MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT

Organizator:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data:
2018-10-23
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
30
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 0,1 km

Pełne wyniki dla 0.06km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.06km | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.06km
   
1ST.SZER. OLEJARZ Artur 5012 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:05
2ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz 55SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:05
3SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof 4511 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:06
4KPR. DEMCZYSZAK Mateusz 4611 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:06
5SZER. KLAYBOR Dawid 4711 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:06
6ST.SZER. NOWICKI Bartosz 4912 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:06
7SZER. KOWALSKI Karol 5116 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:06
8SZER. SZOSTAK Paweł 5316 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:06
9PLUT. POKROP Hubert 54SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:06
10SZER. GARSKI Dawid 56SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:06
11MAR.ELEW. SOKOŁOWSKI Ryszard 57MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:06
12ST.SZER. SKIBA Łukasz 60INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:06
13ST.SZER. URBANOWICZ Michał 66DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA 00:00:0000:00:06
14KPT. BRESZKA Michał 74WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:06
15SZER. MIERZWA Mariusz 76WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:06
16SZER. BŁASZCZYK Patryk 4812 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:06
SZER. FIGARSKI Dariusz 67DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA DNF00:00:06 DNF
18ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz 5216 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:07
19MAR. PIONK Rafał 58MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:07
20ST.SZER. GOŁDYN Sebastian 61INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:07
21ST.SZER. DEROŃ Waldemar 62INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:07
22SZER. ZAWADKA Tomasz 63ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA 00:00:0000:00:07
23ST.SZER. OLSZAK Paweł 68DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA 00:00:0000:00:07
24POR. GOŁAWSKI Rafał 69INSTYTUCJE CENTRALNE MONWARSZAWA 00:00:0000:00:07
25PPOR. JÓZEFIAK Paweł 75WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:07
26MAT. WRYCZA Daniel 59MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:08
27ST.SZER. GĘSICH Kamil 64ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA 00:00:0000:00:08
28SIERŻ.PCHOR. HŁADUNIUK Patryk 72WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:08
29PKR.PCHOR. PAWŁOWSKI Patryk 73WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:08
30SZER. DROZD Jakub 77WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:08
Znaleziono 30 wynik(ów)