MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IMS - CHŁOPCY 800 M
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Organizator : | Miejski SZS w Koszalinie i ZSSport Zbigniew Maksymiuk |
Data : | 2018-10-11 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 0.8 km |
Zgłoszonych : | 12 |
Wystartowało : | 13 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 13 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.8km | Start_All 1.6km | Start_All 2.4km | Start_All 3.2km | Start_All 4km | Start_All 4.8km | Start_All 5.6km | Start_All 6.4km | Start_All 7.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻUCHNIEWICZ Paweł SZUSTER Michał ŻMIJOWSKI Jakub KATAFIASZ Norbert LASKOWSKI Bartosz GRELA Szymon ŻERKOWSKI Szymon MADZIĄG Tomasz ŻELAZOWSKI Mateuszpackiewicz | 6 | SP 6 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:02:05 | 00:04:06 | 00:06:18 | 00:08:24 | 00:10:37 | 00:12:57 | 00:15:00 | 00:17:33 | 00:20:08 | ||
2 | GLAMA Krystian RADECKI Szymon CHODKOWSKI Dominik RUSZKOWSKI Marcel GROCHOWSKI Dawid WÓJTÓW Szymon KAROŃ Filip SZCZEPANEK Patryk STANISZEWSKI Rafał MAJEWSKI Marcin | 7 | SP 7 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:01:54 | 00:03:56 | 00:05:56 | 00:07:58 | 00:09:52 | 00:11:52 | 00:13:40 | 00:15:38 | 00:17:36 | ||
3 | OSIPIK Szymon STANISŁAWSKI Kacper KALKOWSKI Miłosz SKUZA Mikołaj MAINUSZ Adam GRUNDEMANN Natan KOŁODZIEJSKI Piotr JANUS Franciszek GWÓŹDŹ Jędrzej PAWLAS Dominik | 21 | SP 21 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:01:55 | 00:03:59 | 00:06:24 | 00:08:30 | 00:10:57 | 00:12:59 | 00:15:20 | 00:17:42 | 00:19:56 | ||
4 | DZIADURA Eryk FLENS Maciej ŚNIATAŁA Paweł SŁUGOCKI Mteusz GRYGIEL Kacper ZIĘTARA Paweł PORĘBSKI Kordian CHORĘBAŁA Szymon LIEBIEDOWICZ Antoni JANUSZKIEWICZ Nikodem | 11 | KAT-SP 11 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:02:04 | 00:04:13 | 00:06:32 | 00:08:40 | 00:10:46 | 00:12:50 | 00:14:50 | 00:16:52 | 00:18:54 | ||
5 | NOWAK Wiktor LIPIŃSKI Michał ŁADYKO Aleksander JARUGA Mateusz RYDZ Michał CZERNECKI Kacper KIRKOSZ Paweł DOBRAKOWSKI Jakub KACPERSKI Szymon OLIK Bartosz | 23 | SP 23 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:01:51 | 00:03:45 | 00:05:51 | 00:07:50 | 00:09:54 | 00:11:52 | 00:13:54 | 00:15:38 | 00:17:34 | ||
6 | GIBKI Jakub KLIMIUK Jakub KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk KONARSKI Kornel ŁAPIKOCKI Filip SMOCZYŃSKI Kacper URBAN Jakub SUŁKOWSKI Daniel WASZKOWIAK Jakub ŻYDER Radosławżbikowski | 1 | SP 1 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:50 | 00:04:09 | 00:06:11 | 00:08:16 | 00:10:18 | 00:12:21 | 00:14:33 | 00:16:28 | 00:18:22 | ||
7 | DOMOWICZ Kacper KAMYS Dawid LEWANDOWSKI Maksymilian MAGDZIŃSKI Krzysztof LUBACZ Filip ŚCIĘGOSZ Michał PŁECHA Jakub KAMIŃSKI Maks WOŁOSZYŃSKI Marcel JADACH Szymon | 3 | SP 3 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:48 | 00:03:45 | 00:05:55 | 00:07:59 | 00:10:01 | 00:12:16 | 00:14:34 | 00:16:25 | 00:18:22 | ||
8 | REPEROWICZ Michał GURDAK Dawid SINKIEWICZ Michał JAGUSZ Dominik WOLSKI Michał GUZOWSKI Radek STAŃCZYK Kamil DRĄŻKIEWICZ Szymon DOBOSZ Michał BESZTERDA Jakub | 5 | SP 5 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:57 | 00:03:54 | 00:05:56 | 00:07:53 | 00:09:54 | 00:11:52 | 00:13:52 | 00:15:47 | 00:17:56 | ||
9 | 10 | SP 10 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:55 | 00:04:00 | 00:06:08 | 00:08:09 | 00:10:09 | 00:12:27 | 00:14:27 | 00:16:23 | 00:18:39 | |||
10 | GRABOWSKI Wiktor JASTRZĘBSKI Nataniej KASPRZAK Mateusz KOZIOŁ Antoni RODAK Aleksander SADOWSKI Kacper SKURAT Filip SKURAT Kacper STĘPIEŃ Maciej WYSOCKI Tomasz | 13 | SP 13 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:02:04 | 00:04:10 | 00:06:10 | 00:08:25 | 00:10:41 | 00:12:53 | 00:15:07 | 00:17:20 | 00:19:46 | ||
11 | KOSATKO Hubert MAKUCH Paweł SZAJEWSKI Damian STACHOWIAK Krystian PRZYBYSZ Miłosz MIKLASIŃSKI Kacper TYMIŃSKI Damian BOROWSKI Ernest GAŁA Krystian PIEJKO Michał | 17 | SP 17 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:02:03 | 00:04:12 | 00:06:19 | 00:08:18 | 00:10:19 | 00:12:37 | 00:14:38 | 00:16:46 | 00:18:44 | ||
12 | BAZGIER Radosław BURLIŃSKI Filip KMITA Jakub PALKOWSKI Patryk KARPICZ Tomasz ZAGÓRSKI Kacper SOBKOWIAK Michał JASIŃSKI Dawid SZYMANOWSKI Antoni RYCZKOWSKI Kornel | 18 | SP 18 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:56 | 00:04:08 | 00:06:32 | 00:08:29 | 00:10:21 | 00:12:32 | 00:14:28 | 00:16:25 | 00:18:43 | ||
13 | RAPITA Jakub SZULC Aleksander KACYZ}SKI Filip STYREŃCZAK Jakub WOJCIESZAK Marcel MACHCIŃSKI Marcel LUBKA Mateusz SUFRIED Jakub WACHOWSKI Maciej ZWIEFKA Mikołaj | 15 | Gimnazjum 6 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:53 | 00:03:58 | 00:06:01 | 00:07:57 | 00:09:46 | 00:11:42 | 00:13:32 | 00:15:19 | 00:17:10 |
Znaleziono 13 wynik(ów)