MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M KOBIETY DO 35 LAT
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Organizator : | Siły Powietrzne |
Data : | 2018-09-25 |
Miejsce : | Gniewino |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 19 |
Wystartowało : | 19 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 17 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZER. PAPROCKA Ewelina | 15 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:02 | 00:03:08 | ||
2 | PPOR. JANUSZYK Iwona | 19 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:03:10 | ||
3 | POR. PINIARSKA Ewelina | 2 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:02 | 00:03:17 | ||
4 | SZER. MAZURKIEWICZ Magdalena | 6 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:03 | 00:03:50 | ||
5 | ST.SZER. BUNDZ Agnieszka | 13 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:02 | 00:03:53 | ||
6 | SZER. WILCZYŃSKA Beata | 9 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:02 | 00:03:53 | ||
7 | POR. DZIK Marta | 4 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:03 | 00:03:58 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZER. WASYLÓW Edyta | 8 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | DNF | 00:04:05 DNF | |||
9 | SZER. SEMENIUK Aleksandra | 21 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:03 | 00:04:07 | ||
10 | KPR. RUDAWSKA Dorota | 20 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:04:08 | ||
11 | PPOR. SKULICH Ewelina | 5 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:03 | 00:04:08 | ||
12 | SZER. SUCHANOWSKA Aleksandra | 16 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:03 | 00:04:12 | ||
13 | SZER. PIEKARZ Magdalena | 7 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:03 | 00:04:13 | ||
14 | SZER. GRABIŃSKA Emilia | 17 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:03 | 00:04:15 | ||
15 | PPOR. MIKOŁAJCZYK Martyna | 10 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:02 | 00:04:21 | ||
16 | SZER. GARAS Eliza | 1 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:02 | 00:04:21 | ||
17 | ST.KPR. JAKUBOWSKA Dorota | 11 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:03 | 00:04:23 | ||
18 | SZER. BILICKA Justyna | 12 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:02 | 00:04:25 | ||
SZER. ROSOŁOWSKA Paulina | 14 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | DNF | 00:04:45 DNF |
Znaleziono 19 wynik(ów)