MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M KOBIETY DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-25
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
19
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
17
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZER. PAPROCKA Ewelina 153 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  K 100:00:0200:03:0800:10:06.0800:10:08.12 3:2217.8
2PPOR. JANUSZYK Iwona 194 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  K 200:00:0200:03:1000:10:42.4000:10:44.49+00:00:363:3416.8
3POR. PINIARSKA Ewelina 23 BRYGADA RADIOTECHNICZNA WROCŁAW  K 300:00:0200:03:1700:10:59.3200:11:01.44+00:00:533:3916.4
4ST.SZER. BUNDZ Agnieszka 133 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  K 400:00:0200:03:5300:12:36.3500:12:38.91+00:02:304:1214.3
5SZER. MAZURKIEWICZ Magdalena 62 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  K 500:00:0300:03:5000:12:39.0000:12:42.12+00:02:324:1314.2
6SZER. WILCZYŃSKA Beata 93 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  K 600:00:0200:03:5300:12:50.0600:12:52.92+00:02:434:1614
7POR. DZIK Marta 42 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  K 700:00:0300:03:5800:12:52.7800:12:56.04+00:02:464:1714
8PPOR. SKULICH Ewelina 52 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  K 800:00:0300:04:0800:13:01.0300:13:04.49+00:02:544:2013.8
9SZER. PIEKARZ Magdalena 73 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  K 900:00:0300:04:1300:13:24.6400:13:28.03+00:03:184:2813.4
10KPR. RUDAWSKA Dorota 204 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  K 1000:00:0200:04:0800:13:27.2900:13:30.27+00:03:214:2913.4
11SZER. SEMENIUK Aleksandra 214 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  K 1100:00:0300:04:0700:13:47.3000:13:50.61+00:03:414:3513.1
12PPOR. MIKOŁAJCZYK Martyna 101 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  K 1200:00:0200:04:2100:14:01.9200:14:04.66+00:03:554:4012.8
13ST.KPR. JAKUBOWSKA Dorota 111 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  K 1300:00:0300:04:2300:14:15.4400:14:19.33+00:04:094:4512.6
14SZER. SUCHANOWSKA Aleksandra 16CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  K 1400:00:0300:04:1200:14:38.2400:14:41.99+00:04:324:5212.3
15SZER. GARAS Eliza 13 BRYGADA RADIOTECHNICZNA WROCŁAW  K 1500:00:0200:04:2100:14:50.4900:14:53.09+00:04:444:5712.1
16SZER. GRABIŃSKA Emilia 17CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  K 1600:00:0300:04:1500:15:29.3900:15:32.40+00:05:235:0911.6
17SZER. BILICKA Justyna 121 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  K 1700:00:0200:04:2500:17:51.3800:17:54.08+00:07:455:5710.1
SZER. WASYLÓW Edyta 83 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ DNF00:04:05 DNF DNF DNF--
SZER. ROSOŁOWSKA Paulina 143 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW DNF00:04:45 DNF DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)