MORSKA ENIGMA 2020 – TAJEMNICZE MOCE SOLINY

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
25 km
Zgłoszonych:
53
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | 11:00 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZPUNAR Marek 46ŁAŃCUTM4000:00:00
2DOMISZEWSKI Ignacy 22GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM3000:00:00
3POTERA Maciej 28FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM3000:00:00
4RADYK Jakub 1PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:00
5STACHURSKI Paweł 39ŁAŃCUTM3000:00:00
6FEDAK Bohdan 12ZAGÓRZM4000:00:00
7NOWAK Piotr 44PIOTR NOWAKSOSNOWIECM3000:00:00
8BRENDZOWSKI Adam 51SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMSOLINAM3000:00:00
9WARĘCKA Katarzyna 8PIERDZĄCE ZAJĄCELESKOK2000:00:00
10FURS Teodor 13PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4000:00:00
11CURYŁO Piotr "Odważka" 7WARSZAWAM3000:00:00
12KRAWCZYK Jan 11KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3000:00:00
13DOMISZEWSKA Maria 52USTRZYKI DOLNEK5000:00:00
14OCHYRA Konrad 47SOLINA TEAMLESKOM3000:00:00
15DYMEK Mateusz 16RZESZÓWM4000:00:00
16ZAWADZKI Andrzej 49RZESZÓWM5000:00:00
17WĘGRZYN Krzysztof 50KROSNOM5000:00:00
18BUCIOR Łukasz 18AZS POLITECHNIKA LUBELSKAŚWIDNIKM2000:00:00
19SZELC Monika 43TORUŃK4000:00:00
20LEŚNIAK-POPIEL Marta 10SANOKK4000:00:00
21SZMYD Rafał 4DĄBROWA GÓRNICZAM2000:00:00
22KORNAGA Kamil 37KS RUDNIANKA RUDNA WIELKARUDNA WIELKAM2000:00:00
23KAMSKA Małgorzata 15GLIWICEK3000:00:00
24NAZIMEK Lilianna 40SUO TEMPORENOWY SACZK4000:00:00
25CZAJKA Tomasz 21DZIKIE MORSYKURZNIEM4000:00:00
26PUTYRA Damian 20BALIGRÓDM2000:00:00
27POTERA Krystyna 29FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTK3000:00:00
28JUSZCZAK Michał 41W RODZINIE SIŁAGORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:00:00
29WIECZOREK Patryk 19UNITED RUNNERS / ADIDAS RUNNERS WARSAWPOTOKM2000:00:00
30RADYK Joanna 2PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3000:00:00
31JUSZKIEWICZ Tomasz 31WARSZAWAM5000:00:00
32KOLONKO Łukasz 33TARNÓWM4000:00:00
33PILICH Damian 32MUNINAM3000:00:00
34RYBIENIK Lech 27WARSZAWAM4000:00:00
35GUT Mariusz 26BIEGAMBOLUBIĘBIELSKO-BIAŁAM4000:00:00
36PISZCZ Dariusz 45RZESZÓWM4000:00:00
37MIKOŁAJCZYK Dariusz 3ZIELONA GÓRAM3000:00:00
38WAŁACHOWSKA Urszula 17SOLINA TEAMHOCZEWK3000:00:00
39KARDASZ Marek 42SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4000:00:00
40SZCZĘSNY Paweł 30WARSZAWAM4000:00:00
41STOPYRA Urszula 14DĘBNOK2000:00:00
42DYKTYNSKA Agnieszka 48GAMBAZGLIWICEK3000:00:00
43GIERLOTKA Rafał 38KATOWICEM4000:00:00
SKOWROŃ Jakub 23WKURW_TEAMOŻARÓWM30DNF
KRASOWSKI Łukasz 35PROSWIMRZESZÓWM30DNF
KRASOWSKI Mateusz 53.M30DNF
Znaleziono 46 wynik(ów)