MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
3 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.06km | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryCzas startu/Start time0.06km1km
    
1SZER. BŁASZCZYK Patryk 4812 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:0600:02:59
2KPR. DEMCZYSZAK Mateusz 4611 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:0600:03:00
3ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz 55SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:0500:03:01
4SZER. KLAYBOR Dawid 4711 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:0600:03:02
5ST.SZER. OLEJARZ Artur 5012 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:0500:03:02
6SZER. GARSKI Dawid 56SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:0600:03:02
7SZER. SZOSTAK Paweł 5316 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:0600:03:03
8SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof 4511 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ 00:00:0000:00:0600:03:11
9ST.SZER. NOWICKI Bartosz 4912 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN 00:00:0000:00:0600:03:11
10SZER. KOWALSKI Karol 5116 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:0600:03:13
11ST.SZER. SKIBA Łukasz 60INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0600:03:13
12ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz 5216 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG 00:00:0000:00:0700:03:16
13KPT. BRESZKA Michał 74WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0600:03:16
14MAR.ELEW. SOKOŁOWSKI Ryszard 57MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:0600:03:17
15SZER. MIERZWA Mariusz 76WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:0600:03:17
16ST.SZER. DEROŃ Waldemar 62INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0700:03:18
17PLUT. POKROP Hubert 54SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN 00:00:0000:00:0600:03:19
18ST.SZER. GOŁDYN Sebastian 61INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0700:03:19
19ST.SZER. URBANOWICZ Michał 66DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA 00:00:0000:00:0600:03:19
20PPOR. JÓZEFIAK Paweł 75WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:0700:03:25
SZER. FIGARSKI Dariusz 67DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA DNF00:00:06 DNF00:03:30 DNF
22MAR. PIONK Rafał 58MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:0700:03:31
23POR. GOŁAWSKI Rafał 69INSTYTUCJE CENTRALNE MONWARSZAWA 00:00:0000:00:0700:03:33
24MAT. WRYCZA Daniel 59MARYNARKA WOJENNAGDYNIA 00:00:0000:00:0800:03:37
25SZER. ZAWADKA Tomasz 63ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA 00:00:0000:00:0700:03:42
26ST.SZER. OLSZAK Paweł 68DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA 00:00:0000:00:0700:03:44
27SZER. DROZD Jakub 77WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA 00:00:0000:00:0800:03:46
28ST.SZER. GĘSICH Kamil 64ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA 00:00:0000:00:0800:03:48
29PKR.PCHOR. PAWŁOWSKI Patryk 73WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0800:03:48
30SIERŻ.PCHOR. HŁADUNIUK Patryk 72WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ 00:00:0000:00:0800:03:49
Znaleziono 30 wynik(ów)