MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M KOBIETY POWYŻEJ 35 LAT

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
19
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.06km | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.06km1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ST.CHOR. SZENK Marta 39INSTYTUCJE CENTRALNE MONWARSZAWA  K 100:00:0000:00:0700:03:4700:11:17.3200:11:17.32 3:4516
2ST.SIERŻ. WOSZCZEK Danuta 30SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  K 200:00:0000:00:0700:03:4800:11:32.2800:11:32.28+00:00:143:5015.6
3SZER. RANISZEWSKA Marzena 2716 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  K 300:00:0000:00:0700:03:5000:11:55.9800:11:55.98+00:00:383:5815.1
4SZER. POGORZELSKA Anna 2512 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  K 400:00:0000:00:0800:03:5500:12:21.4900:12:21.49+00:01:044:0714.6
5KPR. KLAWIŃSKA Bernadetta 2612 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  K 500:00:0000:00:0800:04:0700:12:28.2600:12:28.26+00:01:104:0914.4
6SZER. WALIDUDA Anna 2311 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  K 600:00:0000:00:0800:04:0200:13:04.7400:13:04.74+00:01:474:2113.8
7ST. SZER. BRANCEWICZ Katarzyna 2816 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  K 700:00:0000:00:0700:04:1000:13:09.6700:13:09.67+00:01:524:2313.7
8SZER. SIERACKA Justyna 36ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  K 800:00:0000:00:0700:04:0700:13:12.1200:13:12.12+00:01:544:2413.6
9MŁ.CHOR. DUDA Milena 35ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  K 900:00:0000:00:0900:04:4800:14:32.9700:14:32.97+00:03:154:5012.4
10MAR. KAROLEWSKA Anna 31MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  K 1000:00:0000:00:0800:04:3300:14:56.3600:14:56.36+00:03:394:5812.1
11MŁ.CHOR. WRZESZCZ Edyta 2411 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  K 1100:00:0000:00:0800:04:3100:15:00.4500:15:00.45+00:03:435:0012
12KPR. BARSZCZEWSKA Alicja 43WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  K 1200:00:0000:00:0900:04:4800:15:21.0200:15:21.02+00:04:035:0711.7
13SZER. MARGOT-SZUWARA Agnieszka 34INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  K 1300:00:0000:00:0900:04:5800:15:26.8900:15:26.89+00:04:095:0811.7
14SZER. ANTONIAK Sylwia 44WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  K 1400:00:0000:00:0900:05:0300:16:15.4700:16:15.47+00:04:585:2511.1
15PLUT. DĘBSKA Beata 33INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  K 1500:00:0000:00:0900:05:1200:17:00.6400:17:00.64+00:05:435:4010.6
16ST.KPR. SŁABIK Agata 29SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  K 1600:00:0000:00:0900:05:3100:17:06.5500:17:06.55+00:05:495:4210.5
17ST.SZER. MANDES Wioletta 37DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  K 1700:00:0000:00:0700:04:4500:17:08.2100:17:08.21+00:05:505:4210.5
18ST.SZER. PAWLICKA Anna 38DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  K 1800:00:0000:00:0900:05:3100:18:09.6700:18:09.67+00:06:526:039.9
19MAR. WIŚNIEWSKA Katarzyna 32MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  K 1900:00:0000:00:0800:04:2600:20:18.9700:20:18.97+00:09:016:468.9
Znaleziono 19 wynik(ów)