MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-25
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
19
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz 483 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  M 100:00:0100:02:5500:08:33.5900:08:35.18 2:5121
2SZER. GARSKI Dawid 383 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAW  M 200:00:0100:02:5600:08:39.8800:08:41.70+00:00:062:5320.8
3PLUT. POKROP Hubert 423 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 300:00:0100:02:5600:08:52.5100:08:54.34+00:00:182:5720.3
4ST.KPR.TARASIUK Paweł 392 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  M 400:00:0100:02:5500:08:57.0900:08:58.81+00:00:232:5920.1
5PLUT. LIPIEC Sebastian 451 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  M 500:00:0200:03:0900:09:36.2800:09:38.95+00:01:023:1218.8
6SZER. KACZMAREK Wojciech 503 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  M 600:00:0200:03:1800:09:54.1000:09:56.79+00:01:203:1818.2
7SZER. OWSIANIK Tomasz 471 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  M 700:00:0200:03:2100:09:54.5200:09:57.24+00:01:203:1818.2
8ST.KPR. GŁOWSKI Dariusz 402 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  M 800:00:0200:03:1600:09:56.0600:09:58.40+00:01:223:1818.1
9SZER. DUJKA Kamil 433 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 900:00:0200:03:1500:10:16.0900:10:18.56+00:01:423:2517.5
10SZER. SZYMCZAK Jakub 443 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 1000:00:0200:03:1800:10:20.0900:10:22.24+00:01:463:2617.4
11PLUT. PRZYBYSZ Rafał 461 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  M 1100:00:0300:03:2000:10:27.0800:10:30.19+00:01:533:2917.2
12ST.KPR. SOBIEGRAJ Krzysztof 554 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  M 1200:00:0200:03:1800:10:35.5100:10:37.71+00:02:013:3117
13ST.SZER. BIELECKI Szymon 493 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  M 1300:00:0100:03:0300:10:39.4200:10:41.33+00:02:053:3316.9
14KPR. UTNICKI Mateusz 564 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  M 1400:00:0200:03:1600:10:43.1700:10:45.77+00:02:093:3416.8
15KPT. BRACZYK Dariusz 544 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  M 1500:00:0200:03:0300:10:50.2900:10:52.72+00:02:163:3616.6
16PLUT. CHYŁA Marcin 51CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  M 1600:00:0200:03:2000:11:12.4700:11:14.53+00:02:383:4416.1
17ST.KPR. TOKARSKI Przemysław 373 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAW  M 1700:00:0300:03:3400:11:29.5900:11:32.66+00:02:563:4915.7
18SZER. BASKA Łukasz 363 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAW  M 1800:00:0300:03:3400:11:32.0800:11:35.23+00:02:583:5015.6
19SZER. JAKUBIK Przemysław 52CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  M 1900:00:0200:03:3000:11:47.9100:11:50.66+00:03:143:5615.3
Znaleziono 19 wynik(ów)