MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 3000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych
Organizator : | 5 pułk artylerii |
Data : | 2019-04-17 |
Miejsce : | Sulechów |
Dystans : | 3 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 29 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 1km | Start_All 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR. MATEUSZ Demczyszak | 36 | 11 LDKPanc. ŻAGAŃ | 00:03:14 | 00:06:43 | |||
2 | SZER. SZYMON Dorożyński | 53 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:03:14 | 00:06:43 | |||
3 | SZER. PATRYK Błaszczyk | 39 | 12 DZ SZCZECIN | 00:03:09 | 00:06:38 | |||
4 | SZER. DAWID Klaybor | 37 | 11 LDKPanc. ŻAGAŃ | 00:03:14 | 00:06:43 | |||
5 | SZER. KRZYSZTOF Żebrowski | 44 | 16 DZ ELBLAG | 00:03:16 | 00:06:47 | |||
6 | SZER. KAMIL Linka | 41 | 12 DZ SZCZECIN | 00:03:22 | 00:06:57 | |||
7 | SZER. DAWID Garski | 45 | SIŁY POWIETRZNE | 00:03:15 | 00:06:52 | |||
8 | PLUT. HUBERT Pokrop | 46 | SIŁY POWIETRZNE | 00:03:22 | 00:07:00 | |||
9 | SZER. MICHAŁ Świadek | 38 | 11 LDKPanc. ŻAGAŃ | 00:03:26 | 00:07:09 | |||
10 | SZER. MATEUSZ Witkowski | 40 | 12 DZ SZCZECIN | 00:03:23 | 00:07:04 | |||
11 | SZER. MICHAŁ Makowski | 42 | 16 DZ ELBLAG | 00:03:25 | 00:07:08 | |||
12 | SZER. DARIUSZ Morzyński | 47 | SIŁY POWIETRZNE | 00:03:33 | 00:07:24 | |||
13 | ST.SZER. ŁUKASZ Skiba | 52 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:03:38 | 00:07:29 | |||
14 | SZER. MARIUSZ Mierzawa | 60 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ | 00:03:44 | 00:07:38 | |||
15 | SZER. RAFAŁ Wronowski | 43 | 16 DZ ELBLAG | 00:03:24 | 00:07:16 | |||
16 | KPT. MICHAŁ Breszka | 58 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:03:39 | 00:07:37 | |||
17 | ST.SZER. SEBASTIAN Gołdyn | 51 | INSPEKTORAT WSPARCIA SZ | 00:03:44 | 00:07:40 | |||
18 | MAR. PRZEMYSŁAW Kurkul | 50 | MARYNARKA WOJENNA | 00:03:48 | 00:07:54 | |||
19 | SZER. PAWEŁ Belka | 61 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ | 00:03:41 | 00:07:48 | |||
20 | MAR. DAMIAN Wesołowski | 49 | MARYNARKA WOJENNA | 00:03:48 | 00:07:52 | |||
21 | ST.SZER. MICHAŁ Urbanowicz | 65 | DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA | 00:03:42 | 00:07:44 | |||
22 | KPR.PCHOR. PATRYK Pawłowski | 59 | WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE | 00:03:47 | 00:07:55 | |||
23 | PPOR. PAWEŁ Józefiak | 62 | WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ | 00:03:49 | 00:07:56 | |||
24 | KPR. ADRIAN Danilewicz | 64 | DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA | 00:04:00 | 00:08:14 | |||
25 | SZER. DANIEL Krawczyk | 63 | DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA | 00:03:55 | 00:08:23 | |||
26 | ST.SZER. BARTOSZ Wyglądała | 56 | ŻANDARMERIA WOJSKOWA | 00:04:12 | 00:08:48 | |||
27 | SZER. JAKUB Szczepański | 54 | ŻANDARMERIA WOJSKOWA | 00:04:12 | 00:08:53 | |||
28 | MAR. JAKUB Pluto-Prądziński | 48 | MARYNARKA WOJENNA | 00:04:05 | 00:09:06 | |||
29 | SZER. ADAM Błaszczyński | 55 | ŻANDARMERIA WOJSKOWA | 00:04:14 | 00:09:12 |
Znaleziono 29 wynik(ów)