MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SP - CHŁOPCY 600 M
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Organizator : | Miejski SZS w Koszalinie i ZSSport Zbigniew Maksymiuk |
Data : | 2018-10-11 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 0.6 km |
Zgłoszonych : | 10 |
Wystartowało : | 11 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 10 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.6km | Start_All 1.2km | Start_All 1.6km | Start_All 2.4km | Start_All 3km | Start_All 3.6km | Start_All 4.2km | Start_All 4.8km | Start_All 5.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STĘPNIK Miłosz GRABIASZ Maciej SUFRIED Szymon JAKUBOWSKIDANIEL Rafał BURZYŃSKI Daniel PIĄTEK Miłosz CHWAŁOWSKI Kamil PRZYBOREK Adrian WIEWIÓRA Michał TUDRUJ Mikołaj | 7 | SP 7 | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:01:43 | 00:03:30 | 00:05:18 | 00:06:57 | 00:08:37 | 00:10:33 | 00:12:23 | 00:14:03 | 00:15:48 | ||
2 | DANIK Aleksanderkamieniarz DANIK Dominik DORAWA Kacper STRYCZEK Piotr ŚNIEDZIEWSKI Alex KOSTRZEWSKI Michał ŻUŁTAK Michała WITKOWSKI Tymoteusz KRUK Wiktor WIŚNIEWSKI Łukasz | 3 | SP 3 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:42 | 00:03:33 | 00:05:22 | 00:07:17 | 00:09:00 | 00:10:47 | 00:12:31 | 00:14:20 | 00:16:10 | ||
3 | SMUTEK Robert GAN Jakub CEBULA Maksymilian CZUCZAK Daniel KASZKIEWICZ Jakub CZYCZ Mateusz TROJAK Jakub CEGIELSKI Kajetan CZYCZ Maciej SZUBSTARSKI Jakub | 5 | SP 5 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:47 | 00:03:33 | 00:05:28 | 00:07:22 | 00:09:03 | 00:10:51 | 00:12:51 | 00:14:39 | 00:16:29 | ||
4 | DUCHNIK Hubert FRĄTCZAK Filip HIRNIAK Jeremiasz KRAWCZYK Kamil NOWACZYK Dawid OLSZAK Jakub PESTA Mikołaj STĄPOR Szymon SUBEL Jakub TOMASZEWSKI Patryk | 18 | SP 18 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:40 | 00:03:27 | 00:05:16 | 00:07:16 | 00:09:03 | 00:10:49 | 00:12:33 | 00:14:40 | 00:16:32 | ||
5 | MADEJ Mateusz BORZĘCKI Jakub BIAŁOKOZOWICZ Leon PIEŚLAK Adam TOMCZAK Mikołaj WASZKOWIAK Damian MOISIEJEW Grzegorz DUDKIEWICZ Radosław BIAŁAS Stanisław KORZENIOWSKI Wiktor | 1 | SP 1 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:46 | 00:03:32 | 00:05:35 | 00:07:30 | 00:09:27 | 00:11:27 | 00:13:31 | 00:15:26 | 00:17:18 | ||
6 | DAJNOWICZ Kacper DZIWISIŃSKI Patryk FRĄCKOWIAK Igor GRYB Gabriel KOWALSKI Kamil KRAWIEC Adam ŁĄTKA Fabian PIOTRZKOWSKI Oskar STEĆ Kacper ŚLUSARCZYK Bartosz | 6 | SP 6 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:48 | 00:03:45 | 00:05:38 | 00:07:43 | 00:09:37 | 00:11:31 | 00:13:26 | 00:15:32 | 00:17:26 | ||
7 | ADAMCZYK Bartosz KISIEL Bartosz KORONA Marcel KUCHARSKI Szymon KUPUŚ Nnataniel KUZIOMKO Mateusz MICHALSKI Hubert PACUŁEK Maksymilianmierzejewski WOŁOSZYN Dominik | 17 | SP 17 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:53 | 00:03:47 | 00:05:50 | 00:07:48 | 00:10:06 | 00:12:13 | 00:14:13 | 00:16:12 | 00:18:10 | ||
8 | NICIEJEWSKI Joachim WAWRYK Bartłomiejzałuski WOLSKI Bartosz MĄKA Michał MĄDRZECKI Maciej IMIOŁEK Marcel CINCIO Wojciech ASTINGER Oliwier WACHOWICZ Jakub CYBULSKI Marrcin | 23 | SP 23 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:49 | 00:03:44 | 00:05:46 | 00:07:50 | 00:09:51 | 00:12:06 | 00:14:04 | 00:16:20 | 00:18:23 | ||
9 | FIL Marcel KALISZ Jakub KOWALSKI Eryk KRAJEWSKI Igor KURENDA Maciej NOCHOLAS Magala PILAREK Adrian POLAK Jakub REWKOWSKI Oliwier TOMICKI Adrian | 10 | SP 10 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:59 | 00:03:51 | 00:05:52 | 00:08:28 | 00:10:15 | 00:12:20 | 00:14:48 | 00:16:50 | 00:18:52 | ||
10 | JANUS Antoni BRYŁA Łukasz MICHNIEWICZ Michał BRYŁA Przemysław MIANOWSKI Marcel MIKUŁA Adam SZARPATOWSKI Hubert PIEKUTOWSKI Bruno NOWACKI Jan CIEPIASZUK Jakub | 21 | SP 21 | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:01:53 | 00:03:59 | 00:06:09 | 00:08:26 | 00:10:38 | 00:12:32 | 00:14:47 | 00:16:45 | 00:18:57 | ||
11 | 11 | SP 11 | KOSZALIN | 00:24:55 | 00:01:09 | 00:02:47 | 00:03:06 |
Znaleziono 11 wynik(ów)