MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 35 LAT

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-25
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
15
Wystartowało/ Started:
15
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
15
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PLUT. WALASZCZYK Paweł 643 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 100:00:0200:03:1400:09:28.1900:09:30.45 3:0919
2MŁ.CHOR. RĘBACZ Sylwester 612 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  M 200:00:0200:03:1400:09:29.4100:09:31.56+00:00:013:0919
3ST.CHOR.SZT. TERLECKI Krzysztof 602 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃ  M 300:00:0200:03:1600:09:46.0500:09:48.16+00:00:173:1518.4
4PLUT. SEREMAK Paweł 754 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  M 400:00:0200:03:1500:09:55.6300:09:58.01+00:00:273:1818.1
5SIERŻ. SUROWIEC Michał 703 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  M 500:00:0200:03:1600:09:57.9600:10:00.39+00:00:293:1918.1
6PLUT. GOGOLEWSKI Michał 693 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEW  M 600:00:0200:03:2000:10:04.1300:10:06.64+00:00:353:2117.9
7PLUT. POCIASK Marcin 573 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAW  M 700:00:0200:03:1600:10:05.7800:10:07.96+00:00:373:2117.9
8MŁ.CHOR. GOLECKI Mirosław 72CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  M 800:00:0200:03:2000:10:13.7700:10:16.17+00:00:453:2417.6
9ST.CHOR. KUCHARCZYK Adam 633 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 900:00:0200:03:1500:10:21.1500:10:23.49+00:00:523:2717.4
10ST.CHOR. MUSIAŁ Sebastian 73CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALIN  M 1000:00:0200:03:2000:10:24.9000:10:27.86+00:00:563:2817.3
11ST.KPR. CIERNIAK Jarosław 653 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZ  M 1100:00:0200:03:2000:10:32.0700:10:34.92+00:01:033:3017.1
12ST.KPR.NOWAKOWSKI Wojciech 671 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  M 1200:00:0200:03:2000:10:41.1800:10:44.06+00:01:123:3416.8
13PLUT. PIASECKI Piotr 583 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAW  M 1300:00:0200:03:2600:10:57.0700:10:59.79+00:01:283:3916.4
14MŁ.CHOR. CZERNIEWSKI Arkadiusz 764 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLIN  M 1400:00:0300:03:2800:11:10.1700:11:13.18+00:01:413:4316.1
15MŁ.CHOR.WARCHULSKI Tomasz 661 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN  M 1500:00:0300:03:3100:11:14.6500:11:17.66+00:01:463:4416
Znaleziono 15 wynik(ów)