MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI - 4 X 1000 M

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-26
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
28
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
28
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafety

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZER. GARSKI Dawid 383 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety1M 100:02:25.48 0:4874
2ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz 483 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety2M 200:02:30.33+00:00:040:5072
3SZER. SIECIŃSKI Marcin 913 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety3M 300:02:32.80+00:00:070:5170.6
4PLUT. WALASZCZYK Paweł 643 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety4M 400:02:35.35+00:00:090:5269.2
5PLUT. SEREMAK Paweł 754 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety5M 500:02:36.84+00:00:110:5268.8
6SZER. MORZYŃSKI Dariusz 863 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety6M 600:02:37.38+00:00:110:5268.8
7ST.SZER. WIJATA Piotr 974 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety7M 700:02:37.73+00:00:120:5268.4
8SZER. MAJECKI Robert 783 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety8M 800:02:39.27+00:00:130:5367.9
9ST.KPR. SOBIEGRAJ Krzysztof 554 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety9M 900:02:40.92+00:00:150:5367.1
10PLUT. GOGOLEWSKI Michał 693 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety10M 1000:02:43.19+00:00:170:5465.9
11ST.KPR. GŁOWSKI Dariusz 402 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety11M 1100:02:44.43+00:00:180:5565.5
12PLUT. POCIASK Marcin 573 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety12M 1200:02:48.21+00:00:220:5664.3
13SZER. DUJKA Kamil 433 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety13M 1300:02:49.04+00:00:230:5663.9
14SZER. GŁODEK Marcin 1174 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety14M 1400:02:49.04+00:00:230:5663.9
15ST.CHOR. KUCHARCZYK Adam 633 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety15M 1500:02:52.17+00:00:260:5762.8
16KPR. STACHOWIAK Adrian 803 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety16M 1600:02:57.39+00:00:310:5960.7
17SZER. WIECZOREK Łukasz 93CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety17M 1700:02:57.47+00:00:310:5961
18ST.KPR.NOWAKOWSKI Wojciech 671 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety18M 1800:02:57.58+00:00:320:5961
19PLUT. BOBECKI Patryk 822 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety19M 1900:02:58.74+00:00:330:5960.3
20PLUT. CHYŁA Marcin 51CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety20M 2000:03:01.31+00:00:351:0059.7
21ST.SZER. JÓŻEFOWICZ Dawid 1081 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety21M 2100:03:05.12+00:00:391:0158.4
22SZER. JAKUBIK Przemysław 52CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety22M 2200:03:05.15+00:00:391:0158.4
23MŁ.CHOR.WARCHULSKI Tomasz 661 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety23M 2300:03:14.65+00:00:491:0555.4
24PLUT. GOLLA Sławomir 1091 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety24M 2400:03:16.65+00:00:511:0554.8
25ST.KPR. RAJEWICZ Krzysztof 1042 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety25M 2500:03:21.88+00:00:561:0753.5
26ST.CHOR.SZT. KAJKOWSKI Rafał 114CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety26M 2600:03:26.64+00:01:011:0952.2
27MŁ.CHOR. SOWA Arkadiusz 1032 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety27M 2700:06:17.79+00:03:522:0528.6
DQST.SZER. BIELECKI Szymon 493 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety00:02:38.48 DQ--
Znaleziono 28 wynik(ów)