MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY KOBIETY 3 X 1000 M

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-26
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
21
Wystartowało/ Started:
21
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
21
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafety

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PPOR. JANUSZYK Iwona 194 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety1K 100:07:0300:02:57.4100:10:01.17 0:5960.7
2SZER. PAPROCKA Ewelina 153 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety2K 200:07:4300:03:00.9900:10:44.83+00:00:031:0059.7
3POR. PINIARSKA Ewelina 23 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety3K 300:07:3100:03:04.0700:10:35.58+00:00:061:0158.7
4SZER. MAZURKIEWICZ Magdalena 62 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety4K 400:07:3000:03:19.8800:10:50.69+00:00:221:0654
5MJR ROMANEK Agata 281 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety5K 500:07:2800:03:24.2700:10:52.32+00:00:261:0852.9
6KPT. PRZYBYŁOWICZ Ramona 344 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety6K 600:00:0100:03:24.6900:03:26.33+00:00:271:0852.7
7ST.SZER. BUNDZ Agnieszka 133 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety7K 700:00:0000:03:24.8800:03:25.84+00:00:271:0852.7
8POR. WOIŃSKA-WAŻYDRĄG Aleksandra 263 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety8K 800:03:3200:03:25.0900:06:57.38+00:00:271:0852.7
9POR. DZIK Marta 42 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety9K 900:00:0100:03:29.3800:03:30.70+00:00:311:0951.7
10SZER. PIEKARZ Magdalena 73 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety10K 1000:00:0100:03:30.9300:03:32.24+00:00:331:1051.2
11SZER. WILCZYŃSKA Beata 93 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety11K 1100:06:5700:03:31.1000:10:28.30+00:00:331:1051.2
12SZER. CHELIŃSKA Magdalena 223 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety12K 1200:00:0100:03:33.8200:03:35.36+00:00:361:1150.5
13KPR. RUDAWSKA Dorota 204 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety13K 1300:03:2500:03:38.4200:07:04.11+00:00:411:1349.3
14PPOR. MIKOŁAJCZYK Martyna 101 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety14K 1400:00:0100:03:39.9200:03:41.16+00:00:421:1349.1
15ST.KPR. JAKUBOWSKA Dorota 111 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety15K 1500:03:4000:03:46.7700:07:27.76+00:00:491:1547.6
16SZER. GARAS Eliza 13 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety16K 1600:03:3400:03:57.8200:07:32.38+00:01:001:1945.4
17MŁ.CHOR. MIKŁA Kamila 242 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety17K 1700:03:3000:04:01.6900:07:31.76+00:01:041:2044.8
18PLUT. DUŚKO Katarzyna 32CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety18K 1800:00:0100:04:05.9300:04:07.32+00:01:081:2243.9
19SZER. SUCHANOWSKA Aleksandra 16CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety19K 1900:08:2600:04:08.0100:12:34.28+00:01:101:2243.5
20KPR. PAWŁOWSKA Dorota 303 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety20K 2000:03:2500:04:19.9700:07:45.27+00:01:221:2641.5
21SZER. GRABIŃSKA Emilia 17CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety21K 2100:04:0500:04:20.6300:08:26.51+00:01:231:2741.4
Znaleziono 21 wynik(ów)