MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 8000 M MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-23
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.06km | 1km | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time0.06km1km2km4km6kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SZER. GRYCKO Tomasz 121SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 100:00:0000:00:0500:03:0700:06:0900:12:1800:18:2500:24:42.8200:24:42.82 3:0519.4
2SZER. GOSIEWSKI Krzysztof 11612 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  M 200:00:0000:00:0600:03:1100:06:1600:12:3100:18:4500:24:57.3400:24:57.34+00:00:143:0719.2
3ST.SZER. NOWICKI Adam 11412 DYWIZJA ZMECHANIZOWANASZCZECIN  M 300:00:0000:00:0600:03:0700:06:0900:12:2300:18:4500:25:12.3200:25:12.32+00:00:293:0919
4SZER. ŻEBROWSKI Krzysztof 11816 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 400:00:0000:00:0600:03:1100:06:1700:12:4000:19:0600:25:21.0900:25:21.09+00:00:383:1018.9
5SZER. STYPUŁKOWSKI Patryk 11211 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 500:00:0000:00:0600:03:1200:06:1800:12:4500:19:1500:25:33.5000:25:33.50+00:00:503:1118.8
6SZER. KABAT Damian 11512 DYWIZJA ZMEWCHANIZOWANASZCZECIN  M 600:00:0000:00:0600:03:1200:06:1700:12:4000:19:0900:25:39.4600:25:39.46+00:00:563:1218.7
7SZER. DOROŻYŃSKI Szymon 127INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 700:00:0000:00:0500:03:1000:06:1800:12:4400:19:2400:26:03.4000:26:03.40+00:01:203:1518.4
8SZER. KARBOWIAK Kamil 11111 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 800:00:0000:00:0600:03:0900:06:1100:12:4400:19:3100:26:05.2900:26:05.29+00:01:223:1518.4
9MER.ELEW EBEL Grzegorz 124MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 900:00:0000:00:0600:03:2500:06:4400:13:3000:20:2700:27:10.4500:27:10.45+00:02:273:2317.7
10SZER. SICIŃSKI Marcin 122SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 1000:00:0000:00:0600:03:2100:06:4200:13:3600:20:3000:27:13.8200:27:13.82+00:02:313:2417.6
11SZER. MARYSIAK Adam 11311 LUBUSKA DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJŻAGAŃ  M 1100:00:0000:00:0600:03:2100:06:4200:13:3500:20:3100:27:18.0700:27:18.07+00:02:353:2417.6
12ST.SZER. WIJATA Piotr 120SIŁY POWIETRZNEDĘBLIN  M 1200:00:0000:00:0600:03:2200:06:4300:13:3600:20:3100:27:19.5600:27:19.56+00:02:363:2417.6
13SZER. CZERNIEWSKI Marcin 128INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 1300:00:0000:00:0700:03:2700:06:4800:13:4000:20:3100:27:32.3800:27:32.38+00:02:493:2617.4
14SZER. BULLMANN Dawid 135INSTYTUCJE CENTRALNE MONWARSZAWA  M 1400:00:0000:00:0600:03:2300:06:4600:13:4000:20:4400:27:41.7700:27:41.77+00:02:583:2717.3
15PLUT. KŁOPOTEK Damian 11716 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 1500:00:0000:00:0700:03:2100:06:4200:13:3800:20:4400:27:52.6500:27:52.65+00:03:093:2917.2
16ST.SZER. MŁODZIKOWSKI Paweł 11916 DYWIZJA ZMECHANIZOWANAELBLĄG  M 1600:00:0000:00:0700:03:2000:06:4200:13:3700:20:4300:28:18.7100:28:18.71+00:03:353:3217
17ST.SZER. FLAGA Przemysław 126INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHBYDGOSZCZ  M 1700:00:0000:00:0700:03:2600:06:5300:14:0500:21:2500:28:36.4400:28:36.44+00:03:533:3416.8
18KPR. WIŚNIEWSKI Artur 131ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA  M 1800:00:0000:00:0600:03:2100:06:4700:14:0800:21:3700:29:05.7300:29:05.73+00:04:223:3816.5
19SZER.PCHOR.MEZGELEWSKI Kamil 139WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 1900:00:0000:00:0600:03:2600:06:5300:14:0900:21:4900:29:23.6500:29:23.65+00:04:403:4016.3
20SZER.PCHOR. ZIELONKA Jan 140WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 2000:00:0000:00:0700:03:2800:06:5700:14:3200:22:2200:29:42.0500:29:42.05+00:04:593:4216.2
21SZER. MALEC Mateusz 132DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  M 2100:00:0000:00:0700:03:3600:07:1600:15:0200:22:3300:29:59.8000:29:59.80+00:05:163:4416
22ST.SZER. BUKSA Tomasz 141WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 2200:00:0000:00:0600:03:2400:06:5900:14:4200:22:4500:30:34.9900:30:34.99+00:05:523:4915.7
23SZER. UCIECHOWSKI Marcin 133DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  M 2300:00:0000:00:0700:03:3600:07:1500:15:0200:22:5300:30:53.9300:30:53.93+00:06:113:5115.5
24SIERŻ. PALICKI Mateusz 138WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWEBYDGOSZCZ  M 2400:00:0000:00:0700:03:3600:07:1600:15:0700:23:1700:31:11.9500:31:11.95+00:06:293:5315.4
25MAT URZĘDOWSKI Przemysław 123MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 2500:00:0000:00:0700:03:4000:07:1800:15:0800:23:1800:31:16.3800:31:16.38+00:06:333:5415.4
26ST.MAT KREFT Łukasz 125MARYNARKA WOJENNAGDYNIA  M 2600:00:0000:00:0800:03:4700:07:3500:15:3400:23:3400:31:34.8300:31:34.83+00:06:523:5615.2
27SZER. MENDYK Przemysław 142WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 2700:00:0000:00:0700:03:3500:07:1800:15:2500:23:3100:31:39.4100:31:39.41+00:06:563:5715.2
28SZER. GAWLAK Damian 134DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWAWARSZAWA  M 2800:00:0000:00:0800:03:3900:07:3100:15:4900:24:0900:32:17.7800:32:17.78+00:07:344:0214.9
29SZER. ZAWADZKI Łukasz 143WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJWARSZAWA  M 2900:00:0000:00:0800:03:4300:07:3400:15:5400:24:2400:32:55.1100:32:55.11+00:08:124:0614.6
MŁ.CHOR. SERWATKA Tomasz 129ŻANDARMERIA WOJSKOWAWARSZAWA DNF00:00:08 DNF00:03:49 DNF00:07:59 DNF00:17:10 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)