MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.06km | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.06km1kmCzas
netto
3km
Czas
brutto
3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZER. BŁASZCZYK Patryk 4812 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  M 100:00:0000:00:0600:02:5900:08:56.7800:08:56.78 2:5820.1
2KPR. DEMCZYSZAK Mateusz 4611 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 200:00:0000:00:0600:03:0000:09:01.2000:09:01.20+00:00:043:0020
3ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz 55SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 300:00:0000:00:0500:03:0100:09:03.9500:09:03.95+00:00:073:0119.9
4ST.SZER. OLEJARZ Artur 5012 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  M 400:00:0000:00:0500:03:0200:09:09.5500:09:09.55+00:00:123:0319.7
5SZER. KLAYBOR Dawid 4711 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 500:00:0000:00:0600:03:0200:09:17.3100:09:17.31+00:00:203:0519.4
6SZER. SZOSTAK Paweł 5316 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 600:00:0000:00:0600:03:0300:09:18.6900:09:18.69+00:00:213:0619.4
7SZER. GARSKI Dawid 56SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 700:00:0000:00:0600:03:0200:09:30.4500:09:30.45+00:00:333:1018.9
8SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof 4511 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 800:00:0000:00:0600:03:1100:09:33.1900:09:33.19+00:00:363:1118.8
9ST.SZER. NOWICKI Bartosz 4912 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  M 900:00:0000:00:0600:03:1100:09:51.3400:09:51.34+00:00:543:1718.3
10SZER. KOWALSKI Karol 5116 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 1000:00:0000:00:0600:03:1300:09:53.8900:09:53.89+00:00:573:1718.2
11MAR.ELEW. SOKOŁOWSKI Ryszard 57MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 1100:00:0000:00:0600:03:1700:09:54.4000:09:54.40+00:00:573:1818.2
12PLUT. POKROP Hubert 54SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 1200:00:0000:00:0600:03:1900:09:55.5100:09:55.51+00:00:583:1818.2
13KPT. BRESZKA Michał 74WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 1300:00:0000:00:0600:03:1600:10:00.3800:10:00.38+00:01:033:2018
14ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz 5216 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 1400:00:0000:00:0700:03:1600:10:02.7600:10:02.76+00:01:053:2017.9
15ST.SZER. GOŁDYN Sebastian 61INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 1500:00:0000:00:0700:03:1900:10:06.9400:10:06.94+00:01:103:2217.8
16ST.SZER. SKIBA Łukasz 60INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 1600:00:0000:00:0600:03:1300:10:10.5300:10:10.53+00:01:133:2317.7
17ST.SZER. DEROŃ Waldemar 62INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 1700:00:0000:00:0700:03:1800:10:16.2400:10:16.24+00:01:193:2517.5
18SZER. MIERZWA Mariusz 76WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 1800:00:0000:00:0600:03:1700:10:16.2500:10:16.25+00:01:193:2517.5
19ST.SZER. URBANOWICZ Michał 66DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  M 1900:00:0000:00:0600:03:1900:10:38.1000:10:38.10+00:01:413:3216.9
20MAR. PIONK Rafał 58MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 2000:00:0000:00:0700:03:3100:10:51.4300:10:51.43+00:01:543:3716.6
21MAT. WRYCZA Daniel 59MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 2100:00:0000:00:0800:03:3700:11:07.6900:11:07.69+00:02:103:4216.2
22POR. GOŁAWSKI Rafał 69INSTYTUCJE CENTRALNE MONWARSZAWA  M 2200:00:0000:00:0700:03:3300:11:13.7200:11:13.72+00:02:163:4416
23PKR.PCHOR. PAWŁOWSKI Patryk 73WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 2300:00:0000:00:0800:03:4800:11:22.8000:11:22.80+00:02:263:4715.8
24PPOR. JÓZEFIAK Paweł 75WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 2400:00:0000:00:0700:03:2500:11:24.9600:11:24.96+00:02:283:4815.8
25ST.SZER. OLSZAK Paweł 68DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  M 2500:00:0000:00:0700:03:4400:11:48.0900:11:48.09+00:02:513:5615.3
26SZER. DROZD Jakub 77WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 2600:00:0000:00:0800:03:4600:11:52.6600:11:52.66+00:02:553:5715.2
27SIERŻ.PCHOR. HŁADUNIUK Patryk 72WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 2700:00:0000:00:0800:03:4900:11:59.3800:11:59.38+00:03:023:5915
28SZER. ZAWADKA Tomasz 63ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  M 2800:00:0000:00:0700:03:4200:12:04.9200:12:04.92+00:03:084:0114.9
29ST.SZER. GĘSICH Kamil 64ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  M 2900:00:0000:00:0800:03:4800:12:13.5900:12:13.59+00:03:164:0414.7
SZER. FIGARSKI Dariusz 67DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA DNF00:00:06 DNF00:03:30 DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)