MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 8000 M MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 35 LAT
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Mistrzostwa Wojska Polskiego w biegach przełajowych - Indywidulanie
Organizator : | INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH |
Data : | 2018-10-23 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 8 km |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 30 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 30 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 0.06km | Start_All 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPR. DUDA Seweryn | 145 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:14 | ||
2 | ST.KPR. WIŚNIOWSKI Krzysztof | 146 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:14 | ||
3 | PLUT. PELO Artur | 149 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:14 | ||
4 | MŁ.CHOR. BORYCHOWSKI Mariusz | 147 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:17 | ||
5 | ST.SZER. GRYGO Paweł | 175 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:23 | ||
6 | CHOR. JUREWICZ Dariusz | 150 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:24 | ||
7 | ST.KPR. JĘDRASZEK Tomasz | 152 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:26 | ||
8 | SZER. ZIMMER Łukasz | 151 | 16 Dywizja Zmechanizowana | ELBLĄG | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:26 | ||
9 | PLUT. BEDNARCZYK Adrian | 160 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:06 | 00:03:26 | ||
10 | ST.SZER. BARTKIEWICZ Krzysztof | 148 | 12 Dywizja Zmechanizowana | SZCZECIN | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:27 | ||
11 | PŁK BŁASZCZYK Jarosław | 65 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:30 | ||
12 | MŁ.CHOR. RĘBACZ Sylwester | 155 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:31 | ||
13 | BOSM. KARCZ Artur | 169 | Instytucje Centralne MON | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:31 | ||
14 | MŁ.CHOR. KUŻAJ Grzegorz | 144 | 11 Lubuska Dywizji Kawalerii Pancernej | ŻAGAŃ | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:34 | ||
15 | SIERŻ. WOLKIEWICZ Marcin | 154 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:34 | ||
16 | MŁ.CHOR. FIDO Adam | 153 | Siły Powietrzne | DĘBLIN | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:36 | ||
17 | SIERŻ. MURAWSKI Mariusz | 162 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:40 | ||
18 | ST.SZER. KROK Andrzej | 164 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:45 | ||
19 | SZER. SZYSZKA Mariusz | 161 | Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych | BYDGOSZCZ | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:46 | ||
20 | MJR KRUPIŃSKI Bogumił | 174 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:07 | 00:03:47 | ||
21 | MŁ.CHOR. GIBA Jacek | 170 | Instytucje Centralne MON | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:03:58 | ||
22 | SZER. WIESIOŁOWSKI Jarosłąw | 176 | Wojska Obrony Terytorialnej | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:00 | ||
23 | KMDR PPOR. KLEKOTKO Fabian | 157 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:01 | ||
24 | ST.SZER. BULUK Grzegorz | 165 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:04:03 | ||
25 | ST.SZER. SUCHCICKI Krzysztof | 167 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:04:03 | ||
26 | ST.MAT KOZŁOWSKI Daniel | 156 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:04:03 | ||
27 | SZER. JANKOWSKI Rafał | 163 | Żandarmeria Wojskowa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:03 | ||
28 | PPŁK MACHTELEWSKI Artur | 168 | Instytucje Centralne MON | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:09 | 00:04:09 | ||
29 | ST.CHOR.SZT. SKAWSKI Jan | 166 | Dowództwo Garnizonu Warszawa | WARSZAWA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:09 | ||
30 | BSMT MICHALSKI Artur | 158 | Marynarka Wojenna | GDYNIA | 00:00:00 | 00:00:08 | 00:04:10 |
Znaleziono 30 wynik(ów)