MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI - 4 X 1000 M

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-24
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
11
Wystartowało/ Started:
11
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
11
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | 2km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1km2km3kmCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ST.SZER. NOWICKI Bartosz
ST.CHOR.SZT. MURAWSKI Zbigniew
SZER. KABAT Damian
SZER. BŁASZCZYK Patryk
212 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA  M 100:00:0100:02:4400:05:3400:08:1600:10:52.2300:10:53.63 2:4322.1
2KPR.PCHOR. PAWŁOWSKI Patryk
SIERŻ.PCHOR. HŁADUNIUK Patryk
SZER.PCHOR. ZIELONKA Jan
KPT. BRESZKA Michał
10WYŻSZE SZKOLNICTWO WOJSKOWE  M 200:00:0100:02:4700:05:2900:08:1000:10:58.3500:11:00.34+00:00:062:4421.9
3SZER. KOWALSKI Karol
PLUT. NIEPSUJ Marcin
ST.SZER. MŁODZIKOWSKI Paweł
SZER. ŻEBROWSKI Krzysztof
316 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA  M 300:00:0100:02:4600:05:3600:08:2500:11:00.9500:11:02.69+00:00:082:4521.8
4ST.SZER. GOŁDYN Sebastian
ST.SZER. SKIBA Łukasz
SZER.CZERNIEWSKI Marcin
SZER. DOROŻYŃSKI Szymon
6INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH  M 400:00:0000:02:5000:05:3800:08:2200:11:04.1800:11:04.48+00:00:112:4621.7
5SZER. KARBOWIAK Kamil
KPR. DUDA Seweryn
ST.KPR. WIŚNIOWSKI Krzysztof
SZER. STYPUŁKOWSKI Patryk
111 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ  M 500:00:0100:02:4800:05:3500:08:2900:11:11.7300:11:13.21+00:00:192:4821.4
6PLUT. WALASZCZYK Paweł
PLUT. SEREMAK Paweł
SZER. SIECIŃSKI Marcin
PLUT. POKROP Hubert
4SIŁY POWIETRZNE  M 600:00:0100:02:4800:05:3900:08:3200:11:20.0000:11:21.68+00:00:272:5021.2
7SZER. MIERZWA Mariusz
MJR KRUPIŃSKI Bogumił
SZER. WALENDYKIEWICZ Tadeusz
ST.SZER. GRYGO Paweł
11WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ  M 700:00:0200:02:4900:05:5800:09:0300:12:01.1500:12:03.27+00:01:083:0020
8POR. GOŁAWSKI Rafał
PPŁK GOWOREK Piotr
MAR. BULLMANNN Dawid
BOSM. KARCZ Artur
9INSTYTUCJE CENTRALNE MON  M 800:00:0200:03:0500:06:3300:09:2700:12:35.6700:12:37.78+00:01:433:0819.1
9PPŁK TRUSZCZYŃSKI Wojciech
SZER. OLSZAK Paweł
SZER. GAWLAK Damian
MŁ.CHOR. TOMAKA Bogusław
8DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA  M 900:00:0200:03:1200:06:2400:09:3000:12:44.4600:12:46.64+00:01:523:1118.8
10MAT URZĘDOWSKI Przemysław
ST.CHOR.SZT. PARTYKA Tomasz
ST.CHOR. SZCZYBELSKI Wojciech
ST.MAT. KREFT Łukasz
5MARYNARKA WOJENNA  M 1000:00:0200:03:0400:06:1600:09:3800:12:51.8300:12:53.88+00:01:593:1218.7
11MŁ.CHOR. KRAWECKI Grzegorz
ST.SZER. GĘSICH Kamil
KPR. STEPNOWSKI Rafał
SZER. JANKOWSKI Rafał
7ŻANDARMERIA WOJSKOWA  M 1100:00:0200:03:1100:06:2600:09:5400:13:28.4500:13:30.58+00:02:363:2217.8
Znaleziono 11 wynik(ów)