MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 8000 M MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 35 LAT
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Mistrzostwa Sił Powietrznych w biegach przełajowych
Organizator : | Siły Powietrzne |
Data : | 2018-09-25 |
Miejsce : | Gniewino |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 17 |
Wystartowało : | 17 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 16 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2km | Start_All 4km | Start_All 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MŁ.CHOR. SOWA Arkadiusz | 103 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:01 | 00:06:35 | 00:13:23 | 00:20:20 | ||
2 | SZER. GŁODEK Marcin | 117 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:06:36 | 00:13:38 | 00:20:42 | ||
3 | MŁ.CHOR. FIDO Adam | 111 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:01 | 00:06:39 | 00:13:46 | 00:21:07 | ||
4 | SIERŻ. WOLKIEWICZ Marcin | 107 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:02 | 00:06:55 | 00:14:04 | 00:21:18 | ||
5 | MŁ.CHOR. BORODYCZ Tomasz | 106 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | 00:00:02 | 00:07:04 | 00:14:24 | 00:21:58 | ||
6 | MŁ.CHOR. KALETA Sebastian | 115 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:07:04 | 00:14:41 | 00:22:29 | ||
7 | SZER. WŁODARCZYK Marcin | 118 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:03 | 00:07:30 | 00:15:08 | 00:22:55 | ||
8 | KPR. KAMIŃSKI Sławomir | 99 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:02 | 00:07:32 | 00:15:08 | 00:22:56 | ||
9 | SIERŻ. CIEŚLAK Bartosz | 100 | 3 Brygada Radiotechniczna | WROCŁAW | 00:00:02 | 00:07:31 | 00:15:09 | 00:23:06 | ||
10 | ST.SZER. JÓŻEFOWICZ Dawid | 108 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:03 | 00:07:34 | 00:15:25 | 00:23:27 | ||
11 | MŁ.CHOR. SZWAGIERCZYK Andrzej | 119 | 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | DĘBLIN | 00:00:02 | 00:07:42 | 00:15:50 | 00:23:58 | ||
12 | KPR. ZAŁUSKI Zbigniew | 112 | 3 Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej | SOCHACZEW | 00:00:02 | 00:07:29 | 00:15:41 | 00:24:27 | ||
13 | PLUT. GOLLA Sławomir | 109 | 1 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | ŚWIDWIN | 00:00:02 | 00:07:36 | 00:15:59 | 00:24:41 | ||
14 | ST.KPR. RAJEWICZ Krzysztof | 104 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:02 | 00:08:05 | 00:16:46 | 00:25:15 | ||
15 | ST.CHOR.SZT. KAJKOWSKI Rafał | 114 | Centrum Szkolenia Sił Powietrznych | KOSZALIN | 00:00:02 | 00:07:48 | 00:16:46 | 00:25:50 | ||
16 | ST.SZER. BIAŁOSZYŃSKI Robert | 102 | 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego | POZNAŃ | 00:00:02 | 00:08:28 | 00:18:04 | 00:27:49 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
ST.CHOR.SZT. CZAJA Roman | 105 | 3 Skrzydło Lotnictwa Transportowego | POWIDZ | DNF | 00:06:50 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 17 wynik(ów)