MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADA - CHŁOPCY 800 M

Organizator/ Organizer:
Miejski SZS w Koszalinie i ZSSport Zbigniew Maksymiuk
Data/ Date:
2018-10-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
8
Wystartowało/ Started:
8
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
8
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.8km | 1.6km | 2.4km | 3.2km | 4km | 4.8km | 5.6km | 6.4km | 7.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.8km1.6km2.4km3.2km4km4.8km5.6km6.4km7.2kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                
1PIOTROWSKI Mateusz
SZYGENDA Gabriel
ŁOSOWSKI Jacek
MATIASEK Krzysztof
KAPUŚCIŃSKI Maksymilian
TRZMIEL Konrad
KRAMARZ Łukasz
BACHLEDA Maciej
BACHLEDA Mateusz
MAMAK Adrian
6VI LOKOSZALIN  M 100:00:0100:01:4400:03:2800:05:1100:06:5500:08:4300:10:2700:12:1400:13:5700:15:3500:17:28.0400:17:29.46 2:1127.5
2MIELCAREK Ksawery
CEGLAREK Marcel
CZECZOTKA Igor
SKRZYPCZYŃSKI Jakub
KOBYLIŃSKI Mateusz
KOTLIŃSKI Tomasz
MARUSZEWSKI Leonard
PAPROCKI Marcel
MAZUR Bartosz
CHOJNACKI Mikołaj
1I LOKOSZALIN  M 200:00:0100:01:4600:03:3000:05:2100:07:1600:09:1300:11:0400:13:0000:14:4300:16:3700:18:18.4400:18:20.05+00:00:502:1726.2
3BADZYŃSKI Wiktor
BOBER Adam
CHMERA Filip
CHRYNIEWICZ Jakub
KAWA Rafał
KOSTRZEWIŃSKI Błażej
PLUTA Bartłomiej
PUCHALSKI Dawid
RYBACKI Dawid
SARNA Bartłomiej
7ZS NR 7KOSZALIN  M 300:00:0100:01:4600:03:3800:05:2900:07:1200:08:5600:10:5000:12:4800:14:4600:16:3600:18:23.7700:18:25.43+00:00:552:1826.1
4ROBAKOWSKI Marek
FLORKIEWICZ Karol
GRYGUŁA Filip
KASPROWICZ Adam
KĘDZIORA Piotr
MAJCHRZAK Kacper
GRANICZKA Maciej
BORUCH Mateusz
SARNOWSKI Szymon
ZARYCZIAK Jakub
9ZS NR 9KOSZALIN  M 400:00:0100:01:5200:03:3700:05:2300:07:0300:09:0100:10:5000:12:5100:14:4200:16:3700:18:26.8300:18:28.51+00:00:582:1826
5KUBIAK Maciej
SOCKA Mateusz
PALUSZKIEWICZ Dawid
NIWIŃSKI Jan
KOZAK Paweł
WERESIŃSKI Paweł
CHUDZYŃSKI Krzysztof
KŁYK Bartek
PĘKAŁA Mikołaj
BALICKI Paweł
5V LOKOSZALIN  M 500:00:0100:01:4500:03:3800:05:2100:07:1400:09:1400:11:1800:13:0500:15:0500:16:5300:18:27.5200:18:29.48+00:00:592:1826
6DĘBIEC Adam
DĘBIEC Mateusz
GOŁKA Joel
KUŁAGA Dawid
PAŃPUCH Dawid
PODCHAJSKI Ernest
PYTLEWSKI Adrian
RATAJCZYK Jakub
SPRAWKA Wiktor
SZELEST Michał
10ZS NR 10KOSZALIN  M 600:00:0200:02:0000:03:4700:05:4400:07:3700:09:2900:11:1500:13:1600:15:0700:16:5700:19:13.1000:19:15.18+00:01:452:2425
7BRACH Wojtek
CZAPLIŃSKI Łukasz
KOWALCZYK Paweł
KOZANECKI Marcel
KUCHARSKI Kacper
ZALEWSKI Wojciech
PANFIL Kuba
PATAN Kacper
ROGUSZCZAK Mateusz
SOBCZAK Samuel
2II LOKOSZALIN  M 700:00:0100:01:4900:03:4000:05:3900:07:3700:09:3000:11:3800:13:3300:15:2700:17:1400:19:20.0900:19:21.81+00:01:522:2524.8
8BEŚKA Przemysłąw
BRONIKOWSKI Adrian
GÓRALSKI Kacper
KOZŁOWSKI Mateusz
LANGNER Przemysław
MALLACI- MERCURIO Giuseppe
PAŁĘCKI Przemek
ROBAKIEWICZ Jakub
RUDNICKI Kacper
SAMSONOWICZ Adrian
8ZS NR 8KOSZALIN  M 800:00:0100:02:0500:04:0400:06:2800:08:5600:11:0100:12:5000:15:4100:17:5500:20:3300:22:26.6700:22:28.24+00:04:582:4821.4
Znaleziono 8 wynik(ów)