MISTRZOSTWA WOJSKA POLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SZTAFETY MĘŻCZYŹNI - 4 X 2000 M

Organizator/ Organizer:
INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH
Data/ Date:
2018-10-24
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
9
Wystartowało/ Started:
9
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
9
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2km4km6kmCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SZER. KLAYBOR Dawid
ST.SZER. SZYMANOWSKI Krzysztof
ST.KPR. MAKOŚ Kamil
KPR. DEMCZYSZAK Mateusz
111 LUBUSKA DYWIZJA KAWALERII PANCERNEJ  M 100:00:0200:05:5300:11:4800:17:5000:23:36.3300:23:39.18 2:5720.3
2PLUT. WÓJCIK Rafał
ST.SZER. OLEJARZ Artur
ST.SZER. NOWICKI Adam
SZER. GOSIEWSKI Krzysztof
212 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA  M 200:00:0200:06:1600:12:1100:18:0300:23:51.5600:23:54.49+00:00:152:5920.1
3SZER. GARSKI Dawid
ST.SZER. WIJATA Piotr
SZER. GRYCKO Tomasz
ST.SZER. KUJAWSKI Łukasz
4SIŁY POWIETRZNE  M 300:00:0200:06:0000:12:2000:18:0600:23:55.0100:23:57.82+00:00:182:5920.1
4ST.SZER. NESTOROWICZ Łukasz
ST.SZER.SIEMIĘTKOWSKI Przemysław
ST.KPR. JĘDRASZEK Tomasz
SZER. SZOSTAK Paweł
316 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA  M 400:00:0300:06:2100:13:0100:19:2700:25:40.5100:25:43.59+00:02:043:1218.7
5MAT WRYCZA Daniel
MAR. PIONK Rafał
MAR.ELEW SOKOŁOWSKI Ryszard
MAR.ELEW EBEL Grzegorz
5MARYNARKA WOJENNA  M 500:00:0200:06:4600:13:3900:20:0700:26:21.5600:26:24.36+00:02:453:1718.2
6ST.SZER. WERYK Sebastian
PLUT. BEDNARCZYK Adrian
ST.SZER. FLAGA Przemysław
ST.SZER. DEROŃ Waldemar
6INSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH  M 600:00:0200:06:3100:13:2000:19:5600:26:39.7700:26:42.55+00:03:033:2018
7ST.SZER. URBANOWICZ Michał
ST.SZER. UCIECHOWSKI Marcin
ST.SZER. BULAK Zbigniew
SZER. MALEC Mateusz
8DOWÓDZTWO GARNIZONU WARSZAWA  M 700:00:0200:06:3700:13:3200:21:0400:27:47.7300:27:50.44+00:04:113:2817.3
8SZER. MENDYK Przemysław
ST.SZER. ŁUCZAK Stanisław
PPOR. JÓZEFIAK Paweł
ST.SZER. BUKSA Tomasz
11WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ  M 800:00:0300:07:1900:14:4000:21:4600:28:40.5500:28:43.68+00:05:043:3516.7
9KPR. WIŚNIEWSKI Artur
ST.SZER. KROK Andrzej
SZER. ZAWADKA Tomasz
SIERŻ. MURAWSKI Mariusz
7ŻANDARMERIA WOJSKOWA  M 900:00:0200:06:5000:14:1500:21:4000:28:47.1600:28:50.07+00:05:103:3616.7
Znaleziono 9 wynik(ów)