2000:17:4200:19:5600:22:03.9000:22:05.75+00:03:042:4521.8
12GRABOWSKI Wiktor
JASTRZĘBSKI Nataniej
KASPRZAK Mateusz
KOZIOŁ Antoni
RODAK Aleksander
SADOWSKI Kacper
SKURAT Filip
SKURAT Kacper
STĘPIEŃ Maciej
WYSOCKI Tomasz
13SP 13KOSZALIN  M 1200:00:0200:02:0400:04:1000:06:1000:08:2500:10:4100:12:5300:15:0700:17:2000:19:4600:22:06.6100:22:08.96+00:03:072:4521.7
13ŻUCHNIEWICZ Paweł
SZUSTER Michał
ŻMIJOWSKI Jakub
KATAFIASZ Norbert
LASKOWSKI Bartosz
GRELA Szymon
ŻERKOWSKI Szymon
MADZIĄG Tomasz
ŻELAZOWSKI Mateuszpackiewicz
6SP 6KOSZALIN  M 1300:00:0100:02:0500:04:0600:06:1800:08:2400:10:3700:12:5700:15:0000:17:3300:20:0800:22:22.9000:22:24.72+00:03:232:4721.4
Znaleziono 13 wynik(ów)