MISTRZOSTWA SIŁ POWIETRZNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI - 4 X 2000 M

Organizator/ Organizer:
Siły Powietrzne
Data/ Date:
2018-09-26
Miejsce/ Place:
Gniewino
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
28
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
28
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafety

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZER. GRYCKO Tomasz 903 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety1M 100:05:23.07 1:4733.4
2KPR.TARAS Daniel 871 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety2M 200:05:26.53+00:00:031:4933
3ST.KPR.TARASIUK Paweł 392 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety3M 300:05:49.00+00:00:251:5630.9
4POR. MAŚLANKA Wojciech 843 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety4M 400:05:52.85+00:00:291:5730.6
5PLUT. LIPIEC Sebastian 451 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety5M 500:05:56.30+00:00:331:5830.3
6MŁ.CHOR. RĘBACZ Sylwester 612 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety6M 600:05:57.77+00:00:341:5930.2
7POR. CENKIER Michał 812 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety7M 700:05:58.73+00:00:351:5930.2
8PLUT. POKROP Hubert 423 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety8M 800:05:59.88+00:00:362:0030
9KPR.DOBROWOLSKI Kamil 881 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety9M 900:06:07.56+00:00:442:0229.3
10SZER. OWSIANIK Tomasz 471 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWINSztafety10M 1000:06:07.85+00:00:442:0229.3
11KPR. POCHYLSKI Łukasz 964 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety11M 1100:06:08.59+00:00:452:0329.3
12ST.CHOR.SZT. TERLECKI Krzysztof 602 SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOZNAŃSztafety12M 1200:06:08.71+00:00:452:0329.3
13SIERŻ. WOLKIEWICZ Marcin 1073 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety13M 1300:06:11.23+00:00:482:0329.1
14SZER. KACZMAREK Wojciech 503 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety14M 1400:06:16.01+00:00:522:0528.7
15MŁ.CHOR. FIDO Adam 1113 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety15M 1500:06:17.43+00:00:542:0628.6
16SIERŻ. SUROWIEC Michał 703 BRYGADA RAKIETOWA OBRONY POWIETRZNEJSOCHACZEWSztafety16M 1600:06:17.57+00:00:542:0628.6
17KPT. SZOPIŃSKI Tomasz 110CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety17M 1700:06:22.88+00:00:592:0728.2
18ST.CHOR. MUSIAŁ Sebastian 73CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety18M 1800:06:31.05+00:01:072:1027.6
19MŁ.CHOR. BORODYCZ Tomasz 1063 SKRZYDŁO LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOWIDZSztafety19M 1900:06:31.60+00:01:082:1027.6
20KPR. UTNICKI Mateusz 564 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety20M 2000:06:37.94+00:01:142:1227.1
21SZER. WŁODARCZYK Marcin 1184 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety21M 2100:06:40.68+00:01:172:1326.9
22MŁ.CHOR. GOLECKI Mirosław 72CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety22M 2200:06:41.96+00:01:182:1426.9
23SIERŻ. CIEŚLAK Bartosz 1003 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety23M 2300:06:47.48+00:01:242:1626.5
24KPR. KAMIŃSKI Sławomir 993 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety24M 2400:06:55.82+00:01:322:1826
25MŁ.CHOR. KALETA Sebastian 115CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINSztafety25M 2500:06:56.96+00:01:332:1925.9
26MŁ.CHOR. CZERNIEWSKI Arkadiusz 764 SKRZYDŁO LOTNICTWA SZKOLNEGODĘBLINSztafety26M 2600:06:58.99+00:01:352:1925.8
27PLUT. PIASECKI Piotr 583 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety27M 2700:07:08.43+00:01:452:2325.2
28ST.KPR. TOKARSKI Przemysław 373 BRYGADA RADIOTECHNICZNAWROCŁAWSztafety28M 2800:07:43.46+00:02:202:3423.3
Znaleziono 28 wynik(ów)