MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Organizator : | Siły Powietrzne |
Data : | 2018-09-25 |
Miejsce : | Gniewino |
Dystans : | 3 km |
Zgłoszonych : | 19 |
Wystartowało : | 19 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 19 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZER. GARSKI Dawid | 38 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:01 | 00:02:56 | ||
2 | ST.KPR.TARASIUK Paweł | 39 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:01 | 00:02:55 | ||
3 | ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz | 48 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:01 | 00:02:55 | ||
4 | ST.SZER. BIELECKI Szymon | 49 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:01 | 00:03:03 | ||
5 | PLUT. POKROP Hubert | 42 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:01 | 00:02:56 | ||
6 | ST.KPR. GŁOWSKI Dariusz | 40 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:02 | 00:03:16 | ||
7 | SZER. DUJKA Kamil | 43 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:02 | 00:03:15 | ||
8 | SZER. SZYMCZAK Jakub | 44 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:02 | 00:03:18 | ||
9 | PLUT. LIPIEC Sebastian | 45 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:02 | 00:03:09 | ||
10 | SZER. OWSIANIK Tomasz | 47 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:02 | 00:03:21 | ||
11 | SZER. KACZMAREK Wojciech | 50 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:02 | 00:03:18 | ||
12 | PLUT. CHYŁA Marcin | 51 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:03:20 | ||
13 | SZER. JAKUBIK Przemysław | 52 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:03:30 | ||
14 | KPT. BRACZYK Dariusz | 54 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:03:03 | ||
15 | ST.KPR. SOBIEGRAJ Krzysztof | 55 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:03:18 | ||
16 | KPR. UTNICKI Mateusz | 56 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:03:16 | ||
17 | SZER. BASKA Łukasz | 36 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:03 | 00:03:34 | ||
18 | ST.KPR. TOKARSKI Przemysław | 37 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:03 | 00:03:34 | ||
19 | PLUT. PRZYBYSZ Rafał | 46 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:03 | 00:03:20 |
Znaleziono 19 wynik(ów)