MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M KOBIETY DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
19
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.06km | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.06km1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZER. GOSK Anna 516 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  K 100:00:0000:00:0600:03:1800:10:00.6900:10:00.69 3:2018
2SZER. TRZASKALSKA Izabela 412 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJSZCZECIN  K 200:00:0000:00:0600:03:1800:10:16.3200:10:16.32+00:00:153:2517.5
3SZER. LUPA Beata 211 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  K 300:00:0000:00:0700:03:2200:10:31.0700:10:31.07+00:00:303:3017.1
4SZER. KACZYŃSKA Paulina 312 DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJSZCZECIN  K 400:00:0000:00:0600:03:2100:10:38.9400:10:38.94+00:00:383:3216.9
5SZER. BILAWA Karolina 111 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  K 500:00:0000:00:0700:03:2700:10:39.9800:10:39.98+00:00:393:3316.9
6SZER. WICHA Iwona 616 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  K 600:00:0000:00:0700:03:2700:10:42.3700:10:42.37+00:00:413:3416.8
7SZER. PAPROCKA Ewelina 8SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  K 700:00:0000:00:0700:03:2800:11:05.7100:11:05.71+00:01:053:4116.2
8PPOR. JANUSZYK Iwona 7SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  K 800:00:0000:00:0700:03:4400:11:20.9900:11:20.99+00:01:203:4615.9
9SIERŻ. PCHOR. REDA Kinga 19WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  K 900:00:0000:00:0800:03:5500:12:13.1100:12:13.11+00:02:124:0414.7
10ST.SZER. CIEŚLA Mariola 12INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  K 1000:00:0000:00:0800:04:0900:12:58.1100:12:58.11+00:02:574:1913.9
11PPOR. ULAN Natalia 11INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  K 1100:00:0000:00:0800:04:1000:13:05.6900:13:05.69+00:03:054:2113.8
12ST.SZER. KAZIMIERCZUK Karolina 15DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  K 1200:00:0000:00:0800:03:5900:13:13.0700:13:13.07+00:03:124:2413.6
13ST.SZER. SZLĄZAK Beata 13ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  K 1300:00:0000:00:0800:04:1000:13:15.6100:13:15.61+00:03:144:2513.6
14SZER. ZAMORA Katarzyna 21WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  K 1400:00:0000:00:0800:04:2900:13:42.4600:13:42.46+00:03:414:3413.1
15SZER. WYSOKIŃSKA Aneta 14ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  K 1500:00:0000:00:0700:04:2100:13:51.1700:13:51.17+00:03:504:3713
16SZER. JAWIEŃ Anna 22WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  K 1600:00:0000:00:0900:04:3800:14:22.4500:14:22.45+00:04:214:4712.5
17MAR. UZARSKA Ewa 10MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  K 1700:00:0000:00:0800:04:3300:15:04.2300:15:04.23+00:05:035:0111.9
18SZER. SOCHACKA Agata 16DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  K 1800:00:0000:00:0900:04:3800:15:08.0500:15:08.05+00:05:075:0211.9
19MAR. PANEK Klaudia 9MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  K 1900:00:0000:00:0800:04:3800:15:17.6500:15:17.65+00:05:165:0511.8
Znaleziono 19 wynik(ów)